Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #316
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Thats getting creepy!

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #317
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
      hoopis mingi sitakäkk vilets ja halb c-bet
      pakun veel variante:

      õudsalt nadi ja tülgastav 4-bet
      pasanteeriast väljaimetud rõve PF raise
      täiega anuusi lendav fakin donkbet

      Comment

      • rollkopter
        Grinder
        • Oct 2011
        • 501

        #318
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        tulen sinu limiiti ja barreldan iga käsi 3 streeti ja saan su iga kord second nutsilt maha
        praegu jääb küll selline mulje :/

        Comment

        • redddman10
          Grinder
          • Aug 2010
          • 703

          #319
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          lol at sheriff.tõsiselt naq.nõus Pokega.natuke hirmutav juba kui level ei ole.IRL ei julgeks sinuga kohtuda igatahes:D

          Comment

          • hakkameimema
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2011
            • 349

            #320
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
            lol at sheriff.tõsiselt naq.nõus Pokega.natuke hirmutav juba kui level ei ole.IRL ei julgeks sinuga kohtuda igatahes:D
            Vaata mõned osad võsareporterit ja siis ilmselt ei tundugi nii võimatu, et sheriff polegi level

            Comment

            • vilkar
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1290

              #321
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              proovi ükss sess agrolt lasta , ära mõtle üle, et vastasel alati nuts on :D

              edu

              Last edited by vilkar; 21.12.11, 13:11.

              Comment

              • ROTT RUUDI
                Grinder
                • Jun 2010
                • 520

                #322
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                soovitan mitte tähele panna kaudset üleolekut nendes vastustes. vapsik nullis enda credibility minu silmis sellega, et süüdistas avalikult, et "kas te olete pimedad? pokkerisheriff on oma nime Codecci teema järgi võtnud Codecci kiusamiseks!" ja siis kui tuli aeg näidata kuidas see võimalik on kui ma olin foorumi kasutajaks registreerunud enne kui Codecci üldse selle teema tegi, siis oli tal suu m*nni täis (oli vait ja ei osanud kuidagi adekvaatselt põhjendada kuidas see võimalik on). taipupolest muidugi kena, et ta sind aitab, aga ta võiks avalikkuse ees sinuga vähem isatseda - taipupole, saa aru, et sa võid olla temast (ja minust) parem mängija ja päriselus võite te olla sõbrad või midagi, aga praegu see "jeebustamine" näeb välja umbes nagu ülemus alluvat oskamatuses süüdistaks klientide silme all (neljasilma all võite nii rääkida, aga avalikus foorumis väldiks seda kuna see pole viisakas Nozzu suhtes). Nozzu, jah, võib-olla sa ei mänginud neid käsi ideaalselt, aga tegid seda nii hästi kui oskasid (ja sa paraned pidevalt) ja ei vääri sellist üleolevat käitumist. edu!
                Kuidas sulle selline asi üldse korda saab minna?Ja see codecci joru, kuidas see asjasse üldse puutub?
                Tundub, et sul on kiusamist täis lapsepõlv olnud, et need asjad sind nii sügavalt puudutavad.
                Ja sinu credibility on juba miinuses võrreldes vapsiku omaga.Get a life
                Avalikus foorumis ei ole ka ilus mainida, et teistel on suu fallost täis.Laskud oma ilkumisohvritest madalamale (AVALIKUS FOORUMIS).Häbi häbi, oi-oi, kui mark.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by ROTT RUUDI; 21.12.11, 16:38.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #323
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  "See postitus on peidetud kuna pokkerisheriff on sinu ignoreeritavate nimekirjas."


                  Nozzule niipalju, et mul endalgi suured probleemid teadmiste lauale saamisega, ega muud moodi ei kinnistugi mõnel, kui jälle vigane mäng lasta üle vaadata või foorumisse üles panna ja natuke sõimata saada. Lõpuks enam ei tee vigu. GL.

                  Comment

                  • hakkameimema
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2011
                    • 349

                    #324
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    sheriffile oma päevik igapäeva tegemistest.Oleks oma private spot kohe, kus saaks inimestele m*nne suhu panna.
                    Ole oma soovidega ettevaatlik, need võivad täide minna

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #325
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
                      Ole oma soovidega ettevaatlik, need võivad täide minna
                      Kahtlen sügavalt.

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #326
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        "See postitus on peidetud kuna pokkerisheriff on sinu ignoreeritavate nimekirjas."


                        Nozzule niipalju, et mul endalgi suured probleemid teadmiste lauale saamisega, ega muud moodi ei kinnistugi mõnel, kui jälle vigane mäng lasta üle vaadata või foorumisse üles panna ja natuke sõimata saada. Lõpuks enam ei tee vigu. GL.
                        Muidugi. Ausalt, ega mind need paar krõbedamat sõna ei häirigi. Eriti kui need asja eest öeldud.
                        Aga teie, lugupeetud foorumlased, ärge siin omavahel tülli keerake :)

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #327
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          ei ole plaanis oma päevikut avada. vaadates kuidas iga teine mu postitus mingi mõttetu draamasõja siin tekitab, siis asi keeks seal ilmselt üsna varsti üle ääre, kuna mõned siin ei suudaks ennast taltsutada ja hakkaksid mõõtu võtma selles, et kes mulle ässamalt ära paneb. seesama "suu m*nni täis" on hea näide - kasutasin seda piltlikku väljendit näitamaks inimese suhtumist, kes minu suunas valesüüdistusi levitas ja siis hädiselt vahele jäi ja seejärel isegi ei põhjendanud oma käitumist vabandamisest rääkimata. nüüd aga on mõne kasutaja jaoks vaja see väljend muust kontekstist välja rebida ja hakata selle põhjal minu käitumist kritiseerima, soovimata näha üldse üldpilti ja põhjuseid mis viisid mind selle väljendi kasutamiseni. ikka üritatakse asjad keerata nii, et saaks lõpetada rünnakuga justnimelt minu suunas.

