[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #3871
    Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Okei panin kuu lukku...



    Selle kuu sessioonid ka, päris palju rohelist
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Rakeback juurde panna ja auditi järgi täpne arvutus näitab, et kuu jäi plussi $19,567.68

    ja winrate oli päris korralik 7.87bb/100

    Mängisin umbes täpselt 120 tundi.

    Kuigi sisuliselt kõik kuu algul seatud eesmärgid ebaõnnestusid, pole sellest suurt viga - avastasin juba kuu esimeses pooles, et need olid miskipärast väga totrad saanud(liialt raamidesse suruvad). Tuim grindimine, ilma vahelduseta ning loomingulisetu lähenemisega ei saa pokkerimängija karjääri tervisele pikas plaanis kunagi hea olla(vähemalt minu puhul).

    Tore on veel see, et olen hakanud tundma ennast väga mugavalt ka NL1K shorthanded ja eriti HU osas kõigi vastaste vastu.

    Mingis mõttes negatiivne on see, et pokkerivälised eesmärgid ja plaanid söövad tublisti mu bankrolli iga kuu lõpus ja edasihüpe kõrgematesse limiitidesse saab lähitulevikus väga raske olema aga kui tublit tööd teha ja häid tulemusi näidata, siis ei ole miski võimatu.

    Homsest sõidan kaheks nädalaks Gruusiasse. Sukeldun üsna tundmatus kohas peaees vette ja näis mis reis toob. Kindlasti tulevad kaks nädalat 100% pokkerivabad ja alustan pärast seda värske ja loodetavasti veelgi parema hingamisega. Mingit tehnikat kindlasti kaasa ei võta ja üsna kindlasti vahepeal update'i ei tule.

    Edu kõigile pokkerimängijatele, mis iganes eesmärkidel nad ka seda mängu ei mängiks

    Comment

    • $Lauri$
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 479

      #3872
      Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
      Homsest sõidan kaheks nädalaks Gruusiasse. Sukeldun üsna tundmatus kohas peaees vette ja näis mis reis toob.
      Räägi lähemalt. Kust selline otsus? Sounds fun.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #3873
        Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
        Räägi lähemalt. Kust selline otsus? Sounds fun.
        Selleks aastaks sai võetud eesmärgiks 3-4 vähemalt kahenädalast reisi teha pokkerimängu vahele. Täpseid kohti, või kohti kuhu kindlasti lähen paika ei pannud. Eesmärk on lihtsalt reisil olles muu maailm ära unustada ja kõike mitte tavapärast teha, et vaim puhkaks. Kui reisid just väga pikaks ei veni, siis kindlasti seal tööd teha ei plaani ja mingit tehnikat kaasa ei vea. Gruusia konkreetselt tuli puht juhuslikult, kunagi jaanuaris vist(täpselt ei mäletagi) - tuli lihtsalt jutuks see riik miskipärast. Sai mõeldud, et miks mitte ja saigi lennupiletid ära ostetud. Nüüd tuleb minna

        Hetkeseisuga on tegelikult veel juba paar plaani paigas, üks tuleb 2 nädalane reis kunagi juunikuus Horvaatiasse. See ei ole minu plaanitud - lubasin lihtsalt kaasa minna.

        Ja kunagi sügiselt ilmselt plaanin oma lemmikkohta(Maltale) tagasi minna ja ilmselt natuke pikemaks, 3-4 nädalat(aga kes teab ). Sinna isegi vb võtan lapaka kaasa, et mõned päevad mängida - sõltuvalt kui kauaks jään. Ja kindlasti ei ööbi siis hotellis.
        Last edited by HerrJanks; 31.03.14, 09:07.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #3874
          Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Mingis mõttes negatiivne on see, et pokkerivälised eesmärgid ja plaanid söövad tublisti mu bankrolli iga kuu lõpus ja edasihüpe kõrgematesse limiitidesse saab lähitulevikus väga raske olema aga kui tublit tööd teha ja häid tulemusi näidata, siis ei ole miski võimatu.
          päris huvitav oleks teada, mis kulud need on, mis rolli nii tugevalt söövad:)
          Et isegi 20k kuusissetulekuga raske elu:)

