Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #16
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    A selline küss, et keegi selle Pokerstrategy SideKicki süsteemi on tööle saanud kombinatsioonis PokerStars ja NOD32?

    Comment

    • Poke
      Grinder
      • Mar 2010
      • 995

      #17
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      ei tea millest räägid, aga pokerstrategist fulltilti ja everesti olen küll raha saanud.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #18
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Ei, ei, ma räägin sellest: http://www.pokerstrategy.com/forum/t...readid=152253]

        Minu meelest päris fun lisaväärtus. Aga paraku mul ei funka

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #19
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Anyway
          Tänase päeva kokkuvõte.
          Oleks võinud ikka väga bro päev olla. Kõigis laudades jooksis mäng kenasti ja rahhi muudkui voolas :) Kui ainult üks käsi, kus ma tegelikult ees olles nupud sisse sain, lõpptulemust tublisti nudinud ei oleks.

          Siiski, üle tõsiselt pika aja päev, millega võib rahule jääda. +3.11 (EV:4.52)

          Siit siis see kole ja ebaõiglane käsi:
          Vastane: 80 kätt 45/14

          Preflop: Et sain kunnidega nii palju callereid ja ühe väikse raisegi, mõtsin, et mis seal ikka, korjan parem juba enne floppi surnud raha kokku ja piisab mulle sellestki. A üks semu otsustas ikkagi callida.

          Flop andis lootust ja vedas juba irve näole aga no ei - ei võinud käsi vastu pidada.

          €0.01/€0.02 No Limit Holdem
          8 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG cwllike (€2.64)
          UTG+1 Nozzu (€2.03)
          MP1 JOLAS21 (€2.13)
          MP2 Pollotronic (€0.84)
          CO alex10272010 (€2.17)
          BTN toxab (€1)
          SB B0SSA87 (€1.98)
          BB csiki76 (€2.43)

          Pre-Flop: (€0.03, 8 players) Nozzu is UTG+1 K K
          1 fold, Nozzu raises to €0.08, 1 fold, Pollotronic calls €0.08, alex10272010 calls €0.08, 1 fold, B0SSA87 calls €0.07, csiki76 raises to €0.14, Nozzu goes all-in €2.03, Pollotronic folds, alex10272010 folds, B0SSA87 folds, csiki76 calls €1.89

          Flop: 8 9 6 (€4.30, 2 players, 1 all-in)

          Turn: A (€4.30, 2 players, 1 all-in)

          River: 4 (€4.30, 2 players, 1 all-in)

          Final Pot: €4.30
          Nozzu shows a pair of Kings
          K K
          csiki76 shows a pair of Aces
          Q A

          csiki76 wins €4.09 (net +€2.06)

          Nozzu lost €2.03
          Pollotronic lost €0.08
          alex10272010 lost €0.08
          B0SSA87 lost €0.08

          Aga on ikka vahe küll minu jaoks, kas NL2 või NL5. Ses mõttes, et siin 100BB kaotus mind higistama või hambaid kiristama ei pannud. Isegi vererõhk ei tõusnud.
          Ja noh, mul oli hea meel, et ta mind preflopis callis nõrgema käega. Pealegi, tunnike hiljem tegin ma selle sama tüübi tühjaks. Paraku oli tal siis alles ainult mingi 80 senti. A noh, asi seegi.


          Enim võitnud käsi:

          Vastane: 46 kätt 31/7

          €0.01/€0.02 No Limit Holdem
          8 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG kutscher265 (€1.06)
          UTG+1 huehue678637 (€3.13)
          MP1 numego (€1.08)
          MP2 blleetharn (€2)
          CO MMARSAI (€1.93)
          BTN Nozzu (€2)
          SB alex10272010 (€1.96)
          BB DazedBy (€2)

          Pre-Flop: (€0.03, 8 players) Nozzu is BTN 5 5
          kutscher265 calls €0.02, 3 folds, MMARSAI calls €0.02, Nozzu calls €0.02, 1 fold, DazedBy checks

          Preflop: Ma ei tea, kaks limperit ees, tundus mõistlikum oma viitega järgi limpida.

