UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #1321
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    On kaks asja, kas maksuamet võib kraesse tulla või et kas ta tuleb. 90% ei juhtu midagi, sest maksuamet optimeerib oma tegevust ja tegutseb ainult suuremate tehingute osas või siis automatiseeritud algoritmi alusel (hiljuti oli mingi case, kus vennad kavaldasid maksuameti automatiseeritud algoritmi üle, mis automaatselt maksis välja käibemaksutagastust 10M, mis oli võimalik juhul, kui esimese tagastuse suurus ei olnud suurem kui 400K).
    I just lold

    need korrad, kus endal on kokkupuude EMTAga olnud, siis saan rääkida kõigest muust, kui optimaalsest tegevusest.

    Comment

    • zuckerman286
      Julm Donk
      • Nov 2008
      • 83

      #1322
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
      I just lold

      need korrad, kus endal on kokkupuude EMTAga olnud, siis saan rääkida kõigest muust, kui optimaalsest tegevusest.
      pean seda kinnitama. raamatupidaja saatis ennist just emaili, et EMTA on igakuise käibemaksu arvelduse päevase hilinemise tõttu esitanud 34 kroonise viivise nõude. tema kogemuse kohaselt on see esmakordne. EMTAst on uue juhi all saanud täielik ment-asutus - ehk vastupidine Rehe-aegsele Maksuametile, mis oli veidigi inimnäoline.

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #1323
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas Kris
        Kas mingi stsenaariumi juures on üldse võimalik, et alla 21a nolgid saavad peale lähikuude madistamist pokkerit mängida?
        ei

        Comment

        • blah
          Jube Noob
          • Jul 2009
          • 185

          #1324
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          ...ja tulebki ära kolida siis...weeee

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1325
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            maksuamet tuleb siis mingi aeg mõnda highrollerit puistama... ja tulemus:

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1326
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas Kris
              Kas mingi stsenaariumi juures on üldse võimalik, et alla 21a nolgid saavad peale lähikuude madistamist pokkerit mängida?
              maksuametile pead avalduse esitama vanema allkirjaga

              Comment

              • Maheaatom
                Grinder
                • Oct 2008
                • 958

                #1327
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Ja dire peab ka nõus olema

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #1328
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                  Ja dire peab ka nõus olema
                  Kui saad vanaema allkirja siis pole dire nõusolekut vaja.

                  Comment

                  • speedi
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 295

                    #1329
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    foorum.leveldamiseprod.com

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #1330
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas zuckerman286 Vaata postitust
                      EMTA on igakuise käibemaksu arvelduse päevase hilinemise tõttu esitanud 34 kroonise viivise nõude.
                      See käib minu meelest just selle kohta, et neil on programm käima läinud, mis neid teateid automaatselt saadab. Benefit/cost on kõrge, ühtki lisatädi selle jaoks pole palgatud, et 34 krooniseid arveid välja kirjutada.

                      Comment

                      • Maheaatom
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 958

                        #1331
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Ma ei tahaks seda juttu uskuda. Õigemini ma ei suuda seda uskuda, sest praktikas olen ma ikka väga palju rahasid liigutanud. Näiteks andnud kuualguses 50,000 võlgu ja kuu lõpus selle tagasi saanud. Siiani on üks 200,000 laen, kus iga kuu tiksub päris suur summa tagasi, vahepeal sai ka buddy transferite poisse aidatud, kus liigutatud sai mitusada tuhat krooni 50,000 krooni kaupa. Ühtegi päringut ei ole selle kohta mitte kunagi tehtud.
                        Kahjuks tean vähemalt kahte täiesti reaalselt juhtumit (2009), millest üks lõppes koguni ajutise konto blokeerimisega. Eks need sai lahendatud, aga mehed pidid selleks vaeva nägema. Summad olid küll mõlemal juhul suuremad kui sinul. Ja mida aeg edasi, seda ettevaatlikum tasub olla, iseäranis selle uue seaduse valguses, mis hakkab reguleerima varem ebamäärast valdkonda.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #1332
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas Kris
                          .....


                          codecci post oli ka juba level?
                          Muidugi oli.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #1333
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Vapsiku viimane post oli leveli releveli relevel. Karm foorum!

                            Comment

                            • vinney
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 473

                              #1334
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              unibot võiks ka asja käsile võtta

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #1335
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas Kris
                                ... b2nnige ära siin teemas see leveldamine, kuidas siis on?
                                Suure algustäheta ja täpitähtedeta kirjutajad tuleks ka ära bännida.

                                Comment

                                Working...