Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #166
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Esimene käsi on küll check/fold, sul pole sealt mitte midagi tulemas, isegi backdoor draw'd pole.
    Keegi ei foldi sulle seal never ever midagi oma rangest millega OOP 3beti flatis.
    Teine käsi tundub veits overplayed, aga pole eriti hullu.(kõigil kätel mis ta raising ranges on, va õhk, on sinu käe vastu super hea equity, mängiks safe turni peale ja sealt edasi võtaks agressiivsema joone.)
    Ehk siis flopil oleks raise ära callinud lihtsalt, sain ma õigesti aru?

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #167
      Nähh :S

      Kuidas see nii on, et NL5-s on ainult mingi 20 lauda ja mitte ühtegi daalalauda. Samas NL10 tuleb julgelt mingi 100 lauda ära ja NL2-s on kah ikka korralikult valida.
      Aga NL5s pean ma mõne üksiku fishi pärast pusima enda poolt siniseks märgitud, ehk siis nii enam vähem või päris heade mängijatega. Nöök, ma ütlen.

      Sellise virisemise peale võiks arvata, et põrutasin täna korralikult miinusesse. Aga ei, õnneks mitte. Samas, ega see -0.56 eurtsi kah just rõõmustamiseks põhjust anna.


      Põhikäed siis sellised:

      Enim kaotanud:

      Vastane: 36 kätt ja 69/3


      €0.02/€0.05 No Limit Holdem
      8 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG alza21 (€5)
      UTG+1 12ta (€6.55)
      MP1 Vidomin (€5.32)
      MP2 JACARO (€3.14)
      CO 415jqdub (€7.43)
      BTN paulmaefw24 (€1.21)
      SB vandehogeban (€10.49)
      BB Nozzu (€5)

      Pre-Flop: (€0.07, 8 players) Nozzu is BB K Q
      1 fold, 12ta calls €0.05, 3 folds, paulmaefw24 calls €0.05, vandehogeban calls €0.03, Nozzu raises to €0.30, 12ta calls €0.25, paulmaefw24 folds, vandehogeban folds

      Preflop: Limperite karistamine.

      Flop: 3 A 9 (€0.70, 2 players)
      Nozzu bets €0.40, 12ta calls €0.40

      Flop: No ei tabanud, aga A lubab teha c-beti. Samas, eksole fishi vastu on A peale c-bettimine suht ebamugav, sest nad tihti limp-callivad A-ga. Ses mõttes oleks mulle J kõrge laud rohkem meeldinud.

      Turn: 2 (€1.50, 2 players)
      Nozzu checks, 12ta checks

      Turn: No mina ei tea. Isegi kui ta oma A-le pihta ei saanud, siis millegagi ta ju ikka callis. Ok, kui see oli mastitõmme, siis...siis peaks siin teise barreli lendu laskma. Aga mahatulnud kaart ei ole selleks eriti sobiv. Ja mul ei ole vapsee mingit tõmmet. Ehk siis ei ole ikka hea koht minu meelest barreldamiseks. check-check.

      River: 10 (€1.50, 2 players)
      Nozzu checks, 12ta bets €0.10, Nozzu calls €0.10

      River: Olen alla andnud aga et ta teeb niiiiiiii väikse panuse, siis võin ju ära callida.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      Enim võitnud käsi

      Vastane: 3 kätt: 100/33


      €0.02/€0.05 No Limit Holdem
      9 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG alza21 (€5.03)
      UTG+1 orbita10is (€1.57)
      MP1 augurk007 (€4.40)
      MP2 filimon1983 (€4.12)
      MP3 blackendegge (€1.91)
      CO 415jqdub (€5.96)
      BTN Nozzu (€5.28)
      SB JACARO (€3.05)
      BB LaVitaLocaX (€9)

      Pre-Flop: (€0.07, 9 players) Nozzu is BTN Q 10
      1 fold, orbita10is calls €0.05, 4 folds, Nozzu raises to €0.25, 2 folds, orbita10is calls €0.20

      Preflop: Ei vaata siin midagi nii odavalt floppi!

      Flop: 8 4 Q (€0.57, 2 players)
      orbita10is bets €0.36, Nozzu raises to €1, orbita10is calls €0.64

      Flop: No mega. Loodan shorty vastu nupud sisse saada. A panus jäi kogematta pisikeseks. Ma ei arvestanud selle summaga, mis ta lauale juba bettinud oli.

      Turn: 2 (€2.57, 2 players)
      orbita10is checks, Nozzu bets €0.35, orbita10is goes all-in €0.32

      Turn: Õgvendame selle vea ja meelitame ta nupud sisse.
      Koos-moos.

      River: 7 (€3.24, 2 players, 1 all-in)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Mnjah - pikk ja okkaline saab olema minu tee NL10ni.

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #168
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        nii ei tasu mõelda, et pikk ja okkaline, läheb nii kuidas läheb, suhtu pigem positiivselt ja edu!

