UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ecmarx11
    Räme Fish
    • Sep 2009
    • 14

    #2041
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    [YOUTUBE]-XjP3nSE2r0[/YOUTUBE]

    Edit: Mina endal seda youtube videot tagide vahel ei näe. Teistel sama jama?
    Video lingile muidu siin: http://www.youtube.com/watch?v=-XjP3nSE2r0

    Edit -andres-// Jäta youtube tagide vahele ainult see osa, mis peale võrdusmärki on.
    Last edited by -andres-; 28.03.10, 11:07.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #2042
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS



      postimehe esilehel on selline uudis :)

      Comment

      • Rahapada
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1178

        #2043
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        «Ebaseaduslikus kaughasartmängus osalemisel ei ole tagatud hasartmängu mängimisega saavutatud võitude väljamaksmine. Eestis legaliseerimata kaughasartmängu veebilehel mängimine võib kaasa tuua ka võitudelt tulumaksu maksmise kohustuse. Samuti ei ole sel puhul tagatud juurdepääsu piiramine hasartmängusõltlastele,» selgitas Veermäe.

        propaganda jätkub

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #2044
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Olympic uhkustas just kusagil, et neil on päris palju mängijaid mujalt riikidest, ma arvan, et maksuamet peaks neid mängijaid hoiatama, kuna nad mängivad teise riigi saidil, siis pole nende võitude väljamaksmine tagatud.

          Comment

          • Tarq666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 814

            #2045
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Selliste lolluste peale tekib tahmine olla pigem riigi ja maksuameti piitsutaja, kui et koostööpartner.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2046
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Olympic uhkustas just kusagil, et neil on päris palju mängijaid mujalt riikidest, ma arvan, et maksuamet peaks neid mängijaid hoiatama, kuna nad mängivad teise riigi saidil, siis pole nende võitude väljamaksmine tagatud.
              Hahaha. Kusjuures megatõsi ju.

              Comment

              • KraindOnMaind
                FPP Pro
                • Jun 2009
                • 228

                #2047
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                http://www.e24.ee/?id=242595

                postimehe esilehel on selline uudis :)
                ma tahaks ka seda õpetust näha

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #2048
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
                  ma tahaks ka seda õpetust näha


                  vaatasin, et õpetusi minu blogist on tõmmatud juba üle 700x :D, nonoh

                  Comment

                  • McFoldberg
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 731

                    #2049
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Olympic uhkustas just kusagil, et neil on päris palju mängijaid mujalt riikidest, ma arvan, et maksuamet peaks neid mängijaid hoiatama, kuna nad mängivad teise riigi saidil, siis pole nende võitude väljamaksmine tagatud.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by McFoldberg; 29.03.10, 22:07.

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #2050
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Esmaspäeval 14.00 Eesti Raadios saade nimega Reporteritund. Hasartmänguseadus ja sellega seonduv arutlusel. Kohal Egon Veermäe ("Raha ei pruugi kätte saada illegaalsetest kasiinodest"), Sören Meiusi (seaduse autor/ideoloog) ja rõõm on teatada, et nendega vahetab mõtteid ka Henri Käsper või Marek Reinaas. Henri igatahes lubas Marekiga rääkida ja kui talle ei sobi, siis ise osaleda. Kõikide osapoolte arvamus peaks saama hästi esindatud.

                      Comment

                      • Tylos
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 340

                        #2051
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Pokerstarsi kodulehelt leiab sellise uudise:

                        Announcement,

                        to all estonian customers.

                        Considering recent Estonian Goverment gambling policy and new laws,We are troubled offering You a full scale of service as We did before.
                        However,We assure u that Your assets are safe.Withdrawals and deposits are processed as usual.
                        Also,for now ,Pokerstars can say with full confidence that We will not leave estonian market.Obtaining a licence is in progress.We are very hopeful that We can restore full service in accordance with any estonian law before end of this year.

                        See You at the Tables!

                        Regards,
                        Pokerstars.
                        Last edited by Tylos; 31.03.10, 23:10.

                        Comment

                        • Rahapada
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1178

                          #2052
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          no kena uudis?
                          Last edited by Rahapada; 31.03.10, 23:03.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #2053
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            nojah, vähemalt saab rahad kätte
                            Last edited by Codecci; 31.03.10, 23:03.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #2054
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              aprill v?
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #2055
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Ma ei usu, et aprillinali, seda oli arvata ka, et PS tahab endale litsentsi saada, arvestades, mis raha nad reklaami alla pannud on.

                                Comment

                                Working...