***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PraS
    Julm Donk
    • Jan 2011
    • 65

    #826
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

    Pokkeriprod mängib kodumänge P kell 14:30

    Comment

    • veeretas
      • Apr 2010
      • 412

      #827
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

      lol soouni see, et auto peale ei mahu oli mõeldud naljana. Päris nii värdjas ka ei ole, et küsin kas tahad ka tulla ja kui tahad siis ütlen, et ei mahu ja kukun irvitama ning lähen minema. Meeriga väljas ootasime ja pärast muruntau käest kuulsime, et sa juba läinud:)
      Ja kas see kodumängude kellaaeg on kindel?

      Comment

      • soouni
        Grinder
        • Jul 2010
        • 771

        #828
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

        aa ma mõtlesin et ei mahu. ma ei näind midagi sind irvitamas või värki:D

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #829
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

          Soouni is pwnd :D

          Pras lihtsalt naljatab, liigamängude kalendreid pole kätte jaotatudki ja tal pole mingit võimalust meie mängude aegu teada.

          See asi, et trennid on ülerahvastatud unustage ära, täna oli 12 inimest. Ideaalne kahe võistkonna jaoks, aga tahaks liigast huvitatuid ikkagi rohkem trennis näha! Teisalt oli väga hea selles suhtes, et sai omajagu harjutusi teha, seekord tegime paari uut kah, paarisharjutusi ründe ja kaitsesituatsioonide lihvimiseks. Vahepeal sai naljagi korralikult. Et jah, käige korralikult! Uusi nägusid veel juurde ei võta (v.a. neljap võib), aga tahaks regulare rohkem näha.

          Ja meeldetuletuseks:
          €25 liiga osavõtumaks kõigile liigast huvitatuile!;
          FB'sse varikontosid ja varifänne (P.S. ;D);
          Neljapäeval välitrenn!
          Andke teada, kes veel pühapäeval turniirile tulemas! ma tõepoolest ei viitsi kõigilt üle küsida või üle helistada.

          Comment

          • PraS
            Julm Donk
            • Jan 2011
            • 65

            #830
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
            Soouni is pwnd :D

            Pras lihtsalt naljatab, liigamängude kalendreid pole kätte jaotatudki ja tal pole mingit võimalust meie mängude aegu teada.
            Ma tean siiski. Kui kalevis tahate kodumänge pidada siis kell 14:30 on teie aeg. Igal võistkonnal on kalevi statal nn oma kodumängude aeg ning teie oma on 14:30 ja pühapäev. Loomulikult võib sinna muutusi llisanduda kui mingid erakorralised asjad peaks vahele tulema.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #831
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

              Seda võis karta jah, sul tundub käpp igal pool sees olevat :P

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #832
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

                Sitt uudis on see, et ka meie peamine väravavahikandidaat Gerd on vigastatud. Tal on selg pikalt juba muret teinud ja mängus sai veel hea põrutuse juurde. Praegu on opile minek ka küllaltki reaalne variant ja tõenäoline eemalolek on 3 kuud. Võib minna kiiremini., samas olen ise seljaoppide kohta ka päris hulle lugusid kuulnud.

                Igatahes, järjekordne näide, et ei tasu liiga kaua arvuti taga passida, see nussib selga mõnusalt. Endalgi on kergemaid probleeme sellega (jõukas pmst käia ei saa ja sõjaväkke ei võetud, kuna arvuti taga küürutades olin selja kõveraks istunud).

                Anyway, nüüd peab mõtlema välja imetrikke, kuidas pühapäeval meid mitte täishäbisse jätta.

                Comment

                • Supsti
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 863

                  #833
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

                  Mul on 25. veebruaril opp, aga võin tulla appi. Pm pastilaa ja raunz ning osad teavad minu taset, sel ajal kui ma trennis käisin sind polnud. Lisaks kui vaatasin teie turniiri pilte, siis nägin Ilvest ja ühte teist tüüpi mängimas, kellega koos käisin FC Kuressaare fännklubiga esimest suema turniiri mängimas. Ilvesega koos sai veel koos aastalõputurniiri mängitud.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #834
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn pühap 19.00.

