Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst
Tänud!
Hüüdlauseid seni kahjuks väga käibel ei ole, sest 80% pealtvaatajatest on seni olnud meie varumängijad.
Hooaja eel kogutud hüüdlaused on siin: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...i-tunnuslauset
Mingi veel küllaltki hägune plaan on küll saada rohkem foorumiliikmeid ka staadionile kaasa elama. Tugitooli jalka teema on päris elav, aga õige vutt värskes õhus, kus veel omad ka mängivad on ikka palju etem! Seni ma pole aja puudusel (ehk enda kehva organiseerituse tõttu :D) väga promonud meid veel, muidugi seni on ka meie mäng olnud selline, kus väga midagi vaadata pole. Üks lootus on 15. juuni karikavõistluste loosimisel saada korralik vastane vastu. Kui ei joppa, siis teen promo meie sügisringi esimesele kodumängule Levadia vastu. Lähme punktide järele ja Zelinskit häbistama, koos pealtvaatajatega peaks võimalik olema :D
Algselt postitas taipupole
Vaata postitust
Hüüdlauseid seni kahjuks väga käibel ei ole, sest 80% pealtvaatajatest on seni olnud meie varumängijad.
Hooaja eel kogutud hüüdlaused on siin: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...i-tunnuslauset
Mingi veel küllaltki hägune plaan on küll saada rohkem foorumiliikmeid ka staadionile kaasa elama. Tugitooli jalka teema on päris elav, aga õige vutt värskes õhus, kus veel omad ka mängivad on ikka palju etem! Seni ma pole aja puudusel (ehk enda kehva organiseerituse tõttu :D) väga promonud meid veel, muidugi seni on ka meie mäng olnud selline, kus väga midagi vaadata pole. Üks lootus on 15. juuni karikavõistluste loosimisel saada korralik vastane vastu. Kui ei joppa, siis teen promo meie sügisringi esimesele kodumängule Levadia vastu. Lähme punktide järele ja Zelinskit häbistama, koos pealtvaatajatega peaks võimalik olema :D

. Nad oleks huvitatud kahest mängust(meie kodus ja nende) aga kui kahte meie "tihedasse graafikusse" ei mahu,oleksid nad nõus ka ühega(emb kumb kodus) Mõlemale meeskonnale oleks see hea reklaam,ehk tuleb meilegi fänne juurde Saarelt :). Et mis Madis asjast arvad? Ja mida teised arvavad?
Comment