UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #2026
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    nobrainer1 mängis high stakes levelil ja oli kaotav mängija, ehk tema?:D
    einoh, ta ütleb ju et üldiselt võidab kuus 100k+ ja kui vähem võidaks siis ta ei mängikski

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #2027
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Tüüpiline ajakirjandus, minu meelest pigem on juttu, et tüübil on mingi downswing peal, kirjutagu siis järgnevad 8 kuud kui ta võidab koguaeg, sellest muidugi ei kirjutata, hämatakse, et nüüd, kui tal variatsioon on peal, jätab leht mulje, et mees on mängur jne, pokker on kuri ja mida kõike veel.
      Tahaks toimetajat väga valusasti näpistada selle pasa peale.
      Väga valusasti.

      Comment

      • Rahapada
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1178

        #2028
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        klge kammoon, offtopic on millest te siin räägite... õhtuleht ei ole teema
        hall mass, ehk hämmeldunud lambad, on niiikuinii täiesti pointless teema, EI OLE MÕTET SEL TEEMAL ARUTADA

        ja nagu ütles Chomsky "Rahvas on kõige poolt, millel puudub igasugune sisu." seega igasugune seesugune sopakirjandus saabki olla popp seda enam, enam, et säärased südantlõhestavad artiklid müüvad lehte..

        unustage see ära

        ja jätame selle artikli sinnapaika

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #2029
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Algselt postitas Dogers Vaata postitust
          einoh, ta ütleb ju et üldiselt võidab kuus 100k+ ja kui vähem võidaks siis ta ei mängikski
          dunno, kas on ajakirjanik seal midagi valesti tõlgendanud või on artikli kangelane kõva tildiprobleemiga aga minule hakkas silma vasturääkivus. keskmiselt 10k taala kuus teeniva tegelasel on 50k taalane downswing 2 nädala jooksul ning peab seda normaalselt variatsiooniks? minu jaoks on siin loogikaviga sees - 10k kuus peaks teenima 2-4 või 3-6 täisajaga mängija. peaaegu 100 buy-inine downswing nendes tasemetel ei ole kindlasti tavapärane variatsioon. midagi on seal artiklis valesti igatahes.

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #2030
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            kui nüüd veel õhtulehest rääkida, siis mina olengi veendunud et enamus inimesti maailmas on lambad. seda kinnitab ka igapäevane telekavaatamine/lehtede/foorumite lugemine.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #2031
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              kas sa oled ka siis lammas? :D

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #2032
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Kes on suuteline pool milli 2 nädalaga maha mängima? Ei tule eriti silme ette sellist venda...
                Vanapeer ehk, aga ta võidab ka aeg-ajalt:)

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #2033
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Isildur1 !!!

                  Comment

                  • Matzet
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 74

                    #2034
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Isildur on võimeline 50 milli 30 minutiga maha mängima

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #2035
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      See pask on paberlehe esikaanel isegi.

                      Comment

                      • Rahapada
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1178

                        #2036
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        kuulge, palun ärge arutlege mingi 8nda järgulise tähtsusega ajakirjanduse pädevuse üle, see ei oma pointi

                        carlin ütles kenasti: there's a lot of stupid folks out there, and the most of 'em are just so stupid that you just can't stand it. Imagine the avarage stupid person, and realize that half of the people out there are more stupider than that (või umbes nii, mõte oli sama)

                        õhtuleht, reporter, elu24, public, jne jne jne, käib täpselt selle sama kohta

                        Comment

                        • Tylos
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 340

                          #2037
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Kuulasin ka selle Magneedi raadiosaate 2ra.Polnudki k6ige hullem,suht m6nus kahepoolne diskuteerimine.

                          Jutust j2id k6rva kaks asja muidugi.Esiteks,et seadust hakati 2004-ndal aastal st kuus aastat maksumaksja raha byrokraatidele m6nusa seaduse eest.Well done.

                          Teine asi oli vihje Itaalia m2nguseadusele ja kuidas paljud operaatorid on juba litsentsi omandanud.Kyll aga j2ttis rahandusministeeriumi esindaja mainimata,et erinevalt eestist ei pea itaalias teenust pakkuvad EEA(European Economic Area) piires asuvad pokkerisaidid oma serveripargiga itaaliasse ronima.Real-time j2relvalve itaallaste poolt on k6ik mis n6utud.
                          Obv ei hakka paljud saidid tegema kulutusi,et kolida oma serveripargiga eestisse,asutada GreatLawPoker Eesti AS ja maksta eesti makse t2ies ulatuses.

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #2038
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            A small European Union country Estonia has moved in to block access to 175 gambling sites. The Estonian Tax and Customs Board has released a blacklist of 175 online gambling sites


                            A local player is saying that if they get caught of using proxies to play at any of the sites, they get fined for about 2600 Euros along with the ISP.

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #2039
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                              A local player is saying that .....
                              See on üsna sama kui turul eided rääkisid

                              Comment

                              • Keiss
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1592

                                #2040
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Absoluutselt.

                                Comment

                                Working...