Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #916
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Raamatukogust on ka võimalik ebooke laenutada. Huvitav kas nad teevad ka illegaalseid koopiaid või kuidas see asi käib. Sa peaks uurima seda värki.
    Alles oli kusagil artikkel, kus öeldi et laenutatakse täpselt niipalju e-raamatuid, kui palju raamatukogu on endale neid soetanud.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #917
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #918
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust



        MA vist tean, mis juhtub 2012 lõpus. Ei tule mingit maailmalõppu vaid pokkerisheriff avalikustab ennast ja raudselt tegu mingi jõhkra trolliga. Sellepärast, et siukest inimest ei saa olemas olla nagu sina see oled.

        Sorry, et ma nii ütlen aga i mean it. Liiga omapärane vb.
        Mingi ajani ma arvasin, et see on Ranka, kes tekitab foorumisse trafficut. Nüüd arvan, et ongi sihuke oinas olemas.

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #919
          FOLD FOLD FOLD

          Kurat!
          Uus level ei võtnud just hästi vastu. Ilmselt on ikkagi mingi scared money sündroom. Aga noh, oleks vist imelik, kui seda ei oleks esimesel sessil uuel levelil. Kõigil on see, eks. Me oleme ikkagi inimesed, mitte botid.
          Igatahes olen eelmise leveli summades nii kinni, et vaatasin pärast sessi lõppu tulemust ja täheldasin, et näe, üle 1 BI juba miinust (rahulikult, ilma närvitsemata). Hiljem rõdul suitsu tehes jõudis kohale, et -6.21€ on ikkagi vaid pool BI-d. Mis ise-enesest on köömes.

          Pealegi, sessi lõpu poole tundsin end juba kindlamini ja ka graafik hakkas üles ronima aga ikkagi - siin on kolm täna enim kaotanud kätt - kõik on minu jaoks lõppenud fold nupu pressimisega.

          Äkki võtate kommenteerida, kas foldid on õigustatud?

          1) Vastane 41 kätt 20/10

          $0.05/$0.10 No Limit Holdem
          8 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG Player8 ($10.44)
          UTG+1 Player1 ($9.80)
          MP1 Nozzu ($10)
          MP2 Player3 ($9.09)
          CO Player4 ($4.17)
          BTN Player5 ($12.01)
          SB Player6 ($5.02)
          BB Player7 ($3.55)

          Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is MP1 5 5
          2 folds, Nozzu raises to $0.40, Player3 calls $0.40, 4 folds

          Flop: 7 8 J ($0.95, 2 players)
          Nozzu bets $0.55, Player3 calls $0.55

          Flop: Märg laud ja c-betiks halb aga ühe vastase vastu tuleks ju ikka tulistada? Ainult et oleks pidanud rohkem panema kuna niipalju tõmbeid laual?


          Turn: 5 ($2.05, 2 players)
          Nozzu bets $1.40, Player3 raises to $2.80, Nozzu calls $1.40

          Turn: Minu õnn ja õnnetus. JTs+ sai nüüd oma rea kätte. Aga kuna vastane raiseb nii vähe ja mul on veel 10 outi, siis otsustan ära callida.

          River: K ($7.65, 2 players)
          Nozzu checks, Player3 bets $3.65, Nozzu folds

          River: No ma ei tea....pool potti panust. Nagu for value? Ta esitas oma mängu igatahes nii usutavalt, et ma otsustasin loobuda.

          Final Pot: $7.65

          Player3 wins $14.61 (net +$7.21)

          Nozzu lost $3.75

          2) Vastane: 32 kätt 74/29

          $0.05/$0.10 No Limit Holdem
          8 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG Player7 ($8)
          UTG+1 Player9 ($9.19)
          MP1 Player1 ($4.25)
          MP2 Player2 ($5.32)
          CO Player3 ($10.29)
          BTN Player4 ($10.78)
          SB Nozzu ($10.03)
          BB Player6 ($10.51)

          Pre-Flop: ($0.25, 8 players) Nozzu is SB 10 K
          [Player7 posts $0.10]
          Player7 checks, 2 folds, Player2 calls $0.10, 2 folds, Nozzu raises to $0.60, 1 fold, Player7 calls $0.50, Player2 folds

          Flop: Q 6 7 ($1.40, 2 players)
          Nozzu bets $0.70, Player7 calls $0.70

          Flop: Kõrge kaart + tagaukse rea võimalus peaks sobima c-betiks küll.

          Turn: 4 ($2.80, 2 players)
          Nozzu bets $1.50, Player7 calls $1.50

          Turn: Kuna saan ka pea aegu nuts mastitõmbe, siis otsustan barreladada. Isegi kui callib, on mul veel oute.

          River: Q ($5.80, 2 players)
          Nozzu checks, Player7 bets $1.90, Nozzu folds

          River: Ei julge pidet tühjaks kõmmutada ja annan alla.

