Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS
See Reinaasi viimane lause oli küll puhas kuld (kui ta seda muidugi sarkasmiga mõtles). MTA esindaja tänas ilusti heade soovide eest ja vastas täie tõsidusega.
Teine asi mis kõrva riivas oli see et "on avatud uusi domeene, näiteks .net lõpuga"
Aga muidu jah same old shit...
See Reinaasi viimane lause oli küll puhas kuld (kui ta seda muidugi sarkasmiga mõtles). MTA esindaja tänas ilusti heade soovide eest ja vastas täie tõsidusega.
Teine asi mis kõrva riivas oli see et "on avatud uusi domeene, näiteks .net lõpuga"
Aga muidu jah same old shit...
Comment