Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #1666
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Olen/olin ühes paadis nendega, kes valisid ck/f ehk A

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #1667
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
      Kui eesmärgiks on vastane Kx pealt maha saada, tuleb tugevalt tulistada ka river. Seda enam raskem on olukord, et vastane on passive fish, sellised callivad tihti flopi ühe overcardiga, siin juhul kõige standardim AT ntx.

      ck/f
      Olen üsna kindel, et me ei ürita teda millegilt maha saada siin vaid igasugu drawdelt ja backdoor drawdelt valuet võtta. AX on pigem väike osa siin tema rangest.
      Kui turn läheb B/C siis üsna tihti saame tasuta showdowni isegi kui oleme beat on meil nüüd infot kuidas mängib TP tüüpi käsi või millega floatib flopi.

      edit: ck/ f imo kõige hullem. Annad vastasele rohelise tule bluffida + tasuta kaart mis iganes drawle, Madalamale paarile.
      Last edited by timz0333; 28.04.12, 09:28.

      Comment

      • absoluutselt
        Julm Donk
        • Dec 2011
        • 71

        #1668
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Ega ma pole kuskil öelnud, et oleks õige selline eesmärk võtta. Kindlasti mitte.. Aga QQga seda boardi edasi barreldada kuni vastane lõpuks raiseb tundub suht loll. Micros on täiesti tavaline et vastane callib KJga sellisel boardil 2 tänavat ja turni checkile betib mingi 1/4 pot. Kui sa tahad nõnda palju maksta, et selline tühine informatsioon 35/3 vms vastase kohta saada, siis palun väga, -ev on ta sellegipoolest.

        ja btw, ma olen üsna kindel et 35/3 checkib turni järgi olenemata tema handist.

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #1669
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Aa...ma ei öelnudki kuidas käsi lahenes. No täpselt nii oligi: chk-fold. Ehk mina chekkisin, vastane bettis ja mina foldisin.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #1670
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
            Ega ma pole kuskil öelnud, et oleks õige selline eesmärk võtta. Kindlasti mitte.. Aga QQga seda boardi edasi barreldada kuni vastane lõpuks raiseb tundub suht loll. Micros on täiesti tavaline et vastane callib KJga sellisel boardil 2 tänavat ja turni checkile betib mingi 1/4 pot. Kui sa tahad nõnda palju maksta, et selline tühine informatsioon 35/3 vms vastase kohta saada, siis palun väga, -ev on ta sellegipoolest.

            ja btw, ma olen üsna kindel et 35/3 checkib turni järgi olenemata tema handist.
            Miks bet -EV on?
            Callibib 2 tänavat ja siis turnis betib, kokku 4 tänavat siis postflop?

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #1671
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
              Ega ma pole kuskil öelnud, et oleks õige selline eesmärk võtta. Kindlasti mitte.. Aga QQga seda boardi edasi barreldada kuni vastane lõpuks raiseb tundub suht loll. Micros on täiesti tavaline et vastane callib KJga sellisel boardil 2 tänavat ja turni checkile betib mingi 1/4 pot. Kui sa tahad nõnda palju maksta, et selline tühine informatsioon 35/3 vms vastase kohta saada, siis palun väga, -ev on ta sellegipoolest.

              ja btw, ma olen üsna kindel et 35/3 checkib turni järgi olenemata tema handist.
              turni bet on -ev v?

              sul air oleks siis ei barreldaks maailma parimat kaarti turnis v?

              checkiks pigem flop

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #1672
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Baluga?

