UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2056
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas Tylos Vaata postitust
    Pokerstarsi kodulehelt leiab sellise uudise:

    Announcement,

    to all estonian customers.

    Considering recent Estonian Goverment gambling policy and new laws,We are troubled offering You a full scale of service as We did before.
    However,We assure u that Your assets are safe.Withdrawals and deposits are processed as usual.
    Also,for now ,Pokerstars can say with full confidence that We will not leave estonian market.Obtaining a licence is in progress.We are very hopeful that We can restore full service in accordance with any estonian law before end of this year.

    See You at the Tables!

    Regards,
    Pokerstars.
    Sellise kirjavigadega kirjutab PokerStars w? Linki või GTFO.

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #2057
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Sellise kirjavigadega kirjutab PokerStars w? Linki või GTFO.

      see on ju sajaga mingi pask. siin pole millestki rääkida, keegi on lihtsalt lolli nalja üritanud teha. sitasti.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #2058
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        lol vaadake kuup2eva, mis te nii kettas olete .. i dont get it

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #2059
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          heh, õige koht kus nalja teha

          Comment

          • Tylos
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 340

            #2060
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Lol,kusjuures ma ise ei m2rganudki "assure u"-d :D .Neti "lingo" liiga sisse harjunud.Anyway,head esimest aprilli!

            Ja 2rge v6tke nalja naljana,lihtsalt killige see fcn "naljamees" 2ra!

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #2061
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
              Sören Meiusi (seaduse autor/ideoloog)
              mind huvitaks kuulda tema põhjendust, miks selline seadus algatati. kas keegi pokritsikk sebis ta mehe ära või laekusid kuskilt tulumaksuga maksustatavad sularahasummad?

              Comment

              • tolmuahv
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 2502

                #2062
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                mind huvitaks kuulda tema põhjendust, miks selline seadus algatati. kas keegi pokritsikk sebis ta mehe ära või laekusid kuskilt tulumaksuga maksustatavad sularahasummad?
                Selle algatamine polnud kindlasti tema otsus, vaid poliitiline initsiatiiv. Kui miski üldse mind autorite juures huvitaks, siis nende kogemus antud valdkonnas. Kurb on muidugi see, et väidetavalt oli Pr. Meiusi olnud üsna resoluutselt tõrjuv igasuguste juristide parandusettepanekute osas eelnõusse. Eriti neis osades, mis puudutasid võimalikku konflikti ELi asutamislepingute ja konkurentsiseadustega. Loodetavasti on selline enesekindlus hästi põhjendatav.

                Edit: Tylose postkasti võiks mingist sodist umbe lasta. Või bannida mõneks ajaks. Lihtsalt oleks naljakas. Sama naljakas, kui teistel siit teemast pidevalt saasta lugeda ja infot filtreerida.
                Last edited by tolmuahv; 01.04.10, 12:53.

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #2063
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Chill out dude.

                  Comment

                  • CTXrix
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 689

                    #2064
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                    Selle algatamine polnud kindlasti tema otsus, vaid poliitiline initsiatiiv. Kui miski üldse mind autorite juures huvitaks, siis nende kogemus antud valdkonnas. Kurb on muidugi see, et väidetavalt oli Pr. Meiusi olnud üsna resoluutselt tõrjuv igasuguste juristide parandusettepanekute osas eelnõusse. Eriti neis osades, mis puudutasid võimalikku konflikti ELi asutamislepingute ja konkurentsiseadustega. Loodetavasti on selline enesekindlus hästi põhjendatav.
                    Pigem loodaks, et see on täiesti põhjendamatu enesekindlus ja see perspekukkund seadus saab rämedalt s***urisse.

                    Comment

                    • makz
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 428

                      #2065
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Täna kõik Vikerraadiot kuulama!
                      Marek Reinaas väitleb täna otse-eetris riigiametnikega
                      Aprill 05, 2010, PokerNews Eesti
                      reinaas

                      Selle aasta esimesel jaanuaril jõustunud nn. kaughasartmänguseaduse tulemusena on Eesti riik asunud reaalselt võitlusesse Eestis litsentsi mitteomavate internetikasiinode ning pokkeritubadega, blokeerides ligipääsu nende veebilehtedele. On see riigi seisukohalt võitlus tuuleveskitega, kuna internetti pole efektiivselt suutnud tsenseerida isegi punane Hiina? Kui ametkonnad väidavad, et seaduse peamiseks eemärgiks on mängijaid kaitsta, siis tekib küsimus, et kas mängusõltlasi on üldse võimalik netikasiinodest eemal hoida? Ning kuidas mõtestada ühiskonnas internetipokkerit – kas hasartmängu või siiski hoopis spordina. Need on teemad, mida käsitleb täna kell 14.05 Vikerraadios algav "Reporteritund".

                      Stuudios on väitlemas Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni president Marek Reinaas (pildil), Rahandusministeeriumi peaspetsialist Sören Meius ning Maksu- ja tolliameti osakonnajuhataja Egon Veermäe. Väitluse vahele on võimalik kuulata ka telefoniintervjuud Unibeti Eesti juht Toomas Tamre ning Hasartmängusõltuvuse nõustamiskeskuse psühholoog Pille-Riin Kaarega. Raadisaadet juhib Arp Müller.

                      Kutsume kõiki pokkerimängijaid saadet kuulama, sest see võib anda nii mitmeidki vastuseid meid huvitavatele küsimustele.

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #2066
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas makz Vaata postitust
                        Täna kõik Vikerraadiot kuulama!
                        seda saab tagantj2rele ka kuulata seal? huviga uuriks isegi asja,
                        aga hetkel pirole.

                        Comment

                        • makz
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 428

                          #2067
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Saadete arhiiv -> Reporteritund

                          Comment

                          • minbetmillionaire
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 363

                            #2068
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Kes tra lasi 12 aastase riigikokku

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #2069
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              suht midagi targemaks sellest saatest ei saanud...

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #2070
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                suht midagi targemaks sellest saatest ei saanud...
                                Keegi midagi ei tea, elame näeme umbes

                                Comment

                                Working...