          Flop: 5 2 6 (€0.09, 4 players)
          DazedBy checks, kutscher265 checks, MMARSAI checks, Nozzu bets €0.06, DazedBy folds, kutscher265 folds, MMARSAI calls €0.06

          Flop: Masti ja mingi kaudne reatõmme maas. Ei siin sa oma setiga slowtada. Saan calli. Tõenäoliselt mastitõmbe või ülekaartidega.

          Turn: 7 (€0.21, 2 players)
          MMARSAI checks, Nozzu bets €0.20, MMARSAI raises to €0.44, Nozzu raises to €1.20, MMARSAI goes all-in €1.85, Nozzu calls €0.65

          Turn: Mnjah, lisaks mastitõmbele muutus reatõmmegi suht reaalseks. No ei saa ma siin oma setiga järgi chekkida ja vastasele tasuta kaarti anda. Aga kaitsta on vaja ja tõmmetelt valuet võtta. Poti jagu sisse. Check-raise vastaselt. Okoo...Aga mina ta rida uskuda ei taha. Tõstan veelkord ja seon ennast niipalju potiga, et saan omakorda tema tõste ära callida. Kui tal ka on rida, siis on mul veel outse.

          River: 2 (€3.91, 2 players, 1 all-in)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #20
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            EI. ja kohe päris kindel EI.

            Comment

            • pokkerisheriff
              Grinder
              • Oct 2011
              • 824

              #21
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              hakkab looma, kus ta pääseb. aga ma ei saa ikkagi sellest aru, et sa ükspäev rääkisid blogis ajal uhkelt, et võit paneb adreliinilaksu sisse aga kaotus erilisi emotsioone ei tekita NL5-s. siis järgmine päev kohe olid väga löödud kui stacki kaotasid, aga ütlesid et tavaliselt see emotsioone ei tekita, aga seekord tekitas kuna olid suurelt ees. aga tänasest jutust võib umbes nii aru saada, et ka tavaline stacki kaotus ilma suurelt ees olles suckouti saamata pani NL5-s higistama. et mis siis on ikkagi lõpuks? kas NL5 mängides oli ikkagi nii scared money tunne, et enamus stacki kaotusi teguid meele mõrudaks kohe? ja kui oli nii, siis kuidas sellest üle plaanid saada?

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #22
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Tead, nende stäkkide siia sinna (tavaliselt sinna :) ) lendamisega ma harjusin ka NL5-s ära ja need tõepoolest enam marru ei ajanud.
                Küll aga oli mul ilmselt püsiv scared money tunne, millest ma endale aru ei andnud ja mida ma tunnistada ei tahtnud aga mis ilmselt mõjutas mu otsuseid kõigis kätes, mida mängisin. Ja see, vaikselt 5, 10, 20 BB kaupa bleedimine, on veel hullem, kui selliste pottide pärast ärritumine, kus su 100BB-d sees istub.

                Üle saab sellest loodetavasti nii, et ma ei roni 20BI pealt veel NL5-te tagasi vaid grindin NL2-s niikaua kuni NL5 jaoks näiteks 30BI-d koos.
                Last edited by Nozzu; 24.11.11, 21:10.

                Comment

                • pokkerisheriff
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 824

                  #23
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  aga tee nii, et kui 4 laual korraga mängid, siis võtad kolme NL2 laua kõrvale ühe NL5 laua. siis ei hüppa kohe NL5, vaid mängiksid nagu NL2,75 mitte ei ole hüpe nii suur. kust see 2.75 tuleb? kasutasin sellist matemaatikat: (3xNL2+1xNL5)/4=11xNL1/4=2,75xNL1=1xNL2,75. kui nii hakkad ennast hästi tundma, siis edasi 2 lauda NL2 ja 2 lauda NL5 paralleelselt (NL3,5) jne.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #24
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    nozzu, räägi nüüd hingelt ära. kas sa oled saanud finalisti koha kuskil leveldajate tõsielusarjas ja pead nüüd selle jaoks materjali koguma? kas oled pidanud ülevaateid ka juba tegema, kas on plaanis leveli astet tõsta? kuhu maani pead sa leveli tõstma ja kus on see piir millega saatest välja kukud? mis on kriitiline piir ja millega sa saatest välja lendad?