          Final Pot: $5.80

          Player7 wins $9.34 (net +$4.64)

          Nozzu collects $0.00 (net -$2.80)
          Player2 lost $0.10


          3) Vastane 51 kätt 50/14

          $0.05/$0.10 No Limit Holdem
          8 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG Player8 ($13.45)
          UTG+1 Player1 ($19.56)
          MP1 Player2 ($5.03)
          MP2 Player3 ($10.30)
          CO Player4 ($10)
          BTN Player5 ($14.65)
          SB Nozzu ($10)
          BB Player7 ($10)

          Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is SB J J
          6 folds, Nozzu raises to $0.40, Player7 calls $0.30

          Flop: 8 Q 5 ($0.80, 2 players)
          Nozzu bets $0.45, Player7 calls $0.45

          Flop: Ülekaart pole meeldiv aga panustan sellele ja c-betin. Kui vastasel see käes on, siis ta tõenäoliselt caalib või raiseb. Kui ei, siis foldib või callib kehvemaga.

          Turn: 7 ($1.70, 2 players)
          Nozzu bets $1.10, Player7 calls $1.10

          Turn: Ok, äkki ta callis c-beti mingi väiksema poketiga, niisama ilusate kaartidega või millega iganes. Ma ei ole veel ikka veendunud, et ta Q hoiab. Panen veel ühe paugu.

          River: 7 ($3.90, 2 players)
          Nozzu checks, Player7 bets $2.50, Nozzu folds

          River: Kaks tänavat on vastane mind callinud ja taaskord ei tihka ma kolmandat lasku teha. Või on alatels NL10-st 3rd barrel juba kohustuslik? Callima ma kah ei kipu. Ma ei usu, et vastasel QA käes on, sellega oleks ta hakanud hiljemalt turnil tembutama. Aga QT-QK mahub ta preflop calling rangesse küll.

          Final Pot: $3.90

          Player7 wins $8.72 (net +$4.27)

          Nozzu lost $1.95

          Comment

          • N1x0n
            Jube Noob
            • Jun 2011
            • 155

            #920
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            camooon mees ...!!!!!!!!

            käte valim on väike aga kui juba tegemist mingite loose callinstationitega siis miks sa käe olemasolul riveris check/foldid? Check/call v Bet/fold .
            Need vennad klõpsivad calli nuppu ka AK-AJ rangega olenemata sellest kas miskit laual v mitte . ja viimase checkiga sa ütled " ok fishid , mul elusitt käsi .. sõitke must üle!!!"

            Ja selliste 70/10 vendade vastu bluffida pole eriti mõtet. Kui juba c-bet nende poolt callitud ja enda käsi ei parane siis võib vabalt pot-control käiku lasta , mitte neile jotsi visata sita mängu eest :D

            Saa sellest NL10 palavikust lahti ja ehk mõni Taipupole istub suga järgmise sessi koos ja peksab sust need hirmuvärinad välja :D

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #921
              Re: FOLD FOLD FOLD

              Flop: 7 8 J ($0.95, 2 players)
              Nozzu bets $0.55

              Cbet sellel boardil selle käega IMO on K O H U T A V

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #922
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Mulle ei meeldi absoluutselt su 50%sed cbetid, ma ei tea kas sa teed aind nõrkade kätega ja bluffina, aga mingil wet boardil 50% cbet ütleb kohe ära et oled weak või tõmbel.

                Comment

                • viki
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 893

                  #923
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Vaatasin ka,et cbetid liiga väiksed.NL-5s olid nad sul üle 2/3 potist.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #924
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Jah c-bet suuremaks, dobble barrel suuremaks kui betid for value, ja 1/4 valuebet riveril JJ käes. Hoia see meeles, et 50/14
                    fishi range ei ole isegi siis nuted kui on 2 tänavat callinud 8x,5x, suva overid kõik callib ja betib riveril veel "value", et su mastitõmbelt call saada. Rääkimata kätest millega ta võib bluffida.
                    Last edited by timz0333; 23.02.12, 09:29.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #925
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      OK - selge- C-betiks paremini boardi valida ja mitte ljähtuda sellest, et pohh, ainult üks vastane. Ning kui c-bet teha, siis ikkagi jõuline: 2/3 potist.
                      Järjekordselt sai siis tõetatud, et pokkeris viib väike viga suureni. Oleks ma normaalsec c-betid teinud neis kätes või üldse tegemata jätnud, poleks järgnevat jama ja mõistatamist olnud. Ise mängisin käed keeruliseks.

                      Aitäh.

                      Proovin täna õhtul paremini.

                      Comment

                      • Loksutaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jun 2010
                        • 448

                        #926
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        võibolla küsitud aga mis tööd sa Nozzu teed?

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #927
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Ajakirjaniku nätsket leiba söön :)

                          Comment

                          • Loksutaja
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jun 2010
                            • 448

                            #928
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            KALVIK !

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #929
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
                              KALVIK !
                              Nii kiimas ajakirjanikku ma pole varem näinud. Aga vist pole tema notsu.

                              Edit: mõtlesingi Kalvikut kiimas ajakirjanikuna. Tema kuulsad erootilised-spordiuudised.
                              Last edited by Pumper; 23.02.12, 13:51.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #930
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Kinnitan, et ei ole :). Selles mõttes, et ei ole Kalvik. Kiimas kah ei ole. Eriti :)

                                Comment

                                Working...