Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI
Enamasti otsin vastast et saaks uut lauda alustada. + on veel soliidset valuet kui fish liitub.
Kui ma HU laudades hakkan actionit taga ajama ja kõrvale tekib piisavalt laudu ja mu max laudade arv koos on või üle läheb, siis on imelik ka vist kui ma kohe sitoutin ja pole võimalik, et keegi nõrgem mängija lauda joinib. Kui plaanis korralik sessioon teha, siis hetke seisuga sealsetes laudades actionit ise taga ei aja. Erandiks on ainult, kui mõnelt nõrgemalt regilt NL2K laua kohta tahan ära võtta või siis kaitsta.
Algselt postitas Kotkas1000
Vaata postitust
Kui ma HU laudades hakkan actionit taga ajama ja kõrvale tekib piisavalt laudu ja mu max laudade arv koos on või üle läheb, siis on imelik ka vist kui ma kohe sitoutin ja pole võimalik, et keegi nõrgem mängija lauda joinib. Kui plaanis korralik sessioon teha, siis hetke seisuga sealsetes laudades actionit ise taga ei aja. Erandiks on ainult, kui mõnelt nõrgemalt regilt NL2K laua kohta tahan ära võtta või siis kaitsta.

Mõtteteid selles suunas on olnud juba mitmeid kuid tagasi ja lõplik otsus sai tehtud kuskil, nädal/poolteist tagasi.

T
4

Comment