***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pennu1
    Jube Noob
    • Apr 2011
    • 116

    #1426
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Pidasin silmas ikka Eesti keskmist palka, kuna ta küsis, kas kellegil Eestis tööd on pakkuda, sp ka eeldasin, et keskmine palk peaks juba sobiv olema. Kuna tean plennut trennist, siis vaevalt 20-aastane pere toitmise pärast muretsema juba peab. Lisaks peaks olema muidu esimese paari kuu elamisrahad olemas, unustasin enne mainida.

    // põhjus, miks ma seda soovitasin talle, on see, et pokkeri mängimine on vast üldjuhul perspektiivikam, kui kõiksugu lihttööd.
    No kohe kohe olen tegelt 23,aga otseselt peret ei pea toitma,vaid oma elukaaslast ja elamis pind peab ka makstud olema:)

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #1427
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      Või tahad öelda, et nl20s ei ole õppimisvõimelised/distsiplineeritud inimesed suutelised nt 5bb/100 wr näitama? ...
      // 6maxi pean silmas, fullringiga eriti palju sellekohapealt kursis ei ole.
      Ka FR on see sama. Kui piisavalt vaja, usun et võiks kasvõi oma ema sedasi mängima panna paari kuuga.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #1428
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

        Mängimiseks peab ka huvi olema, muidu ei tule midagi välja.

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #1429
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

          Algselt postitas pennu1 Vaata postitust
          No kohe kohe olen tegelt 23,aga otseselt peret ei pea toitma,vaid oma elukaaslast ja elamis pind peab ka makstud olema:)
          jah, elukaaslastel on alati viimane optsioon olemas, kuidas raha teenida, aga katsu noore mehena ise tühjast kohast teenima hakata

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #1430
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            Soomes saab siis vähem kui $10/h palka või?
            ...
            See väide oli, usun, minu kommentaari pihta. Ka nl25's on võimalik $3-4k teenida (meil võistkonnaski teeb üks kutt selle ära) ja ise teen $30 HU SNG'dega $15-20/h. Nii et julgen väita küll, et saab küllaltki madalal ka täiesti korralikult teenida.

            Kui inimene ikka korralikult õppida viitsib, oleks tõepoolest 2-3 kuu küsimus, et juba üle kohaliku keskmise teenida. Korralik õppimine ei ole siiski see, mida enamus tundub ette kujutavat: paar videot, kümme käe analüüsi ja üks raamat kuus. See on tegelikult max 3 päeva õppimise maht, kui õppida 2-3h enne mängimist. Alguses tasub ka ~20% teenistusest enda arendamisele suunata: raamatud, õppesaidid, coach jne. Pakuks, et enamus inimesi on võimelised ~€2k pokkeriga teenima juba pool aastat peale alustamist, kui nad viitsiks enda mängu kallal vaeva näha. Seda siis obv kui saad 100% tööajast pokkerile pühendada.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #1431
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
              See väide oli, usun, minu kommentaari pihta. Ka nl25's on võimalik $3-4k teenida (meil võistkonnaski teeb üks kutt selle ära) ja ise teen $30 HU SNG'dega $15-20/h. Nii et julgen väita küll, et saab küllaltki madalal ka täiesti korralikult teenida.

              Kui inimene ikka korralikult õppida viitsib, oleks tõepoolest 2-3 kuu küsimus, et juba üle kohaliku keskmise teenida. Korralik õppimine ei ole siiski see, mida enamus tundub ette kujutavat: paar videot, kümme käe analüüsi ja üks raamat kuus. See on tegelikult max 3 päeva õppimise maht, kui õppida 2-3h enne mängimist. Alguses tasub ka ~20% teenistusest enda arendamisele suunata: raamatud, õppesaidid, coach jne. Pakuks, et enamus inimesi on võimelised ~€2k pokkeriga teenima juba pool aastat peale alustamist, kui nad viitsiks enda mängu kallal vaeva näha. Seda siis obv kui saad 100% tööajast pokkerile pühendada.
              Ma ei soovitaks ühelegi inimesele elukutseks pokkeri mängimist valida. Mitte selles mõttes, et see midagi üle mõistuse võimatut on või see halb elukutse oleks, aga kui keegi peab talle seda soovitama, siis ei ole mõtet imo. Enamus inimesed ei ole kindlasti võimelised ~€2k pokkeriga teenima peale 6 kuud kuna neil ei ole häid eeldusi või head coachi.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1432
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                Ma ei soovitaks ühelegi inimesele elukutseks pokkeri mängimist valida. Mitte selles mõttes, et see midagi üle mõistuse võimatut on või see halb elukutse oleks, aga kui keegi peab talle seda soovitama, siis ei ole mõtet imo. Enamus inimesed ei ole kindlasti võimelised ~€2k pokkeriga teenima peale 6 kuud kuna neil ei ole häid eeldusi või head coachi.
                +1

