***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #1561
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

    ei oska lubada. ja autoga on odavam kui bussiga.
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #1562
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

      Miks järgmine trenn alles 28ndal on?

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #1563
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

        kas 21 ei pidanud trenni olema?
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #1564
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

          Algselt vist pidi jah olema, aga unustasin selle ära ja ütlesin juba trennis, et ei toimu + saatsin kirja wismarisse. Seekord pean taas süü enda peale võtma. Vabandan. Ongi kõigil trennist huvitatutel suurepärane võimalus jooksmas käia ja võhma teha.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #1565
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

            ei ole hullu midagi. pärast seda on paus? millal uuesti algab?
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #1566
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

              30. juuni ei toimu ja edasi juba 2x nädalas nagu ikka, teisip ja neljap 20.00.

              Comment

              • pennu1
                Jube Noob
                • Apr 2011
                • 116

                #1567
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

                Asi nüüd selge!
                Laupäev,9 Juuli,kell 17:00 KG väljakul, Fc Küsimärk vs Fc Pokkeriprod
                Saaremaa rahvas ootab mandri poisse madistama.
                Kes tulija ja kes mitte,andke nüüd hagu kiiremini,asi vaja kiiresti selgeks teha:D
                Hetkel Kindlad tulijad on Reigo,mina,Joosep,Veeretas,Meer,Müür.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #1568
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

                  Oleneb, kui pikk üritus saab olema. Kui laup. minek ja pühap. tagasi, oleks isegi variant hetke seisuga. Tervet nv kahjuks aega ei leia.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #1569
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

                    Mina siiski 9. juulil tulla ei saa, üks teine üritus oli juba varem kokku lepitud, oleks nädal varem olnud, oleks käpp, samuti sobiks pühap 10. juuli. Karuga Loole sõites rääkides näitas ta igatahes huvi üles ürituse vastu. Üritame ikka korraliku satsi kokku ajada sinna!

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #1570
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

                      8ndal on sõbra pulm, 9ndal võiks autoga minna küll teoorias.
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • pennu1
                        Jube Noob
                        • Apr 2011
                        • 116

                        #1571
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

                        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                        Mina siiski 9. juulil tulla ei saa, üks teine üritus oli juba varem kokku lepitud, oleks nädal varem olnud, oleks käpp, samuti sobiks pühap 10. juuli. Karuga Loole sõites rääkides näitas ta igatahes huvi üles ürituse vastu. Üritame ikka korraliku satsi kokku ajada sinna!
                        Ma sain just aru et sulle see esimene nv sobib. Karu oli siis asjast huvitatud?

                        E:Sorry see ikka teine nv-s :D
                        Last edited by pennu1; 18.06.11, 19:33.

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #1572
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

                          Reixi ja pennu autoga tuleks.

                          Comment

                          • Max
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2010
                            • 339

                            #1573
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

                            Ei oska kindlat vastust öelda veel, kui selgub annan teada

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #1574
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

                              Teeks pelgu statal esmasp kl 21 mängu?

                              Comment

                              • Reix
                                Julm Donk
                                • Apr 2011
                                • 37

                                #1575
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

                                Selline jutt, et kuidas oleks kui teeks sõprusmängu hoopis juuli esimesel nv mis oleks 1-3 juuli, kuidas siis osavõtjate arv oleks?

                                Comment

                                Working...