***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #91
    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Millal järgmine kord toimub? Ma oleks isegi seenädal käpp, kui eiis järgmine nädal kindlalt kui enne kolmapäeva toimub.

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #92
      Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

      Nagu ma aru sain siis jällegi järgmine teisipäev (26.okt) kell 20:45 Wismaris.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #93
        Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

        Väga mõnus trenn oli tõesti. Usun, et järgmine kord on agendid ka kohal sellise mängu peale.

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #94
          Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

          olgu veel mainitud, et sellise raha eest selline suur saal on ülihea pakkumine!

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #95
            Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

            Ja neile kes järgmine kord tulevad - saal väga soe just pole. Pikk dress eelistatud variant.

            Edit: soouni posti ei pannud tähele

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #96
              Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

              Väga mõnus trenn oli tõesti, kopsu sai ikka mitu korda kokku joostud. Ja tänase tasemega mänguga poleks madalaima liiga kinnipanemine ka eriline probleem, kui võhma ainult parandada.

              Järgmise trenni kohta, suure tõenäosusega on võimalik saada ka pühapäevane 19.00.-20.30. aeg. Kas oleks juba seenädal huvilisi? Kui oleks panen homme-ülehomme kinni. Huvilisi peaks olema üle kaheksa (mõni ikka ei saa tulla), et oleks mõtet kinni panna, nii et ande teada!

              Võiks võimalikult vara juba lõpliku trennigraafiku paika saada, sest ega seda pühapäevast aega ka lõpmatuseni ei ole ja sellest sõltuks ka kuumakse suurus.

              Veel paar asja. Pall oli seekord ainult atsetoonil ja seegi natsa väiksem kui tavaline. Kamba peale oleks vaja osta kaks-kolm palli. Samuti ka veste, et trennis võistkondi eraldada. Lahendaks selle probleemi sellega, et kõik, kes tahavad hakata mingil määral käima peavad lisaks kuumaksule esimesel kuul maksma ka liitumistasu nt 150 krooni. Viieteist inimese peale teeb see piisava summa juba, et saaks kolm enam-vähem palli osta ja vestid ja ehk veel midagi, kui peaks tekkima vajadus

              Varsti kirjutan veel, paar asja oli vist veel, praegu ei tule meelde.

              Ahja, veelkord, väga fun oli, tänud esimestele vapratele, kes viitsisid kohale tulla ja loodetavasti on meid järgmine kord juba rohkem!

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #97
                Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                Ranka, sa pakkusid välja variandi, et võiks seda trennivärki ka kuidagi Pokkeriprode MTÜga siduda. Väga hea idee! Esialgu mul rohkem pähe ei tule ühe peale ühe pakilise asja, nimelt meil oleks vaja ühte arvet, kuhu kuumakseid kanda ja kust kulusid katta. Ma enda arve kasutamisega väga nõus ei taha olla ja teisest küljest oleks kellegi enda arve kasutamine ka probleemne kui peaks mingeid jamasid tekkima. Kas oleks võimalik MTÜ alt teha ühte arvet umbes nimega Pokkeriprod Tallinna Jalgpall või lihtsalt Pokkeriprod jalgpall?

                Muidu hiljem kui asi tõsisemalt käima läheb ja liigaplaanid ka reaalsed on, võib MTÜ Pokkeriprod jalgall või midagi sellist ka teha või teha selle MTÜ pokkeriprode alasektsiooniks või kuidas iganes need asjad käivad. Esialgu oleks lihtsalt ühte arvet vaja.

                Edit: Muidugi peaks sellele kontole ligipääs ka ühel-kahel trenniliikmel olema. Pakun ennast üheks, kel ligipääs
                Last edited by muruntau; 19.10.10, 22:11.

                Comment

                • soouni
                  Grinder
                  • Jul 2010
                  • 771

                  #98
                  Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                  Ma arvan, et kohe kindlasti poleks vaja teist mtü-d teha selle jaoks. Ja kui ranka lahke oleks ja saaks selle kaudu asja ajada oleks luks. aind, et tean seal jama ei tuleks siis peaks ei saa trenniskäijad makseteostuse põhjuseks trennimaks panna vaid midagi muud, ma uurin selle välja mis õige on.

                  ma muidugi ei tea mis ja kui palju rahasi seal praeguse mtü arvel liigub, aga arvan et ei tohiks olla suur probleem. maksesooritusi jälgida ning toimetada.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #99
                    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                    Ranka, sa pakkusid välja variandi, et võiks seda trennivärki ka kuidagi Pokkeriprode MTÜga siduda. Väga hea idee! Esialgu mul rohkem pähe ei tule ühe peale ühe pakilise asja, nimelt meil oleks vaja ühte arvet, kuhu kuumakseid kanda ja kust kulusid katta. Ma enda arve kasutamisega väga nõus ei taha olla ja teisest küljest oleks kellegi enda arve kasutamine ka probleemne kui peaks mingeid jamasid tekkima. Kas oleks võimalik MTÜ alt teha ühte arvet umbes nimega Pokkeriprod Tallinna Jalgpall või lihtsalt Pokkeriprod jalgpall?

                    Muidu hiljem kui asi tõsisemalt käima läheb ja liigaplaanid ka reaalsed on, võib MTÜ Pokkeriprod jalgall või midagi sellist ka teha või teha selle MTÜ pokkeriprode alasektsiooniks või kuidas iganes need asjad käivad. Esialgu oleks lihtsalt ühte arvet vaja.

