Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #1

    Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nii, poisid ja tüdrukud.
    Tänasest siis digimuutub mu blogi siis päevikuks. Kui homme tööjuures mahti saan, siis katsun esimesse posti ka mingi enesetutvustuse moodi asja kirja saada.

    Täna piirdun harjumuspärase ja traditsioonilise päevakokkuvõttega. Traditsiooniline ja harjumuspärane on ka see, et päev läks pekki.

    Tulemus -0.55 E

    Enim kaotanud käsi:

    Vastane: 8 kätt ja 50/0


    €0.01/€0.02 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG alex10272010 (€2.03)
    UTG+1 JIATI (€0.86)
    MP1 blleetharn (€3.31)
    MP2 danielo012 (€1.05)
    CO Nozzu (€2.04)
    BTN aleks1234670 (€1.79)
    SB babeco313 (€0.65)
    BB med326 (€2)

    Pre-Flop: (€0.03, 8 players) Nozzu is CO Q Q
    4 folds, Nozzu raises to €0.08, 1 fold, babeco313 calls €0.07, 1 fold

    Preflop: Nagu ikka

    Flop: 9 K 3 (€0.18, 2 players)
    babeco313 checks, Nozzu bets €0.12, babeco313 calls €0.12

    Flop: Noh, üks vastane, checkib, siin polegi nagu teist varianti kui c-bet. Tõenäoliselt olen ju ees kah.

    Turn: 10 (€0.42, 2 players)
    babeco313 checks, Nozzu bets €0.48, babeco313 goes all-in €0.45

    Turn: Et vastane mind flopil check-callis mitte ei raisenud, siis kunni peale teda ei pane. Pigem sai äkki üheksale pihta. Et ta jälle checkib ja masti ja kaheaugu reatõmme on maas ei viitsi ma siin kauem nuputada ja annan talle võimaluse nupud sisse lükata. Lükkabki.

    River: 2 (€1.35, 2 players, 1 all-in)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Enim võitnud käsi:

    Vastane: 16 kätt 69/19

    €0.01/€0.02 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Nozzu (€2.51)
    UTG+1 vahdeani (€2.72)
    MP Sylvi333 (€1.29)
    CO JoseMelga (€0.80)
    BTN carco82 (€2)
    SB icemaddog (€2.04)
    BB alex10272010 (€2.11)

    Pre-Flop: (€0.03, 7 players) Nozzu is UTG K K
    Nozzu raises to €0.12, 2 folds, JoseMelga calls €0.10, 3 folds

    Preflop: Et lauas oli juba surnud raha, tõstsin pre-flopis vähe kõrgemalt.

    Flop: 9 J 8 (€0.25, 2 players)
    Nozzu bets €0.20, JoseMelga calls €0.20

    Flop: Üks vastane laual on tõmme. Tuleb ülepaari kaitsta ja väiksemalt paarilt valuet võtta.

    Turn: 2 (€0.65, 2 players)
    Nozzu bets €0.50, JoseMelga goes all-in €0.47

    Turn: Lisaks reavõimalusele ka mastitõmme maas ja vastane on short-stack. Teen tallegi asja lihtsaks. Ka tema callib.

    River: 5 (€1.62, 2 players, 1 all-in)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Nagu näha, ei õnnestu mul tuult tiibadesse saada. Rapsid kaks tundi neljal laual ja selle asemel, et kasumit teenida, lõpeb päev ikka miinuses. Mitte küll suures, aga ikkagi miinuses.

    Oleks juba aega taas võitma hakata.
    Last edited by Nozzu; 12.02.13, 07:28.
  • ROTT RUUDI
    Grinder
    • Jun 2010
    • 520

    #2
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Esimeses võib turni järgi ka checkida, pot kontrolli mõttes.Tahad kaotada keskmiste kätega vähem ja suurtega võita rohkem.
    Ta ei pruugi riveril shoveda, mis vähendab su kaotusi ja samas annad talle ka bluffimisvõimaluse.
    Ja see, et ta sind ei checkraise või ei donka flopil, ei tähenda tingimata, et tal kunni ei ole.
    Last edited by ROTT RUUDI; 24.11.11, 07:29.

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #3
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Ma olen tähele pannud jah, et ma kipun turni üle mängima. Kui olen OOP, siis ei julge chekkida, kartes et vastane hakkab sellepeale lammutama ja kui vastane checkib siis hakkan ise lammutama ja üritan teda kohe potist välja bettida.

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #4
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Kuidas naisega suhted on?

