UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pooled
    Räme Fish
    • Mar 2010
    • 2

    #1921
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas olavike Vaata postitust
    Rõhutaks sõna ka - nii Unibetis kui ka Triobetis on võimalus ka kliendi kaudu rahasid liigutada.
    Kliendi, mis läheb läbi nende www, kaudu. Igatahes praegu ei saa triobetis raha sisse ega välja liigutada.

    Comment

    • Viski
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 393

      #1922
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas pooled Vaata postitust
      Kliendi, mis läheb läbi nende www, kaudu. Igatahes praegu ei saa triobetis raha sisse ega välja liigutada.
      Tegin täna väljamakse .. lolz

      E: Suppordist öeldi ka, et raha peaks kohale jõudma.
      Last edited by Viski; 16.03.10, 10:38.

      Comment

      • blah
        Jube Noob
        • Jul 2009
        • 185

        #1923
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        täpselt nii ongi muide. ma ei tea kui loogiline see on aga kas proge jookseb siis teise ip pealt?
        ummm, kui starsi kliendi avad siis pane network status-->advanced ja näed kui palju seal servusid on erinevaid

        Comment

        • Aiwz
          Julm Donk
          • Feb 2009
          • 50

          #1924
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Aga kui lähed aadressile: http://77.87.179.116/ (ilma DNS'it vaid otse starmanist) kas siis ka blokeeritud või avab PokerStarsi lehe?
          Avab ilusti.

          Aga mis puudutab seda software, siis tõesti. Mind lasi ta sisse ka enne dnsi muutmist.
          Ilmselgelt blokeeritakse siis ainult homepage ära ja lastakse edasi mängida, mis on muidugi funfun.

          Comment

          • oitarvi
            Vana Tegija
            • Jan 2009
            • 1231

            #1925
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Ärge hõisake ennem õhtut. MTA võib vabalt veel google DNS-i blokeerimiseks midagi ette võtta. Aga no VPN-e ja muid DNS-e on palju veel.
            Ma arvan, et pole mõtet koguaeg kellelgi igapäev öelda, et jee mul töötab kõik ja saan mängida. Tõesti nagu oodatakse seda blokeerimist. Keegi võiks alles siis mainida, kui reaalselt enam mängida ei saa. :)

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #1926
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Minu meelest võiks sellele teemale panna ligipääsupiirangu postituste arvuga. Pole eriti vaja, et mõni EMTA tont käib siin uurimas, kuidas asjad arenevad. Või kui käia tahab, las näeb nats vaeva ka.

              Ranka, äkki peaks EMTA ja Rahandusministeeriumi IP-d ära bännima? Mulle tundub, et neid ametkondi peaks kaitsma töötajate ajaraisu eest, mida põhjustab asjatu tallamine suvalistel veebilehtedel.

              Comment

              • $$$
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1072

                #1927
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                Ärge hõisake ennem õhtut. MTA võib vabalt veel google DNS-i blokeerimiseks midagi ette võtta. Aga no VPN-e ja muid DNS-e on palju veel.
                Ma arvan, et pole mõtet koguaeg kellelgi igapäev öelda, et jee mul töötab kõik ja saan mängida. Tõesti nagu oodatakse seda blokeerimist. Keegi võiks alles siis mainida, kui reaalselt enam mängida ei saa. :)
                Googli DNSi blokeerimine? Are you serious? nii rigged Eesti riik nüüd ka veel pole ;D .

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #1928
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                  Minu meelest võiks sellele teemale panna ligipääsupiirangu postituste arvuga. Pole eriti vaja, et mõni EMTA tont käib siin uurimas, kuidas asjad arenevad. Või kui käia tahab, las näeb nats vaeva ka.

                  Ranka, äkki peaks EMTA ja Rahandusministeeriumi IP-d ära bännima? Mulle tundub, et neid ametkondi peaks kaitsma töötajate ajaraisu eest, mida põhjustab asjatu tallamine suvalistel veebilehtedel.
                  +1, või tõmbama terve teema maha ja jätma alles ainult juhendi google dnsi jms seadistamiseks.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1929
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    btw siuksed postid võiks küll ära lõpetada "oo mul töötab veel", "ahaha ei olegi veel ära blokitud", "+2 siiani töötab" jms pask

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1930
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                      Minu meelest võiks sellele teemale panna ligipääsupiirangu postituste arvuga. Pole eriti vaja, et mõni EMTA tont käib siin uurimas, kuidas asjad arenevad. Või kui käia tahab, las näeb nats vaeva ka.

                      Ranka, äkki peaks EMTA ja Rahandusministeeriumi IP-d ära bännima? Mulle tundub, et neid ametkondi peaks kaitsma töötajate ajaraisu eest, mida põhjustab asjatu tallamine suvalistel veebilehtedel.
                      Meganali :) Nad bännivad pokkeritube siis me bännime EMTA w? :D:D:D:D Siis nad hakkavad ise ka VPN'e ja DSN'e kasutama :P

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #1931
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        jah, suunake EMTA nende oma http://kaminfo.emta.ee/ lehele

                        Comment

                        • PokerDevil
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1177

                          #1932
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Aga postipiirang pane ikkagi sellele teemale. :)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1933
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
                            Aga postipiirang pane ikkagi sellele teemale. :)
                            Why?

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #1934
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              sest siin idikad kiljuvad, et kõik toimib, emta on tainas, e-wallet rulez jne. ametnikud võivad muutuda väga sihikindlateks ja pahatahtlikeks, kui nende üle avalikult irvitatakse.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1935
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                                sest siin idikad kiljuvad, et kõik toimib, emta on tainas, e-wallet rulez jne. ametnikud võivad muutuda väga sihikindlateks ja pahatahtlikeks, kui nende üle avalikult irvitatakse.
                                nõus.. sama asja arvan ka Triobeti avalikust DNSi vahetamise juhendist.. selline lai meediakajastus ja avalik irvitamine ei mõju hästi.. EMTA's hakkab päid lendama ja peavad nad ennast tõestama... seega tehakse veel mõned seadusemuudatused ja lõpuks pannakse ka mängijate kohta klausel sisse, et me ei tohi mängida litsensita saitides..

                                Comment

                                Working...