Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI
Ilmselt vaatan nädala lõpus.
Ega ma väga palju hand historyt ei vaatagi, kuna olen enda mängus suht kindel enamasti. Aga aegajalt tuleb ette
Pigem uurin vastaste mängu.
Algselt postitas k2snakalle
Vaata postitust
Ega ma väga palju hand historyt ei vaatagi, kuna olen enda mängus suht kindel enamasti. Aga aegajalt tuleb ette

Pigem uurin vastaste mängu.
9
5
9




Comment