UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2116
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kas väiksemate summade puhul teenustasud jms. liiga suurt % väljamaksest ära ei kahma ?
    otse panka teenustasu on 90 eeki panga poolt .. nt rly i suppose

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #2117
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Ootaks ka V4LDO küsimusele vastust.

      leits aga see tähendabki, et % on suurem ju, kui sa võtad 10 000 eeki välja, sul on teenustasu 0,9%, kui võtad 1000 eeki välja, on teenustasu 9%

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2118
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Ma olen see aasta iga kuu umbes 1k$ kandnud Starsist otse SEB'i ning mai kuu lõpus 7k$.

        Ärge nutke ja kartke nii palju :)

        Edit: Maha läheb ainult 80 EEKi, ülejäänud tuleb sendipealt kohale kursikohaselt.
        Last edited by RudiTurbo; 07.06.10, 17:17.

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #2119
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Mängige triobetis, litsents olemas, ehtne eesti hasartmäng ja värki, ei maksustata :D

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #2120
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Ei

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #2121
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
              Ei
              fish

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #2122
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                fish
                sa ka

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #2123
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  sa ka
                  sa ka

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #2124
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
                    Kui Starsis on keelatud mängida, kas siis juhul, kui ma kannan näiteks 10k$ otse Starsist panka, nõutakse mult tulumaksu illegaalse tegevuse pealt?
                    Ma arvan, et Eestis on jube vähe selliseid mängijaid kes satuvad MTA huviorbiiti just suurte pokkeritulude pärast.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #2125
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      valimised on kaugel, vaevalt et kellestki ka elavat näidet tahetakse teha.

                      Comment

                      • adam_q
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1453

                        #2126
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        kas näiteks MINTiga (Elisa juhtmevaba) saab ka dnsi muuta? ma mäletan et keegi küsis, aga nüüd enam ei leia seda siit üles. kui properties alt muuta, siis uuesti ühendades on dnsi välja tühjad jälle.
                        Last edited by adam_q; 11.06.10, 09:49.

                        Comment

                        • olavike
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1269

                          #2127
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          DNSi muutmine ei sõltu sellest, kes sulle netti pakub, vaid ikka sinu arvutist :)

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #2128
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas olavike Vaata postitust
                            DNSi muutmine ei sõltu sellest, kes sulle netti pakub, vaid ikka sinu arvutist :)

                            ok, Elisa Eesti Properties, IP version 4, Properties, Use the following DNS server address ja sinna 8.8.8.8 ja 8.8.4.4?

                            IP version 6 see konkreetne ühendus vist ei kasuta.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #2129
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                              ok, Elisa Eesti Properties, IP version 4, Properties, Use the following DNS server address ja sinna 8.8.8.8 ja 8.8.4.4?

                              IP version 6 see konkreetne ühendus vist ei kasuta.
                              jusht nii

                              Comment

                              • adam_q
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1453

                                #2130
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                kui uuesti ühendan, siis on dns väljad tühjad jälle. enda mingis konnektimiswizardis ei luba ta üldse dnsi muuta.

                                Comment

                                Working...