                          P.S. lõpetame selle jama siin palun ära, las Nozzu päevik jääb Nozzu päevikuks kus ta saab oma käsi analüüsida ja SÕBRALIKKU tagasisidet ja kriitikat (isegi siis kui käed ei ole 100% hästi mängitud), mitte ei muutu mingiks mölalaadaks. tunnistan, et võib-olla see oli viga, et võtsin sõna ta kaitseks, mind lihtsalt häiris see jutt natukene stiilis et "irf, kuule sa mängid nagu pussy" jne.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #328
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Ma vastasin sellele, aga post kustutati ära.

                            Oleksin vabandanud, aga kuna esimene reaktsioon Sinu poolt oli lubadus mind süüdistama 2k$ scammises ning seda nii pumpama hakata, et see google otsingu esimese asjana minule hakkaks viitama, siis ei näinud sellele mõtet. Ausalt öeldes leian, et Sinu reageering oli kordades hullem, kui minu süüdistus. Ma panin oma hooletusest asjaga võssa, aga Sina tahtsid mind pahatahtlikult laimama hakata.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #329
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Täna ei toimunud miskit huvitavat. Tulemus igav: +0.82 eurtsi ja käed kah suht igavad, ses mõttes, et keerulisi olukordi nagu ei tulnudki väga ette.

                              Osaliselt seetõttu, et võtsin teie hüva nõu (ilma irooniata) kuulda ja panustasin flopil hittides juba suuremalt kui 2/3 potist. Selle tõestuseks see, et non showdown winnings moodustab sellest 0.82 eurtsist 0.74 eurtsi. See jällegi vist päris normaalne pole. Samas jah, ellimineeris jube eos igast kahtlased olukorrad nagu enim kaotanud käes.

                              Enim kaotanud:

                              Vastane: 91 kätt ja 14/12

                              $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                              7 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG Zubera92 ($5)
                              UTG+1 kesey980 ($3.95)
                              MP Stayerc ($6.43)
                              CO Nozzu ($5.65)
                              BTN PandaZver' ($5.17)
                              SB StarOfArt ($5.02)
                              BB Maadi ($4.63)

                              Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Nozzu is CO J Q
                              3 folds, Nozzu raises to $0.20, PandaZver' calls $0.20, 2 folds

                              Preflop:

                              Flop: 6 10 6 ($0.47, 2 players)
                              Nozzu bets $0.25, PandaZver' calls $0.25

                              Flop: TP teab, miks ma nii vähe panustasin :)

                              Turn: 7 ($0.97, 2 players)
                              Nozzu bets $0.40, PandaZver' calls $0.40

                              Turn: Ok, siin mul pole õigustust. Oleks pidanud panema vähemalt kümme senti rohkem. Korrektne oleks vist olnud mingi 0.70. Oleks ehk poti maha saanud ja samas oli, tänu mastitõmbele hea koht barreldamiseks.

                              River: 10 ($1.77, 2 players)
                              Nozzu checks, PandaZver' checks

                              River: Ma ei tea, siin oleks ilmselt kõvemad mehed leidnud ka 3rd barreli T reppimiseks. A samas, see on NL5 eks, nagu mulle korduvalt öeldud on. Ja siin on nii, et kui fish tahab maha callida, siis ta ka maha callib - seega bluff end üldjuhul ära ei tasu. Eriti kui fish on kaks tänavat kaasa hulkunud juba.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Enim võitnud:

                              Vastane: 73 kätt 14/14

                              $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                              9 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG ravennice ($5.70)
                              UTG+1 Avarese ($3.33)
                              MP1 gibmoniplx ($1.86)
                              MP2 Nozzu ($5.08)
                              MP3 MA551VE ($12.43)
                              CO bartdejong ($5)
                              BTN Mr Ouskan ($2.29)
                              SB dailyb ($4.73)
                              BB Pesho610 ($2.77)

                              Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is MP2 A A
                              2 folds, gibmoniplx raises to $0.15, Nozzu raises to $0.45, 5 folds, gibmoniplx goes all-in $1.86, Nozzu calls $1.41

                              Preflop: Kahju, et tal nii vähe raha oli.

                              Flop: 2 9 J ($3.79, 2 players, 1 all-in)

                              Turn: 5 ($3.79, 2 players, 1 all-in)

                              River: 2 ($3.79, 2 players, 1 all-in)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              Aga ma vist liigun juba varem kui planeeritud kuue laua peale. Proovisin eile mängurahaga layouti ja kannatas mängida küll. Ainult veits võttis see siblimine ja vilkumine silme eest virvendama.
                              Last edited by Nozzu; 21.12.11, 20:17.

                              Comment

                              • pokkerisheriff
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 824

                                #330
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                minu arust oli sinu süüdistus hullem.

                                Comment

                                Working...