UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #2086
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Noh see turniirpokerdajate liit on umbes nagu vastu raise, kuigi hetkel näib, et bluffraise, sest maksuametil näib olevat riiklik rahakott (eem õigus noh)

    Comment

    • HU grinder
      Vana Tegija
      • Feb 2010
      • 1002

      #2087
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Ära põe, küll nad riveris stackitakse.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #2088
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Ma arvan et eos juba drawing dead. Peame lihtsalt sellega leppima ja vaikselt edasi nosistama.

        Comment

        • $$$
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1072

          #2089
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Kui suur on tulumaksuvaba miinimum aastal 2010? ja palun kõik vajalik inf, mida sellega seoses teadma peaksin. ehk kui palju ma võin Eesti panka kanda kokku ^^

          Comment

          • VinQbator
            FPP Pro
            • Dec 2008
            • 214

            #2090
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            lol
            ja kõik pokkeriprod teenivad aastal 2010 täpselt tulumaksuvaba miinumumi

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #2091
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Kui suur on tulumaksuvaba miinimum aastal 2010? ja palun kõik vajalik inf, mida sellega seoses teadma peaksin. ehk kui palju ma võin Eesti panka kanda kokku ^^
              Sellega seoses - kui mu 2010 on miinuses, aga pokkerikontodel 50 miljonit vedeleb eelmiste aastate profitist, siis võin muretult panka kanda ja keegi makse ei saa küsida? :D

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #2092
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Sellega seoses - kui mu 2010 on miinuses, aga pokkerikontodel 50 miljonit vedeleb eelmiste aastate profitist, siis võin muretult panka kanda ja keegi makse ei saa küsida? :D
                Kui suudad tõestada, et need võidud tulid enne, siis peaks ok olema :)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2093
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  ma õnneks kandsin pokkerikontod 2009-ndal aastal bustoks. Küll aga raha jõudis pangakontodele alles 2010-ndal aastal :S

                  Comment

                  • HU grinder
                    Vana Tegija
                    • Feb 2010
                    • 1002

                    #2094
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Aga kui kasutada välismaiseid panku?

                    Comment

                    • Sebastian_du
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 232

                      #2095
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                      Aga kui kasutada välismaiseid panku?
                      Raha hoidmiseks on ok, sellepärast ongi igusugu e-walletid(mis teoreetiliselt panga möödu välja annavad) popid

                      Ülekande bufferiteks ei ole vahet, MTA ei huvita mitte, et kas on pokeri raha või mitte kui summad suureks lähevad (ala 200k) annab pank neile infot, sind kutsutakse letti ja siis pead seletada kust said etc.

                      Mis juhtub kui väidad et näiteks teenisid 2009 aastal, või sõber maksis võlgu või müüsid e-bays WoW-i acconti maha ei tea keegi.

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #2096
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas Sebastian_du Vaata postitust
                        Raha hoidmiseks on ok, sellepärast ongi igusugu e-walletid(mis teoreetiliselt panga möödu välja annavad) popid

                        Ülekande bufferiteks ei ole vahet, MTA ei huvita mitte, et kas on pokeri raha või mitte kui summad suureks lähevad (ala 200k) annab pank neile infot, sind kutsutakse letti ja siis pead seletada kust said etc.
                        200k korraga/lühikeste vahedega või 200k aastas?

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #2097
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                          200k korraga/lühikeste vahedega või 200k aastas?
                          Panga suva. Pank võib saata, kui ületab 200K sularahata tehinguid + pangal on kahtlus, et tehingud on omavahel seotud. Samuti, kui pangal tekib kahtlus, et tegemist rahapesuga.

                          See on nende tarkvara seadistuse küsimus, et kas tehakse automaatselt aruanne, kui e-walleti kanded ületavad mingis perioodis mingi summa. Info puudub.

                          http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...postcount=1279
                          Last edited by kilu6; 22.04.10, 11:16.

                          Comment

                          • HU grinder
                            Vana Tegija
                            • Feb 2010
                            • 1002

                            #2098
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Samas mb-l oli vist mingi kaart ka, kui ma õigest aru sain. Sellega maksta saab, aga kas kuidagi sularaha ei saa välja võtta?

                            V noh samas saab kasutada ju mb kaarti, või on sellel ka mingi kontroll peal? Kas mb on üldse turvaline suurte summade hoidmiseks?

                            Comment

                            • Rahapada
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1178

                              #2099
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Hoidmise kohapealt ei teaks kommenteerida, aga samas kui raha välja võtta, siis miks peaks laksuamet kontrollima hakkama kes mida kus ja kui suure summa eest maksab, kui tegu ei ole eestis oleva panga konto/kaardiga. Ilmselgelt ei kontrolli na ju näiteks seda, kui palju turistid kulutavad siin - selles mõttes et nad ei küsi nende käest, et "u, kust plekki said?" :) mb kaart on mõttekas

                              kui suurt summat seal peal on turvaline hoida võiks keegi teine öelda, huvitaks ka

                              Comment

                              • Char
                                Pokkerihai
                                • Sep 2009
                                • 1848

                                #2100
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                kuidas selle seadusega nüüd on ?
                                kas inimesed võivad mängida pokkeritubades või ainuke piirang on netipakkujatele tehtud?
                                ja kui seadus ei keela inimestel mängida? siis võib ju vabalt raha ka välja kanda või mis?
                                või kui on keelatud inimestel mängida eestis? siis samahästi ma võin öelda, et ma vanasti mängisin ja raha oli seal, kandsin välja..või mai tea...seletage ära nüüd .. pole päris kursis asjaga

                                Comment

                                Working...