Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead
Ma teeks esimese kuu kaasa ja siis vaataks edasi, kuna tõesti jalkut ei oska aga tahaks end sunniviisiliselt liigutada. Eriti änksa oleks seda teha sotsiaaletes mängudes kui jalgpall. Üksi jõuaks kükitada, jooksmas või kepikõnni tegemine ei ole päris see.
Nagu ma aru saan praegu veel arvet ei ole aga niikaua kui arvet ei ole kuhu raha saaksin kanda?
Ma teeks esimese kuu kaasa ja siis vaataks edasi, kuna tõesti jalkut ei oska aga tahaks end sunniviisiliselt liigutada. Eriti änksa oleks seda teha sotsiaaletes mängudes kui jalgpall. Üksi jõuaks kükitada, jooksmas või kepikõnni tegemine ei ole päris see.
Nagu ma aru saan praegu veel arvet ei ole aga niikaua kui arvet ei ole kuhu raha saaksin kanda?
TC
Comment