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #3875
            Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            päris huvitav oleks teada, mis kulud need on, mis rolli nii tugevalt söövad:)
            Et isegi 20k kuusissetulekuga raske elu:)
            Kasiinoaparaadid
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #3876
              Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Kinnisvara experdid võixid siinkohal rääkida ka sellest, kas Harjumaa kandis maja ehitamine võix tulla odavam, kui ostmine? :D

              Comment

              • Jazzyl
                Jube Noob
                • Feb 2012
                • 142

                #3877
                Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                Kinnisvara experdid võixid siinkohal rääkida ka sellest, kas Harjumaa kandis maja ehitamine võix tulla odavam, kui ostmine? :D
                Sõltub suuresti sellest kui suur töömees ise oled. Kui suudad ehitustööd ja viimistlused ise teha, siis tuleb kõvasti odavam.

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #3878
                  Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Ise ehitamine tuleb kindlasti odavam, kui sa oled võimaline organiseerima seda ehitust ise. See tähendab, et tellid projekti, jooksed sirgeks kõik load-taotlused, otsid mehed, tellid ise materjalid, annad objekti hiljem üle vastavatele ametkondadele jne jne. Ühesõnaga sa pead ära tegema projektijuhi ja objektijuhi töö. Nii võidad kindlasti palju-palju.
                  Last edited by Kotkas1000; 31.03.14, 14:33.

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #3879
                    Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Olen siin tõsiselt ja mitte nii väga tõsiselt mõelnud, et pokkerimängijad võiks rahad kokku panna ja oma kinnisvaraarenduse teha

                    Comment

                    • hakkameimema
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2011
                      • 349

                      #3880
                      Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                      Olen siin tõsiselt ja mitte nii väga tõsiselt mõelnud, et pokkerimängijad võiks rahad kokku panna ja oma kinnisvaraarenduse teha
                      Kõlab nagu uus Desperaado ehitus OÜ

                      Comment

                      • vonkartoffel
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1658

                        #3881
                        Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                        Olen siin tõsiselt ja mitte nii väga tõsiselt mõelnud, et pokkerimängijad võiks rahad kokku panna ja oma kinnisvaraarenduse teha
                        Taksojuhtidega koos kulda osta. Samas see idee et rahad poolida ja mingi korralik business teha on huvitav. Midagi siuekst kunagi juhtub võib mind ka meeles pidada.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #3882
                          Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Palju pankade intressid eluasemelaenudel per aasta on umbes?

                          Äkki ei ole väga halb idee kui mõned konservatiivsemad investorid kes ei taha aktsiaturu jms swingidega jännata pooliks raha ja annaks mõningatele väga respektitud pokkeriprodele pmst "eluasemelaenu". Selliseid vendi ju küll kes way paremad kandidaadid kui paljud kes pangast saavad, aga ei kvalifitseeru, sest pokker pole paberi peal töö.

                          Võimalik, et panen segast ja see protsent way liiga madal ja sellised prod kellel raha selleks, võtavad vabalt aktsiaturu 10-12% variatsiooniga tootluse kui mingi 5% kindla peale...

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #3883
                            Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Võimalik, et panen segast
                            pigem see. julged prognoosida, mis üldse online pokkerist on 2-3-4..5..10a pärast saanud? lühemaajaliselt oleks suht jõhker kuumakse (kui ikka jutt korralikust eluasemest) ja need, kes suudaks lühiajaliselt selle raha teenida, siis selle lihtsalt panevad kõrvale mõned kuud-aasta

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #3884
                              Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                              Taksojuhtidega koos kulda osta. Samas see idee et rahad poolida ja mingi korralik business teha on huvitav. Midagi siuekst kunagi juhtub võib mind ka meeles pidada.
                              +1

                              im interested

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #3885
                                Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Tehke pubi, saate kõik öelda, et olete pubiomanikud.

                                Comment

                                Working...