***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1531
    Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Palju õnne! Ega esimene teise ja kolmandata jää.

    Muide, kas mõni soovitatud hüüdlausetest on käibel ka?
    Tänud!

    Hüüdlauseid seni kahjuks väga käibel ei ole, sest 80% pealtvaatajatest on seni olnud meie varumängijad.
    Hooaja eel kogutud hüüdlaused on siin: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...i-tunnuslauset

    Mingi veel küllaltki hägune plaan on küll saada rohkem foorumiliikmeid ka staadionile kaasa elama. Tugitooli jalka teema on päris elav, aga õige vutt värskes õhus, kus veel omad ka mängivad on ikka palju etem! Seni ma pole aja puudusel (ehk enda kehva organiseerituse tõttu :D) väga promonud meid veel, muidugi seni on ka meie mäng olnud selline, kus väga midagi vaadata pole. Üks lootus on 15. juuni karikavõistluste loosimisel saada korralik vastane vastu. Kui ei joppa, siis teen promo meie sügisringi esimesele kodumängule Levadia vastu. Lähme punktide järele ja Zelinskit häbistama, koos pealtvaatajatega peaks võimalik olema :D

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #1532
      Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

      Jah see õhu pallide võitlusele alla jäämine hakkas küll silma näiteks. Kust tuli ka teine värav, et see on asi, mille kallal vaeva näha, vastased võitsid enamus õhupalle.

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #1533
        Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

        Õnne viigi puhul!
        Jalkpall muidu ülilahe spordiala ja respekt neile, kes nii palju jooksta suudavad/viitsivad :D Ise tõmbaks prolly paari spurdi järel keti maha. Parem jään ikka võrkpalli peale :)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #1534
          Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

          Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
          Õnne viigi puhul!
          Jalkpall muidu ülilahe spordiala ja respekt neile, kes nii palju jooksta suudavad/viitsivad :D Ise tõmbaks prolly paari spurdi järel keti maha. Parem jään ikka võrkpalli peale :)
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Mingi 2v2 mängisite, et blokk ühene on ainult?

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #1535
            Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
            Mingi 2v2 mängisite, et blokk ühene on ainult?
            See oli 2v2 turniir jah. Rannas ka 2v2. Muidu Pärnumaa MV, teine liiga ja ikka 6v6.

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #1536
              Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

              hea töö. Õnnitlen ! Varsti tuleb esimene võit :)

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #1537
                Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

                Hetke seisuga olen kolmapäeval mängule tulija. Võin ka autosse kedagi võtta. Liigun liinil lennujaam - ülemiste rist - peterburi mnt-loo.

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #1538
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

                  Homme trenn? Kuidas Loo mängule minek? Reix-Mell, tulen teiega. :D

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #1539
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

                    Vist sai ka varem siin öeldud, et homme trenni ei toimu, kuna Wismaris väikeste karika mäng peal. Järgmine trenn see neljap 20.00. Peale mängu mingil määral sai autodele klapitud, kellel veel transporti pole, siis andke siin foorumis teada, küll leiab variandi.

                    Comment

                    • pennu1
                      Jube Noob
                      • Apr 2011
                      • 116

                      #1540
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

                      Minuga võeti ühendust,Saaremaalt, ja küsiti kas oleksime nõus sõpruskohtumist nendega pidama(Meie pausi ajal).Meeskonnaks on FC Küsimärk,mängivad küll rahvaliigat aga neil on palju kogemustega kutte.Nende eestvedaja käis vaatamas meie SuEma mängu ja talle täitsa meeldis,hakkas isegi Facebookis meie fänniks. Nad oleks huvitatud kahest mängust(meie kodus ja nende) aga kui kahte meie "tihedasse graafikusse" ei mahu,oleksid nad nõus ka ühega(emb kumb kodus) Mõlemale meeskonnale oleks see hea reklaam,ehk tuleb meilegi fänne juurde Saarelt :). Et mis Madis asjast arvad? Ja mida teised arvavad?

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #1541
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

                        homme ei saa tulla, gl guys!
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • jozik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2011
                          • 437

                          #1542
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

                          mis seal ikka, saaremaale minek seega =) madis peaks uurima. äkki tahab estonian air meid lausa kohale lennutada :P saaremaa oleks lahe küll

                          Comment

                          • The_Meer
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 765

                            #1543
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

                            Saaremaal võiks türgi jalkat teha , joogiks Saare koduõlu:D

                            Comment

                            • Reix
                              Julm Donk
                              • Apr 2011
                              • 37

                              #1544
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

                              kahe käega poolt :D

                              Comment

                              • pennu1
                                Jube Noob
                                • Apr 2011
                                • 116

                                #1545
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

                                No ma arvasin kohe et Reix,Meer ja Jozik on vähemalt nõus:D..
                                Kes siia kirjutada ei saa,aga vaatab seda foorumit,võib mulle facebooki kirjutada,oma nõusolekust.

                                Comment

                                Working...