                Vastane: 248 kätt 19/11 turni agg freg 37% (19)

                $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                8 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG Player3 ($10.15)
                UTG+1 Player4 ($5.27)
                MP1 Nozzu ($10.10)
                MP2 Player6 ($3.60)
                CO Player7 ($8.27)
                BTN Player8 ($8.60)
                SB Player9 ($9.80)
                BB Player1 ($18.18)

                Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is MP1 A A
                2 folds, Nozzu raises to $0.40, 2 folds, Player8 calls $0.40, 2 folds

                Flop: 8 K 6 ($0.95, 2 players)
                Nozzu bets $0.80, Player8 calls $0.80

                Turn: J ($2.55, 2 players)
                Nozzu bets $1.80, Player8 raises to $3.60, Nozzu ?


                Ja üks aäskdlfjaölsdjowrjWKLGVNJö !!!! käsi kah.

                Vastane: 11 kätt 30/0

                $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                9 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG Player2 ($6.52)
                UTG+1 Player3 ($9.39)
                MP1 Player4 ($18.86)
                MP2 Player5 ($10)
                MP3 Player6 ($3.85)
                CO Player7 ($9.50)
                BTN Nozzu ($10)
                SB Player9 ($6.35)
                BB Player1 ($13.15)

                Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is BTN Q K
                6 folds, Nozzu raises to $0.40, Player9 calls $0.35, 1 fold

                Flop: Q 8 2 ($0.90, 2 players)
                Player9 bets $0.80, Nozzu raises to $2.80, Player9 calls $2

                Turn: 4 ($6.50, 2 players)
                Player9 checks, Nozzu bets $4.30, Player9 calls $3.15

                River: J ($12.80, 2 players)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Kuu jälle kerges, paarieurtsises, miinuses. :s

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #1673
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Esimene on jah bet/fold.

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #1674
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    A mis sa neist ässadest turnil betid? Ülimalt väike võimalus ju valuet saada. Enne kui sa midagi teed, nt betid, mõtle, mis selle eesmärk on ja mida sa edasi teed. Kui sul on plaan säärasel laual turnil bet-foldida, siis on see üle mõistuse meeletult suur leke su mängus.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #1675
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      AAga tundub küll suht standard bet/fold koht turnis. võtame valuet kätelt nagu Kx,, imelikud sd. pealegi vastane ei istu full stackiga lauas millest eeldan, et tegu pole hea mängijaga. mina küll pigem b/f kui c/f seal.

                      Comment

                      • absoluutselt
                        Julm Donk
                        • Dec 2011
                        • 71

                        #1676
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        turni bet on -ev v?

                        sul air oleks siis ei barreldaks maailma parimat kaarti turnis v?

                        checkiks pigem flop
                        true that, aga minu arust kehtiks see pigem mõtleva vastase kohta, mitte sellist sorti? Samas muidugi siuke passive donk võib su just vabalt A peale panna, aga vaevalt ta turni foldiks siiski, siis tuleks ikkagi river ka bettida eesmärgiga ta maha saada. või ei?

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #1677
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
                          true that, aga minu arust kehtiks see pigem mõtleva vastase kohta, mitte sellist sorti? Samas muidugi siuke passive donk võib su just vabalt A peale panna, aga vaevalt ta turni foldiks siiski, siis tuleks ikkagi river ka bettida eesmärgiga ta maha saada. või ei?
                          ei, see on std barrel ja kindlalt mitte -ev

                          ja 6huga j22ks see ka mu viimakseks barreliks, et ta flopis callitud 6,7, middle pocketi jne maha paneks, ei proovigi kunni foldida siin

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #1678
                            Aprill - till

                            Sel kuul siis sedapsi.



                            Mängutulu: +0.25€
                            Mängutunde: 40.58
                            Tunniteenistus: 0.01€

                            + 10€ boonus
                            + 10$ stellar
                            Kokku: +17.80€


                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #1679
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Jooni viitsid kõiki panna?
                              Nagu näha pole su hero foldimisest ja nit uppimisest kasu, midagi on fucked up.
                              Last edited by qbj0hn; 30.04.12, 22:00.

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #1680
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                amplituud on ikka üle mõistuse väike. Mõistetamatu mismoodi nii saab :D

                                Comment

                                Working...