***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #31
    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Wismaris olen paar aastat ise ka mänginud. Seal on muidu OK, aga pesemisvõimalused on närud ja külma ilmaga muutub põrand libedaks kui süsteem kütta ei jõua enam. Vihma vist sajab ka vahelduva eduga läbi. Tõenäoliselt proovin ise ka paar korda mängida, aga lõhkusin aasta tagasi põlve korralikult ära ja pole kindel, et see enam edaspidi kasutatav on. Kui on, siis oleksin regulaarne käija.

    Comment

    • Kosmonaut
      Grinder
      • Feb 2010
      • 584

      #32
      Re: Jalgpall Tallinnas?

      Ma klubiga liituda ei saa (õpin tartus) , aga kui mõni trenn nv jääb, siis saaks vahetevahel käia (kui nii oleks võimalik).

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #33
        Re: Jalgpall Tallinnas?

        Tulen 4.'ks vv-ks.

        Comment

        • $$$
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1072

          #34
          Re: Jalgpall Tallinnas?

          Kalevi keskstaadioni kunstmuru kohta pole uurind?

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #35
            Re: Jalgpall Tallinnas?

            Wismarist pidi tüüp mulle meili saatma vabade aegadega, aga ei saatnud. Võtan homme uuesti ühenudust. Sealt oleks teisipäevane aeg vähemalt saada.

            Mingi variant peaks ju tegelikult koolide võimlad olema, aga need vist tihti õhtuti kinni? Ei tea keegi mõnda mis pakuks trennivõimalust?

            to $$$: Kunstväljakute poole ei ole esialgu veel vaadanud, loodetavasti saab ikka sisse kuhugi.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #36
              Re: Jalgpall Tallinnas?

              koolides üldjuhul on trennid juba sees õhtuti. samas igal pool pole, tasub uurida
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • atsetoon
                Joomas õlut Atsetooniga
                • May 2009
                • 1105

                #37
                Re: Jalgpall Tallinnas?

                saaks ühe aja wismarisse ja teise kristiinesse, siis hakkaks ka looma juba

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #38
                  Re: Jalgpall Tallinnas?

                  Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                  Mingi variant peaks ju tegelikult koolide võimlad olema, aga need vist tihti õhtuti kinni? Ei tea keegi mõnda mis pakuks trennivõimalust?
                  Keset hooaega on koolide võimlad juba täis broneeritud, vähemalt korralikud saalid.
                  Ise käime Artes ja seal pidime juba eelmise hooaja lõpus (mais) kinnitama sügisesed ajad, kuna nõudlus on suur.

                  Kadrioru Saksa gümnaasiumi võite proovida, seal ei olnud olukord nii hull vanasti.

                  Comment

                  • individual88
                    Julm Donk
                    • Feb 2009
                    • 44

                    #39
                    Re: Jalgpall Tallinnas?

                    Jälgin teemat huviga ja võtan kibdlasti osa kui taoline üritus peaks käima minema!
                    Keep going!

                    Comment

                    • $$$
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1072

                      #40
                      Re: Jalgpall Tallinnas?

                      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                      Wismarist pidi tüüp mulle meili saatma vabade aegadega, aga ei saatnud. Võtan homme uuesti ühenudust. Sealt oleks teisipäevane aeg vähemalt saada.

                      Mingi variant peaks ju tegelikult koolide võimlad olema, aga need vist tihti õhtuti kinni? Ei tea keegi mõnda mis pakuks trennivõimalust?

                      to $$$: Kunstväljakute poole ei ole esialgu veel vaadanud, loodetavasti saab ikka sisse kuhugi.
                      Bah, unustasin ära, et Wismaris ka hall püsti ju..., Kotka staadioni ma kujutan ette ka täiesti kinni, mingi hommiku poolseid aegu vast võite leida. Männikul peaks ka vist see hall olema, eelmine aasta vist pandi püsti.

                      Comment

                      • sm0ntaan
                        Jube Noob
                        • Jan 2010
                        • 174

                        #41
                        Re: Jalgpall Tallinnas?

                        võid mindki lisada...

                        Comment

                        • Booyaka
                          FPP Pro
                          • Dec 2008
                          • 249

                          #42
                          Re: Jalgpall Tallinnas?

                          Kristiine hall mustamäel http://www.kristiinesport.ee/kristiine/spordisaal.html vanasti sai seal trenni tehtud. kes muidugi lasnamäel elavad neile väga ei meeldi see asukoht. Igatahes hoian silma peal ehk endalgi isu ühienda.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #43
                            Re: Jalgpall Tallinnas?

                            Algselt postitas Booyaka Vaata postitust
                            Kristiine hall mustamäel http://www.kristiinesport.ee/kristiine/spordisaal.html vanasti sai seal trenni tehtud. kes muidugi lasnamäel elavad neile väga ei meeldi see asukoht. Igatahes hoian silma peal ehk endalgi isu ühienda.
                            Loe teema läbi. Pole pikk.

                            Comment

                            • Booyaka
                              FPP Pro
                              • Dec 2008
                              • 249

                              #44
                              Re: Jalgpall Tallinnas?

                              lugesin lõpuks kõik läbi, andestust! lihtsam on ju kohe pritsida informatsiooni.

                              Üks koht kus vanasti sai veel trenni tegemas käidud oli sõpruse puiesteel nime ei mäleta, aga kutsusime seda metalli? kooliks. Präegu peaks selle nimi olema Tallinna Tööstusharidus keskus kui ei eksi. Igatahes oli seal 2 maja kus mõlemal oli üleval normaalne saal ja sai rahus trenni teha. Samuti all oli ühel hoonel ujula, ei tea kuidas see asi seal ainult tänapäeval on. Samas on ka Siilis(selle kooli suht kõrval) mingisugune palliklubi koht.

                              edit: Kristiine keskusele jäävad need muidugi alla.

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #45
                                Re: Jalgpall Tallinnas?

                                ok, wismari vabad ajad on teisip 20.45-22.15., laup 17.30.-19.00. ja 19.00.-20.30. ja pühap. 19.00.-20.30. Võtame ühe neist nv aegadest ka? praegu midagi muud veel ei paista, kristiine on täiesti kinni iga õhtu. Otsin edasi

                                Edit: saatsin meili, et paneks juba järgmise nädala teisipäeva kinni. Teisipäev siis trenn juba! (suure tõenäosusega, kinnitan siin üle veel)

                                Edit 2: helistasin booyaka varianti (TTHK), seal koht renoveeritud ja jalgpalli enam ei lubata. Öeldi, et jalgpalliga võimalustega saalides pidi üldse väga kehv lugu olema, eriti ei taheta jalgpallureid kuna oht asjade lõhkumiseks on suur. Edit3: 21.KK puhul same shit
                                Last edited by muruntau; 15.10.10, 15:50.

                                Comment

                                Working...