***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #46
    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Ma praegu edasi otsida ei jõua. Kui keegi viitsib veel variante uurida, siis siit: http://kaart.tallinn.ee/Tallinn/Show?REQUEST=Main

    Tallinna kaardilt zoomida ja siis paremalt ülevalt valida infokihid ja sportimisvõimalused. Palli kujuliste märkide all vahest harva pakutakse ka jalgpallivõimalusi. Kesklinnapiirkonna, lasnaka linnapoolse osa ja kadrioru olen läbi kamminu, mitte midagi.

    Aga positiivne on see, et leppisin nüüd kokku trenni teisipäevaks. Seal on poolteist tundi hinnaga 650. Vaatab, palju huvilisi koguneb, siissõltuvalt sellest ka nuts mida sada tahan, eeldatavalt jääb siis 50 ja 75 eegu vahele. Esimine kord teeb kohapeal sulas. Tundub, et kuumaks jääb ikka kõrgemaks, kui arvestada ainult 2 korda nädalas 650 ja 9 trenni kuus, siis 15 inimese peale teeks näkku 400 eek. Kui inimesi vähem ja trenne rohkem, siis tuleks suurem obv.
    Last edited by muruntau; 15.10.10, 11:51.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #47
      Re: Jalgpall Tallinnas? Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

      Ahjaa, aadress on wismari 15, kohe Wismari haigla kõrval. Sissepääs aiaga suletud tänavast. Hall on kohe tänavalt näha, riietumine peaks vist ikka olema selles piklikus puuhoones, mis jääb staadioni ja tänava vahele, vähemalt pesemisvõimalused olid küll viimati seal.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #48
        Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

        Hetke seisuga - teisipäeval kohal.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #49
          Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

          Lööks ka kampa, kui vabu kohti on veel?

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #50
            Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

            on ikka, kindlaid osalejaid on praegu kümneringis. Ootame veel uusi huvilisi. Iga kord ei tule niikuinii üle 70% kokku ja päris 3vs3 ei tahaks ka teha.

            Avaldage aga arvamust, millise nv aja võtta, need ajad on vabad: laup 17.30.-19.00. ja 19.00.-20.30. ja pühap. 19.00.-20.30. Ühe trenni nädala sees teeks äkki õues, kui sisse midagi ei leia?

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #51
              Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

              Võid mina lisada kah! Ty

              Igati respekt korraldajale!

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #52
                Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                Kuradi kahju, et ma ennast korvpalli trenniga sidunud olen, oleks jälle fun jalgpalli naasta, mänginud siis kuni esiliigani välja, headel aegadel sai isegi koondise kanditaatide nimekirjas oldud, lol.

                Muidu sellist võimalust ei ole, et kui trenni aeg sobiks ja vuti tuju, siis tuleks kohale ja plekiks mingi summa?

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #53
                  Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                  kahju et nüüd tartus olen muidu oleks ka käpp

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #54
                    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                    krt, see teisipäev väga ei sobi. üritan ühe asja ära sokutada, tahaks tulla
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #55
                      Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                      millise nv aja võtta, need ajad on vabad: laup 17.30.-19.00. ja 19.00.-20.30. ja pühap. 19.00.-20.30. Ühe trenni nädala sees teeks äkki õues, kui sisse midagi ei leia?
                      1 trenn õues oleks ka ok. Aga nv sobiks kindlasti pühapäev, sest tihti nv ise tihti linnast väljas ja pühapäeva õhtuks tagasi.

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #56
                        Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                        FC Pokkeriprod? :D

                        Ma teisipäeval tuleks küll.
                        Hea kui saaks juba ruttu ühe koosviibimise tehtud jep.
                        Millist busside juttudega saab kõige rutem sinna, pole kunagi käinud?
                        Wismari 15A on aadress jah? :)

                        Comment

                        • soouni
                          Grinder
                          • Jul 2010
                          • 771

                          #57
                          Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                          rääkige sellest sisehallist, mis põrand või mis värk üldse on, ja plaju ühe korra maksumus on või kuidas selle maksetega on

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #58
                            Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                            Algselt postitas soouni Vaata postitust
                            rääkige sellest sisehallist, mis põrand
                            Nagu ka eespool mainitud, siis tegemist puupõrandaga kaarhalliga. Muidu väga lahe seal mängida olnud (kohati see libedusejama muidugi).

                            Comment

                            • soouni
                              Grinder
                              • Jul 2010
                              • 771

                              #59
                              Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                              et siis kannatab vabalt lühikestega ringi lasta jah, ja kuidas see maksmine või palju kord on

                              ning õue kohast võiks ju uurida kuskil mingil koolil on äkki staadionil jalka väljak mida oleks võimalik kasutada,

                              tean nt humanitaargümnaasiumi taga korralik plats aga päris pisike, ning pärnu mnt viadukti juures oleva valge koolimaja tagahoovis ka päris korralik pisike jalkaplats. kui mingi 5vs5 umbes mängijaid on siis väga hea platis ning arvan, et saaks vägagi odavalt kasutada seda. minu arvamus

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #60
                                Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                                väga hea ettevõtmine. krt pole kuskil aasta end tõsisemalt liigutanud, kuigi varem sai oldud isegi tipp sportlane krt, võyaks isegi jalad kõhualt välja ja ühineks pundiga.

                                Comment

                                Working...