                    Edit: Muidugi peaks sellele kontole ligipääs ka ühel-kahel trenniliikmel olema. Pakun ennast üheks, kel ligipääs
                    Uurin seda asja ja annan teada. TIGRANO on arvete ja MTÜ-dega rohkem kursis ning vajadusel võin uurida veel targemate inimeste käest. Ise ma miskit raamatupidamist teinud ei ole aga klubi oma olevat olnud kökimöki (TIGRANO väitel, raudselt pusis räigelt :P), sest miskeid suuri rahasid seal ei liigu.

                    Algselt postitas soouni Vaata postitust
                    Ma arvan, et kohe kindlasti poleks vaja teist mtü-d teha selle jaoks. Ja kui ranka lahke oleks ja saaks selle kaudu asja ajada oleks luks. aind, et tean seal jama ei tuleks siis peaks ei saa trenniskäijad makseteostuse põhjuseks trennimaks panna vaid midagi muud, ma uurin selle välja mis õige on.

                    ma muidugi ei tea mis ja kui palju rahasi seal praeguse mtü arvel liigub, aga arvan et ei tohiks olla suur probleem. maksesooritusi jälgida ning toimetada.
                    Kuna klubitegevus oli pm. selle nädalani surnud, kurjalt MTÜ arveid ei kasuta ja seetõttu ainukeses summad, mis sealt läbi käivad on 10 kroonised liikmemaksud :) Tõenäoliselt 2010-nda aata lõpuks on inflatsioon needki ära söönud :O

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #100
                      Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                      Väga mõnus trenn oli tõesti, kopsu sai ikka mitu korda kokku joostud. Ja tänase tasemega mänguga poleks madalaima liiga kinnipanemine ka eriline probleem, kui võhma ainult parandada.

                      Järgmise trenni kohta, suure tõenäosusega on võimalik saada ka pühapäevane 19.00.-20.30. aeg. Kas oleks juba seenädal huvilisi? Kui oleks panen homme-ülehomme kinni. Huvilisi peaks olema üle kaheksa (mõni ikka ei saa tulla), et oleks mõtet kinni panna, nii et ande teada!

                      Võiks võimalikult vara juba lõpliku trennigraafiku paika saada, sest ega seda pühapäevast aega ka lõpmatuseni ei ole ja sellest sõltuks ka kuumakse suurus.

                      Veel paar asja. Pall oli seekord ainult atsetoonil ja seegi natsa väiksem kui tavaline. Kamba peale oleks vaja osta kaks-kolm palli. Samuti ka veste, et trennis võistkondi eraldada. Lahendaks selle probleemi sellega, et kõik, kes tahavad hakata mingil määral käima peavad lisaks kuumaksule esimesel kuul maksma ka liitumistasu nt 150 krooni. Viieteist inimese peale teeb see piisava summa juba, et saaks kolm enam-vähem palli osta ja vestid ja ehk veel midagi, kui peaks tekkima vajadus

                      Varsti kirjutan veel, paar asja oli vist veel, praegu ei tule meelde.

                      Ahja, veelkord, väga fun oli, tänud esimestele vapratele, kes viitsisid kohale tulla ja loodetavasti on meid järgmine kord juba rohkem!
                      Mina oleks käpp juba pühapäeval. ESTPatrickust ei tea rääkida aga ma arvan, et ma olen natuke tugevam kui tema ja suudan teda kaasa lohistada.

                      Atsetoon MSN röökis ka, et oleks käpp aga loodan, et ta kinnitab oma otsust ise.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #101
                        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

                        PS! Kui kindel aeg teada ilmub pealehele ka uudis ning facebooki. See võib osalejate arvu veelgi tõsta.

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #102
                          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

                          Oleksin täna tulnud, kuid vaatasin et listis pole ning mõtlesin ,et need saavad kes only listis:D Aga nuh, tuleks siis pühapäeval kui saab ofc.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #103
                            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

                            Pühapäev kahtlane, aga mitte võimatu. Sõltub, kuidas tervis ühe laupäevase peo vastu võtab.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #104
                              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

                              Priidix, seda listi alguses ei ole eriti viitsinud uuendada. Peale teist päeva sai mõned nimed üles kirjutatud nii reklaami mõttes, et näe, on huvitatud inimesi küll. Sel pole mingit tähtsust

                              Uudis pealehel oleks äge küll, siis ei pea enam kunagi 3vs3 tegema. Sellisel juhul teen juba homme kõne ära ja panen kinni. Kinnitan üle.

                              Üks tähtis asi veel. Täna ei olnud Wismaris obv ühtegi kohalikku tähtsamat nina kohal, nii et ei saanud maksta saaliüüri eest, pmst me oleme neile võlgu ühe trenni raha. Seega, trenniarve saamine oleks vägagi tähtis ja veel tähtsam oleks see, et võimalikult paljud meist kannaksid juba sel nädalal kuumakse üle. Kui me tahame, et oleks palle rohkem, ka liitumistasu 150. Eeldades 15 liiget tuleb kuumaksuks 400 krooni (9 trenni kuus x 650 eek / 15 = 390) ja esimene makse siis 550. Kui peaksime ühe trenni veel nädala kusagil väljas võtma ka, tuleb obv veidi kallim. Kui aga peaks liikmeid rohkem tulema, mõjutab see kuumakse hinda allapoole.

                              Edit: Tänud Rankale ja Tigranole, et viitsite arve värki uurida!
                              Last edited by muruntau; 19.10.10, 22:51.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #105
                                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

                                Ma ise oleks 2 trenni nädalas ja mõlemad talvel sees parteis.

                                Comment

                                Working...