Re: Jalgpall Tallinnas?
Wismaris olen paar aastat ise ka mänginud. Seal on muidu OK, aga pesemisvõimalused on närud ja külma ilmaga muutub põrand libedaks kui süsteem kütta ei jõua enam. Vihma vist sajab ka vahelduva eduga läbi. Tõenäoliselt proovin ise ka paar korda mängida, aga lõhkusin aasta tagasi põlve korralikult ära ja pole kindel, et see enam edaspidi kasutatav on. Kui on, siis oleksin regulaarne käija.
Wismaris olen paar aastat ise ka mänginud. Seal on muidu OK, aga pesemisvõimalused on närud ja külma ilmaga muutub põrand libedaks kui süsteem kütta ei jõua enam. Vihma vist sajab ka vahelduva eduga läbi. Tõenäoliselt proovin ise ka paar korda mängida, aga lõhkusin aasta tagasi põlve korralikult ära ja pole kindel, et see enam edaspidi kasutatav on. Kui on, siis oleksin regulaarne käija.
Comment