Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pokkerisheriff
    Grinder
    • Oct 2011
    • 824

    #181
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ta enda praegust kätt (KQ) näiteks biidib 55-ga.

    EDIT: kui vastasel on KQ ja sa foldid siin 55 imeväikse panuse peale, siis on see päris suur viga sest sul oli võitev käsi.
    Last edited by pokkerisheriff; 07.12.11, 22:25.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #182
      Re: Nähh :S

      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
      mida sa seal enda arvates 55ga biidid?
      peame ~6-7% ajast ees olema, et call oleks profitable (+ saame infot). kordi ja kordi näinud kuidas riveris pannakse 1bb (seda peaks üleüldse enamus ajast võtma ju checkina) mitte kui millegiga (või siis antud boardil nt 2x või 3x kätega).

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #183
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        "Saame infot" on minu arvates ka päris jube põhjendus.

        Ja sa oled seal 0% ees.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #184
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          "Saame infot" on minu arvates ka päris jube põhjendus.

          Ja sa oled seal 0% ees.
          miks jube? saan teada millega vastane pre limbib ja callib isoleeringu ja millega riveril nii vähe betib + olen kindel, et 55ga siin boardil on riveri call raudselt kasumlik või vähemalt BE.

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #185
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            miks jube? saan teada millega vastane pre limbib ja callib isoleeringu ja millega riveril nii vähe betib + olen kindel, et 55ga siin boardil on riveri call raudselt kasumlik või vähemalt BE.
            Sa saad teada, millega 69/3 vastane ühes käes pre limbib ja ja callib isoleeringu ja millega riveril nii vähe betib. Kas sa teed selle kohta märkme ja kuidas sa seda märget tulevikus kasutad ning kuivõrd sa ise usud, et see märge üldse kunagi sind reaalselt aitab?
            Last edited by taipupole; 07.12.11, 22:41.

            Comment

            • hakkameimema
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2011
              • 349

              #186
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Olen ka taipupole-ga nõus, midagi peab siin käes siiski tal olema, kui ta flopil callib, enamjaolt dongid kardavad Axx boarde...

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #187
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                2 turn made it official, et oleme indeed <1% ajast ees.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #188
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                  Sa saad teada, millega 69/3 vastane ühes käes pre limbib ja ja callib isoleeringu ja millega riveril nii vähe betib. Kas sa teed selle kohta märkme ja kuidas sa seda märget tulevikus kasutad ning kuivõrd sa ise usud, et see märge üldse kunagi sind reaalselt aitab?
                  teen pidevalt neid märkmeid ja ei saa öelda, et on olnud mõttetu tegevus. kui on kirjas, et teeb seda õhu/bottom paariga vms, siis võin seal valueraiseda ka middle paire/tpwk jne.

                  Comment

                  • hakkameimema
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2011
                    • 349

                    #189
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    2 turn made it official, et oleme indeed <1% ajast ees.
                    + river on samuti väga halb kaart

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #190
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      äkki oli misklick vastasel?

                      Comment

                      • hakkameimema
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2011
                        • 349

                        #191
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        2 bb missklick, kohe kindlasti mitte...

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #192
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                          teen pidevalt neid märkmeid ja ei saa öelda, et on olnud mõttetu tegevus. kui on kirjas, et teeb seda õhu/bottom paariga vms, siis võin seal valueraiseda ka middle paire/tpwk jne.
                          mis tase?

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #193
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                            mis tase?
                            NL100.

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #194
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                              NL100.
                              Ja sa arvad, et NL100 on kantav üle NL5?

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #195
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                                Ja sa arvad, et NL100 on kantav üle NL5?
                                ei arva. kusjuures tahtsin ennem kirjutada, et nii madalas limiidis pole ehk tõesti fishidele info eest maksta kõige targem tegu (info eest maksta on üldiselt nagunii suht lollus, aga kui saame seda nii odavalt, siis miks mitte), sest traffic on seal nii suur.

                                lihtsalt võtsin Nozzu pakutud käe (55) seal boardil ja panin ennast mängija rolli (enda limiiti) ja ütlesin, et mina calliks seal alati.

                                Comment

                                Working...