                Isegi hea coach ei aita midagi. Kui inimesel puudub kannatus siis ei jõua ta kuskile.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #1433
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                  Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                  Ma ei soovitaks ühelegi inimesele elukutseks pokkeri mängimist valida. Mitte selles mõttes, et see midagi üle mõistuse võimatut on või see halb elukutse oleks, aga kui keegi peab talle seda soovitama, siis ei ole mõtet imo. Enamus inimesed ei ole kindlasti võimelised ~€2k pokkeriga teenima peale 6 kuud kuna neil ei ole häid eeldusi või head coachi.
                  Selle poindiga nõus, et kui endal huvi ei teki, pole mõtet peale suruda. Pakuks, et enamus inimesi ei ole võimelised peale 6 kuud €2k teenima siiski seetõttu, et õppimisele kulutatakse naeruväärselt vähe aega. Enamus mikromeeste blogides on, et üritan see kuu õppida, ei jõudnud tervet raamatut kuuga, jõudsin poole, vaatasin (heal juhul) 2-3 videot ja veel rohkem seda tüüpi bullshitti. Kui kasutada 1/4-1/3 mängimisele mõeldud ajast mõtestatud õppetööle, on €2k vägagi reaalne siht.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #1434
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                    Ma ei soovitaks ühelegi inimesele elukutseks pokkeri mängimist valida. Mitte selles mõttes, et see midagi üle mõistuse võimatut on või see halb elukutse oleks, aga kui keegi peab talle seda soovitama, siis ei ole mõtet imo. Enamus inimesed ei ole kindlasti võimelised ~€2k pokkeriga teenima peale 6 kuud kuna neil ei ole häid eeldusi või head coachi.
                    Huvitav, et ise ka ei soovitaks ühelegi sõbrale, aga samas olen praegu olukorraga väga rahul. Loll olen vist.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1435
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                      Huvitav, et ise ka ei soovitaks ühelegi sõbrale, aga samas olen praegu olukorraga väga rahul. Loll olen vist.
                      Elukutseks mõttetu soovitada ja enam ise ka ei viitsi soovitada. Pokkerit võib küll soovitada ja kui siis ise leiab, et biidib - lasku käia.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1436
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                        Pigem on küsimus selles, et mis on alternatiivid. Ma ise ei hakka kunagi elukutseliseks, kuna päris töö on nii tore lihtsalt. Kui aga sellist valikut pole ja alternatiiv on alla keskmise palga eest asfalti panna või burkse flipata, siis pole nagu eriti raske valida. Ja kui ka ei peaks läbi lööma, siis tasub vähemalt üritada - burks ja asfalt ootavad alati.

                        Comment

                        • The_Meer
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 765

                          #1437
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                          +1 pastilaa jutule

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #1438
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            Pigem on küsimus selles, et mis on alternatiivid. Ma ise ei hakka kunagi elukutseliseks, kuna päris töö on nii tore lihtsalt. Kui aga sellist valikut pole ja alternatiiv on alla keskmise palga eest asfalti panna või burkse flipata, siis pole nagu eriti raske valida. Ja kui ka ei peaks läbi lööma, siis tasub vähemalt üritada - burks ja asfalt ootavad alati.
                            Heh, väga hästi öeldud :D

                            Aga jah, Spewmonkey point selles suhtes on õige küll, et inimene peab ise olema ka korralikult motiveeritud arenema.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #1439
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                              Joosep leidis kusagilt sellise asja
                              "Tervitus kõigile,

                              Ühel kenal päeval tekkis idee korraldada jalgpalliklubide vaheline pokkriturniir. Ja kuna juhuslikult meie sponsoril on olemas ka mõned kasiinod, lauad, diilerid ja muu vajalik , siis saigi otsustatud, et esimene pokkeriturniir toimub 28.06.2011 kell 19.00 Rocca Al Mare Olympic Casinos. Kogu täpsem info ning registreerimine toimub emaili teel risto.suurpold@oc.eu . Pokkeriturniir on osalejatele tasuta (ehk siis meie sponsori kulul). Tervitusjoogid, väikesed suupisted, kolmele individuaalsele parimale ning parimale võistkonnale auhinnad samuti meie poolt. Võistkonnas peaks olema täpselt 5 liiget ning osalejad võiksid tulla üritusele oma jalgpalliklubi särkides (äkki teeme ühispilti......). Osalema ootaks 30-40 inimest ehk 6-8 võistkonda. Kes enne registreerib see ka osaleb. Kui tuleb suurem huvi ürituse vastu võib mõne aja pärast üritust korrata kuid seekord maksimaalselt 40 kohta millest 5 on broneeritud (JK Olympic......). Registreerimine ja küsimused, siis mailile risto.suurpold@oc.eu"

                              Oleks meil huvilisi? Ise arvatavasti ei osale, sai talvel/kevadel ka sarnane üritus juba korraldatud ja ma ei viitsi sama asja nii tihti teha. Muidu võiks ju meie esinduse saata sinna küll. Vanusepiirang 21.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #1440
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                                ma võin minna, aga see rsk on trenni ajal.
                                rääkides selles, siis täna ka vist ei saa tulla trenni
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...