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #169
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
          nii ei tasu mõelda, et pikk ja okkaline, läheb nii kuidas läheb, suhtu pigem positiivselt ja edu!
          Vot see on õigesti öeldud! Tänks :)

          Comment

          • SR1337
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2011
            • 348

            #170
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Ei ole ta midagi nii pikk kui sa arvad. Kui tunned end juba mugavamalt (otsused tulevad loogiliselt, ei loe lauda valesti jne), siis võiksid rohkem laudu juurde võtta. Kui ABC selge, siis see peaks järgmine samm BR'i kasvatamiseks olema. Edu!

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #171
              Re: Nähh :S

              Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
              River: Olen alla andnud aga et ta teeb niiiiiiii väikse panuse, siis võin ju ära callida.
              Überkohutav põhjendus.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #172
                Re: Nähh :S

                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                Überkohutav põhjendus.
                Ok, katsun enam mitte nii teha. Aga oletame, et mul oleks mingigi leht käes olnud. No näiteks poket viied. Siis oleks võinud selle juba ära callida?

                Comment

                • hakkameimema
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2011
                  • 349

                  #173
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Kuna flopil tuli call...Siis on ilmselge, et tal on kas Ax või flusdraw, mis hittis ära...Seega poket viied -ev...

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #174
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
                    Kuna flopil tuli call...Siis on ilmselge, et tal on kas Ax või flusdraw, mis hittis ära...Seega poket viied -ev...
                    Isegi juhul kui 1.60 euro suuruse poti kohta on vaja callida 0.10 eurot? No ma ei tea.....kindel?


                    Ok-ok, ma saan aru, et ükski normaalne mängija ei blufi nii väikselt ja 0.10 eurone panus 1.50 eurosesse potti saab olla vaid mingi suht nihkes katse raiset välja meelitada. Aga me räägime siin ikkagi fishist.

                    Ma ei oska praegu arvutada aga mitu korda on mul vaja 1.60 eurtsine pott võita, et sinna 0.10 callimine (wait...siis on see 1.70 pott juba?) oleks kasumlik? Ma kaldun arvama, et ikkagi piisavalt vähe kordi, et ikkagi õigustada antud näite puhul siis poket viitega calli.

                    Või noh, ok praegu trükkimise käigus jõudsin vist lahenduseni. Kui ma võidan 17 korrast ühe, olen ma nullis. Kui aga juhuslikult kaks korda, siis juba plussis. On nii?
                    Last edited by Nozzu; 07.12.11, 21:06.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #175
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      55ga callin küll seal alati ära. isegi selle käega oleksin ise ära callinud, et fishi kohta infot saada (mitte ainult seda, millega riveril nii väikeselt betib vaid preflop limbi kohta jne).

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #176
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                        55ga callin küll seal alati ära. isegi selle käega oleksin ise ära callinud, et fishi kohta infot saada (mitte ainult seda, millega riveril nii väikeselt betib vaid preflop limbi kohta jne).
                        Mhmh, tegelt Taipupole ei öelnudki, et call vale on. Ta ütles, et põhjendus on vale.
                        Ja sinu põhjendus on minu meelest juba hea. Informatsioon maksab ka midagi ja kui seda nii odavalt müüakse, siis miks mitte osta :)

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #177
                          Re: Nähh :S

                          [QUOTE=Nozzu;388972]Kuidas see nii on, et NL5-s on ainult mingi 20 lauda ja mitte ühtegi daalalauda. Samas NL10 tuleb julgelt mingi 100 lauda ära ja NL2-s on kah ikka korralikult valida.
                          NL-5 on palju daalalaudu,sul mingi filter peal.Seal on maksimum sisseost 250bb.Edu!

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #178
                            Re: Nähh :S

                            [QUOTE=viki;388998]
                            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                            Kuidas see nii on, et NL5-s on ainult mingi 20 lauda ja mitte ühtegi daalalauda. Samas NL10 tuleb julgelt mingi 100 lauda ära ja NL2-s on kah ikka korralikult valida.
                            NL-5 on palju daalalaudu,sul mingi filter peal.Seal on maksimum sisseost 250bb.Edu!
                            Ohoo. Tänan. Pärast filtritega mässamist tulidki kõik kenasti päevavalgele. Super. Nüüd läheb printimiseks :)

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #179
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                              Wow, minust on saanud ootamatult FPP Pro.
                              Suur tänu, sügav kummardus ja kraaps sellele heale inimesele, kes mulle need pagunid õlgadele pani! :)

                              Aga mida see FPP Pro täpsemalt tähendab? FoorumPokkeriProd Pro?

                              EDIT: Pagan, see FPP pro on vist teise ja natuke vängema sõnaga "boonushoor" Ehk siis inimene, kelle põhiline mängutulu tuleb boonuse vabastamisest.

                              Kui nii siis nii - vähemalt pro :)
                              need "tiitlid" muutuvad postituste arvu alusel. hetkel sul 210 postitust. mingi 300 pealt tuleb uus. ainult osadel priviligeeritud kasutajatel on mõni ägedam tiitel (taipupole "lõpuboss" vms).

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #180
                                Re: Nähh :S

                                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                                Ok, katsun enam mitte nii teha. Aga oletame, et mul oleks mingigi leht käes olnud. No näiteks poket viied. Siis oleks võinud selle juba ära callida?
                                mida sa seal enda arvates 55ga biidid?

                                Comment

                                Working...