                    Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                    Lol. Mario ja Erik on mu endised klassivennad. Erik oli vahepeal väravas ja Mario mängus. Kas mõni neist on siin foorumi liige ka või muidu vutti regularid ? Tra Eesti on väike ikka

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #835
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 20.30. Kalevis ja pühapäeval t!urniir

                      lauri, mario orgunnisin mina trenni :D. vahepeal käis mario vend ka
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #836
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 20.30. Kalevis ja pühapäeval t!urniir

                        Jah pärast mõtlesin ka (kaineks saades), et obv sina pidid olema

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #837
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 20.30. Kalevis ja pühapäeval t!urniir

                          Kui kedagi peaks juhuslikult huvitama teised Eesti jalkasatsid FB's, siis siin on nende nimekiri fännide arvuga. Selles nimekirjas on madalamate kui esiliiga satside omadest siiski ainult need, kellel on üle saja fänni. Tahaks ka varsti sinna nimekirja jõuda.

                          Meeldetuletus:
                          Homme ehk nüüd juba siis täna on 1. välitrenn 20.30 @ Kalevi kunst. Ole kohal!
                          €25 liiga osavõtumaks! + üritage ka käesoleva kuu kuuraha ettemaksuga see nädal ära teha.
                          Kindluse mõttes tahaks, et liigaga mitte seotud kutid, teeksid ka enda selle kuu makse varem, ehk juba selle nädala jooksul, kel võimalik.

                          Ma ei taha lihtsalt liiga osavõtu makset viimase hetke peale jätta, kui osadel ei peaks olema võimalik maksta vms. See on meie hooaja tähtsaim makse ja siin ei tohi mingit feilimist olla.

                          Edit: lihtsalt täpsustuseks, et €25 osavõtutasu ootan siiski ainult liigast huvitatutelt. Teistel seda vaja maksta ei ole, alguses sai kiirustades teisiti öeldud. Kui keegi liigaga mitte seotu on juba maksnud, siis andku mulle teada (nt PM) ja siis ta ei pea nt järgmise vastava perioodi jooksul maksma.
                          Last edited by muruntau; 09.02.11, 22:31.

                          Comment

                          • kardpleier
                            Grinder
                            • Jul 2009
                            • 699

                            #838
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 20.30. Kalevis ja pühapäeval t!urniir

                            tulen pühapäeval turnale

                            Comment

                            • Supsti
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 863

                              #839
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 20.30. Kalevis ja pühapäeval t!urniir

                              Tahaks siis homse päeva jooksul teada saada, on väravavahti tarvis turniirile või pole.

                              Edit:// Postkastis oli kiri ja olen pühapäeval kohal. Keegi võiks kellaaja kribada.
                              Last edited by Supsti; 10.02.11, 02:16.

                              Comment

                              • PraS
                                Julm Donk
                                • Jan 2011
                                • 65

                                #840
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 20.30. Kalevis ja pühapäeval t!urniir

                                13.02@Rocca al Mare võimla.

                                18 minti on mäng siis.

                                Uus ajakava:

                                14:00 Suema II vs JK Kalevi Pojad
                                14:20 Pokkeriprod II vs Suema I
                                14:40 Loime lufthansa vs Pokkeriprod I
                                15:00 Suema I vs Suema II
                                15:20 JK Kalevi Pojad vs Pokkeriprod I
                                15:40 Pokkeriprod II vs Loime lufthansa
                                16:00 Suema II vs Pokkeriprod I
                                16:20 Suema I vs Loime lufthansa
                                16:40 JK Kalevi Pojad vs Pokkeriprod II
                                17:00 Loime lufthansa vs Suema II
                                17:20 Pokkeriprod I vs Pokkeriprod II
                                17:40 Suema I vs JK Kalevi Pojad
                                18:00 Suema II vs Pokkeriprod II
                                18:20 Loime lufthansa vs JK Kalevi Pojad
                                18:40 Pokkeriprod I vs Suema I

                                Comment

                                Working...