        Comment

        • ROTT RUUDI
          Grinder
          • Jun 2010
          • 520

          #5
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
          Ma olen tähele pannud jah, et ma kipun turni üle mängima. Kui olen OOP, siis ei julge chekkida, kartes et vastane hakkab sellepeale lammutama ja kui vastane checkib siis hakkan ise lammutama ja üritan teda kohe potist välja bettida.
          Antud käes olid sa IP ja kui ta callis ühe tänava mitte väga drawisel boardil, siis oleks mõteks keskmise käega pot väike hoida.
          Hea seegi, et sa oma leake märkad, katsu nende põhjal mängu muuta ka.
          Algajate TAG-ide puhul ongi põhi leak see, et ollakse turn ja river liiga agressiivsed.
          Üsna kasulikud on videod kus coachid uurivad algajate leake hemi statside põhjal.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #6
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
            Antud käes olid sa IP ja kui ta callis ühe tänava mitte väga drawisel boardil, siis oleks mõteks keskmise käega pot väike hoida.
            Hea seegi, et sa oma leake märkad, katsu nende põhjal mängu muuta ka.
            Algajate TAG-ide puhul ongi põhi leak see, et ollakse turn ja river liiga agressiivsed.
            Üsna kasulikud on videod kus coachid uurivad algajate leake hemi statside põhjal.
            Vot ma olen veel selles suhtes natuke topakas algaja TAG, et riveril saab mul julgus otsa. Vaatan, kui häbi ära ei tapa, võin õhtul paar piinlikku kätt postitada oma repertuaarist, kus ma riveril olen lihtsalt value võtamta jätnud.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #7
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              peete82, naisega on praegu (vahe)rahu :) Ta hüvitas mulle tekitatud majandusliku kahju ja mina üritan edaspidi enda järgi nõusid pesta ja vähem tubakat maha pudistada vms. :)

              Comment

              • Cashmer
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2011
                • 438

                #8
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                peete82, naisega on praegu (vahe)rahu :) Ta hüvitas mulle tekitatud majandusliku kahju ja mina üritan edaspidi enda järgi nõusid pesta ja vähem tubakat maha pudistada vms. :)
                Ole naisele teenäitajaks pokkerimaailma ja kõik probleemid kaovad. Muidugi nõusid võiksid ikkagi pesta.

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #9
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Turni checkiks kindlasti järgi. Ega seal eriti käsi pole millelt valuet saad(kuigi vastase stack on thin, aga turni kaart completes väga palju käsi mis fishi ranges on). Üritaks saada selles käes nii odavalt showdownile kui võimalik, kui betid, siis eriti nõrgematelt sa küll valuet ei saa.

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #10
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Oeh, ta on kõrvalt näinud kui okkaline see pokkerimängija elu on ja ei taha sellele teele astuda. Suudaks ma talle näidata, et tegelikult on võimalik pokkeriga rohkem kui kaks doltsi õhtu jooksul teenida, siis mine tea... :D

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #11
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                      Turni checkiks kindlasti järgi. Ega seal eriti käsi pole millelt valuet saad(kuigi vastase stack on thin, aga turni kaart completes väga palju käsi mis fishi ranges on). Üritaks saada selles käes nii odavalt showdownile kui võimalik, kui betid, siis eriti nõrgematelt sa küll valuet ei saa.
                      Tundub mõistlik. Aga ma vaatasin, et nii väike stäkk, et ok, kui mina chekin ja tema panustab, siis ega ma ei saa ju maha visata. Oleks callinud ja riveriks oleks tal ikkagi kogu stäkk sees olnud.
                      Ehk siis ma siin vusserdasin natuke soovitusega, et kui on näha, et su stäkk mingis kahtlases olukorras nii ehk nii sisse läheb, siis on mõtekam ise shoveda, lootuses, et vastane äkki sellepeale maha viskab. Ainult, et jah, praegu polnud ju minu stäkk mängus vaid vastase oma :) Nii, et ses suhtes läks veits nihu.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #12
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Sa oma lifetime graafikut ei viitsi näidata?

                        Comment

                        • rollkopter
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 501

                          #13
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                          Sa oma lifetime graafikut ei viitsi näidata?


                          oleks ka huvitatud :)

                          Comment

                          • SR1337
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2011
                            • 348

                            #14
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            ta kunagi blogisse postitas selle imo.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #15
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                              Sa oma lifetime graafikut ei viitsi näidata?
                              Mul on mingi oktoobrikuine graph(seesama mis blogis oli nagu tähelepanelikud lugejad märkisid :) ), kus on kõik sel aastal, ehk siis vist alates septembrist mänmgitud käed.



                              Lifteme andmed on laiali erinevate arvutite ja andmebaaside vahel nii, et neid mul raske kokku kraapida. Triobeti mingit esimest 60 daala mis sai läbisegi mingite boonustega ja freerollidega kokku kraabitud ei ole üldse kusagil andmebaasides kuna ma ei saanud HeM-i esiti seal tööle.

                              A noh, ilmselt olen omadega enam-vähem nullis.

                              Comment

                              Working...