                    Comment

                    • rollkopter
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 501

                      #25
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      no offence, aga

                      sa (vist) käid ka tööl, et kuidas saab mängida selliseid limiite scared money tundega?
                      poes käies läheb kogu aeg igapäevaselt veel rohkem raha
                      limiidid alla NL 20 jämedalt ütleks ma on sellised lõbulimiidid, kus kaotused ei tohiks väga midagi mõjutada vms (eluliselt)

                      ehk siis, kammoon (eeldusel et sa ei levelda meid kõiki) NL 10t võid küll ju proovida
                      äkki leiad steikija kui ise depoda ei taha, RB diili ja proovi

                      ei saa nühkida NL 2 ja NL 5

                      fun on lugeda küll aga võta julgus kokku ja go for it

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #26
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Sorry
                        Jälle vihastasin nagu eit :)
                        Ja täiesti vale koha peal.
                        Last edited by Nozzu; 24.11.11, 22:12.

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #27
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Nozzu - 1
                          rahvavaenlane - 0

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #28
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                            Tead mis, rahvavaenlane. Teeme kõigepealt mõned asjad selgeks: see päevik ei ole kellelegi kohustuslik lugemislektüür, eksole. Veelgi enam, parafraseerides V.Kersnat, kelle intervjuud ma parasjagu vaatasin: Ma ei taha, et rumalad inimesed seda päevikut loeksid.
                            Samuti ei ole vaja inimestel, kel tegelikult midagi öelda pole, siin trollida ja oma ego upitada. Sa korra juba, oma eelmises postituses, väljendasid oma suhtumist. Fine. Aga oh häda, keegi ei reageerinud, võib-olla isegi ei pannud su vaimuvälgatust tähele.
                            Ent tähelepanu on ju sulle nii vajalik. Nüüd siis pidid tublisti pingutama, et sellise, huumorist küllastunud postitusega, võiks öelda isegi, et leveliga, maha saada.
                            Noh, tubli on, ma märkasin sind. Raiskasin isegi mõne minuti oma elust, et sulle vastata.
                            Võid nüüd minna ja kusagil mujal trollida. Ja palun jäägi sinna - kusagile mujale.

                            Aga kui nüüd hingelt ära öelda, nagu sa soovisid, siis: ime üks muna.
                            sorry, ei tahtnud sind üldse üle leveldada, lihtsat olen ka su blogi alati heameelega lugenud ja ei mõelnud seda üldse halvasti. oled hästi loetavalt kirjutanud ja üritasin oma lolli peaga omaarust huumorit teha, aga nähh, ei õnnestunud.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #29
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
                              no offence, aga

                              sa (vist) käid ka tööl, et kuidas saab mängida selliseid limiite scared money tundega?
                              poes käies läheb kogu aeg igapäevaselt veel rohkem raha
                              limiidid alla NL 20 jämedalt ütleks ma on sellised lõbulimiidid, kus kaotused ei tohiks väga midagi mõjutada vms (eluliselt)

                              ehk siis, kammoon (eeldusel et sa ei levelda meid kõiki) NL 10t võid küll ju proovida
                              äkki leiad steikija kui ise depoda ei taha, RB diili ja proovi

                              ei saa nühkida NL 2 ja NL 5

                              fun on lugeda küll aga võta julgus kokku ja go for it
                              Bõhh, mis vahet seal on, mis limiit on? Arvestus käib BB-des. Kui ma olen 20 BB-ga NL5 siis see mõjutab mind samamoodi nagu 20BB-ga NL100-s olles. Ja sama kehtib ka Zynga vms. pokkeri kohta Facebookis. Olgugi, et seal on playmoney ei lähe ma sinna plähmerdama või üle bankrolli mängima.
                              Nii on, minu puhul. Aga eks igale ühele oma.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #30
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                                sorry, ei tahtnud sind üldse üle leveldada, lihtsat olen ka su blogi alati heameelega lugenud ja ei mõelnud seda üldse halvasti. oled hästi loetavalt kirjutanud ja üritasin oma lolli peaga omaarust huumorit teha, aga nähh, ei õnnestunud.
                                Ouch, sellisel juhul minult siirad vabandused. Jäin ise lolliks kuna ei saanud aru, et sa niisama tögasid. Veelkord vabandust. Ausalt. Ehk saab need postitused ära kustutada.

                                Comment

                                Working...