***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • veeretas
    • Apr 2010
    • 412

    #1546
    Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

    Oleks ka arvatavasti tulija.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #1547
      Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst, trenn neljap

      Võib ära teha küll. Olekski mõnda sõpakat vaja ja ise pole ka ammu saares käinud. Nagu aru saan, siis nad on huvitatud nii kodu, kui võõrsilmängust? Ja mis formaadis, rahvaliiga või 11 vs 11. Pakuks välja, et saares võiks teha rahvaliiga ja Tallinnas 11 vs 11, kui nad siia satsi kokku saaks, selles suhtes, et pole veel kindel, palju me inimesi saaarde saaks (ja kas nt ise oleks tulija, sõltuvalt kuupäevast).

      Olgu siinkohal ära öeldud, et kõik Saaremaale mineku kulud on mängijate enda kanda + staadioni kulud, kui neid tuleb. Ainult Tallinna sõprusmäng läheks klubi arvele.

      Btw, kas leidub keegi, kel pole homseks transporti?

      Comment

      • Max
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 339

        #1548
        Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst, trenn neljap

        Loodan et transport olemas aga 100 prossa kindel ple

        Comment

        • Max
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2010
          • 339

          #1549
          Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst, trenn neljap

          Täpsustan et ehk kui veeretasega saan sis olemas

          Comment

          • veeretas
            • Apr 2010
            • 412

            #1550
            Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst, trenn neljap

            Algselt postitas Max Vaata postitust
            Täpsustan et ehk kui veeretasega saan sis olemas
            Saab ikka, helistan täna üle, et mis kell ja kus.

            Comment

            • pennu1
              Jube Noob
              • Apr 2011
              • 116

              #1551
              Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst, trenn neljap

              vaatasin lives meie karikamängu loosi..meie oleme igatahes 1/64 finaalist edasi

              FC Pokkeriprod (IV) - vaba (see tähendab et vastast ei tulnud)

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #1552
                Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst, trenn neljap

                Suht ulme mäng oli. Algus oli paljutõotav, Meelis lõi 1-0 ja oli veel mõni võimalus. Siis löödi ruttu meile 2 väravat. 40 minutit püsis 1-2, aga poolaja lõpus lasime veel 2 sisse. :S
                Teine poolaeg brutal domineering vastaselt
                Lõppskoor 2-11 (või 12) :D

                Comment

                • Reix
                  Julm Donk
                  • Apr 2011
                  • 37

                  #1553
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst, trenn neljap

                  JUBE!!! pole sõnu, see oli ikka konkreetne häving, aga noh mis seal ikka järgmine kord läheb paremini :D keskväli oli meil täna jälle täiesti tühi ning suht valus oli vaadata kui 6-7 olukorda vastased mängisid 16 kasti sees söötu vähemalt viis kui mitte rohkem ning seejärel värav, Melli poolt tugev sooritus ja minu kiidusõnad :D Ärme lase pead norgu, ükskord me võidame niikuinii!!!

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #1554
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst, trenn neljap

                    Jep, polnud lihtsalt meie päev. Vastased olid meist selgelt klass üle ja neil õnnestusid enda rünnakuüritused ikka päris hästi. Esimene poolaeg oli täiesti mängitav mäng veel, aga poolaja lõpu väravad murdsid meid. Teisel poolajal saime konkreetset owni. Mell tegi ainsana hea soorituse, 2 väravat räägivad enda eest ja Mario väravas oli oma ülesannete kõrgusel, tegi mitu korralikku tõrjet ja vastujooksu vigasena. Ülejäänud olukordades teda süüdistada ei saa.

                    Endal oli ka eile üks sitemaid päevi, 15 BI svonks ja seetõttu polnud ma piisavalt hea mindsetiga, et meeskonda innustada mitte pead norgu laskma.

                    Edit: aga üks kehv mäng meid ei murra, unustame selle kiirelt ja läheme hooaja teisele poolele vastu tugevamana kui varem!

                    Comment

                    • The_Meer
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 765

                      #1555
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst, trenn neljap

                      Jep,väga kole mäng. Ma olin täna konkreetne pask seal väljakul, õnneks meie varutreener Jozik tegi õigel ajal vahetuse ,muidu oleks vb veel paar palli vastaste ryndajate jalale söötnud.

                      Aga pole hullu,hooaja teisel poolel lähme mitmete vastaste vastu võidumõtetega

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1556
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst, trenn neljap

                        Kaks suuremat s*tta (õnneks ei tulnud väravat neist) ja hunnik väiksemaid ka minu poolt. Aga selline see tase hetkel on. Äkki võiks kaaluda keskväljale veel ühe pooliku lisamist Marguse kõrvale ikkagi - tuleb nõustuda, et see koht on kõige hullemas seisus praegu. Seal on konkreetne auk praegu ja isegi Usain Bolt ei suudaks seal midagi teha. 5 kaitsjat kõlab tugev, aga kui kuni selle liinini keskelt paari sööduga alati ka su ema ja vanaema läbi tulevad, siis on sellest vähe abi. Võtta tuleks seega kas ründest või kaitsest üks mees puhtalt keskele. Samas tore, kui ise ikka väravaid lööme ja Mell on peaaegu nagu Usain, aga ikkagi inimene...

                        Comment

                        • Karelkorm
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 856

                          #1557
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst, trenn neljap

                          mis kellast teil need trennid on, ma ei suuda meelde jätta siiani :S

                          Ja kirjas ka pole kuskil
                          Last edited by Karelkorm; 16.06.11, 17:42.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #1558
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

                            Kle ei tule enam meelde iga kord pealkirja vahetada. Järgmine trenn on igatahes teisip 28.06. kell 20.00. Meie trennide algusaeg on alati kell 20.00. Edaspidi hakkab olema tavaline trenn iga teisipäev, neljapäeviti üle nädala jooksutrenn ja tavatrenn. Juuni viimane ja juuli esimene neljapäev trenni ei toimu!

                            Comment

                            • pennu1
                              Jube Noob
                              • Apr 2011
                              • 116

                              #1559
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

                              Rääkisin täna saare rahvaga,kuupäevast mis Madis välja pakkus(et siis Juuli esimene nv 8-10) neile täitsa sobis. Kui palju on neid siin kellele sobib ja kellele ei sobi? Ja kuidas keegi minna soovib?ise soovitaksin bussiga minna,pikk reis küll,aga tuleks odavam kohe kindlasti. Või noh ma ei tea:D

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #1560
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

                                Saan 11. juuli kasiinoealiseks. :) Tulen ilmselt.

                                Comment

                                Working...