[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #3766
    Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Kas sa käsi ei märgi review-ks või kogud nädala käed kokku ja siis vaatad järjest läbi?
    Ilmselt vaatan nädala lõpus.

    Ega ma väga palju hand historyt ei vaatagi, kuna olen enda mängus suht kindel enamasti. Aga aegajalt tuleb ette

    Pigem uurin vastaste mängu.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #3767
      Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
      Mul vastupidi,päevase reziimi võtsin siis peale paari h selline unelev oleks ja laiskus peale tule,leian ennast peagi netis aga öösel võin lasta 10h jutti nonstop ühegi probleemita!
      Sul rütm ilmselt väga erinev ka.

      Mul võttis harjumist päris korralikult kui hommikuks sai sätitud mängu.

      Õhtuti ei taha oma aega kinni panna - enamus tegevusi/asju leiab aset sellel ajal.

      Mulle parem on mängida varahommikul/hommikul, päev/õhtu vaba - samuti on mängijaid kõvasti vähem - mis on väga teretulnud, masstablerid ei ummista trafficut
      Last edited by HerrJanks; 14.03.14, 10:06.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #3768
        Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Üks äge käsi ka ühe päris loose regulari vastu(fullringi statid ca 26/17 vms).

        Grabbed by Holdem Manager
        NL Holdem $6(BB) Replayer
        SB ($851)
        BB ($224)
        UTG ($285)
        UTG+1 ($661)
        UTG+2 ($256)
        MP1 ($641)
        Hero ($914)
        BTN ($600)

        Dealt to Hero 9 9

        fold, fold, UTG+2 raises to $12.15, MP1 calls $12.15, Hero calls $12.15, fold, fold, BB calls $6.15

        FLOP ($51.60) A 5 9

        BB checks, UTG+2 checks, MP1 checks, Hero bets $35, BB folds, UTG+2 folds, MP1 calls $35

        TURN ($121) A 5 9 3

        MP1 checks, Hero bets $84, MP1 calls $84

        RIVER ($289) A 5 9 3 Q

        MP1 bets $510 (AI), Hero calls $510

        MP1 shows T A
        (Pre 44%, Flop 1.6%, Turn 0.0%)

        Hero shows 9 9
        (Pre 56%, Flop 98.4%, Turn 100.0%)

        Hero wins $1,308

        Esialgu oli instinkt foldida(eks ta selle peale mängiski) aga siis võtsin hetke aega ja mõtlesin läbi. Kümmekond sekundit hiljem tegin päris enesekindla calli, olles kindel et olen suhteliselt alati good.

        Aga tegelikult on vastane päris tricky ja palju peavalu valmistanud. Vaadates ta mängu ja pidevaid calle domineeritud kätega suurtes pottides, paneb mõtlema kuidas saab vastane üldse profitit näidata. Aga kui aus olla, on talt päris palju õppida - hea et kohtab ka ebastandartseid regulare, kelle mäng sind aegajalt mõtlema paneb.
        Last edited by HerrJanks; 14.03.14, 10:15.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #3769
          Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Ei tea küll kuidas läks - arvan et keskpäraselt aga 2x fishi fullstacki vastu KK vs AA sisse saada(nl600's) on küll päris mõru pill.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #3770
            Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust

            Aga tegelikult on vastane päris tricky ja palju peavalu valmistanud. Vaadates ta mängu ja pidevaid calle domineeritud kätega suurtes pottides, paneb mõtlema kuidas saab vastane üldse profitit näidata. Aga kui aus olla, on talt päris palju õppida - hea et kohtab ka ebastandartseid regulare, kelle mäng sind aegajalt mõtlema paneb.

            Sellised on kõige tüütumad aga samas neilt võimalik value saada ja huvitav mängida , kunagi ei tea mis vastu tuleb :D

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #3771
              Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Okei, pool kuud siis möödas - midagi väga rõõmustavat ei ole, samas katastroof ka ei ole



              ca +1,075$ rakebacki kah võib juurde lisada.

              Mänginud olen see kuu 60,5 tundi.

              Sessid, mida alles täna sai nähtud...


              Eile/täna sai väga-väga kehvasti joostud - nagu mainisin siis mitmed ülimad setupid fishide vastu ja täna HU's rida vs kõrgem rida jms asjad kaotada. Eriti mage on see, et asjad juthuvad suurtes pottides, kus foldimisruum puudub. Samas pole viga, olen enda mängus kindel.

              Järgmine nädal plaan korralikult mängida.

              Homme jääb mäng ilmselt ära, täna tulevad külalised ja tuleb ilmselt pikk õhtu

              Uut seisu vaatan ilmselt alles uue nädala lõpus.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #3772
                Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Tahtsin veel lisada, et eks mu winrate pole kõige parem ka seepärast, et see kuu olen hommikuse sessiooni ajal mänginud valimatult kõigi vastu - ka väga heade regularide vastu.

                Kuigi olen seepärast andnud ilmselt ära päris palju raha, võtan seda kui õppemaksu.

                Tublisti olen ilmselt tugevdanud mindseti kui ka mängulist arsenali.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #3773
                  Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                  Tahtsin veel lisada, et eks mu winrate pole kõige parem ka seepärast, et see kuu olen hommikuse sessiooni ajal mänginud valimatult kõigi vastu - ka väga heade regularide vastu.

                  Kuigi olen seepärast andnud ilmselt ära päris palju raha, võtan seda kui õppemaksu.

                  Tublisti olen ilmselt tugevdanud mindseti kui ka mängulist arsenali.
                  Haahaa paremini ei saakski öelda :D

                  Nice kuu siiani!

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #3774
                    Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Haahaa paremini ei saakski öelda :D

                    Nice kuu siiani!
                    Ty

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #3775
                      Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Täna mänguliselt ülivaikne päev - megavähe laudu.

                      Vähe mängitud käsi jms aga ühe bad beati sain ikka ära fishi käest

                      Grabbed by Holdem Manager
                      NL Holdem $6(BB) Replayer
                      Hero ($601)
                      ($850)

                      Dealt to Hero 9 9

                      raises to $12, Hero raises to $54, calls $42

                      FLOP ($108) 7 2 4

                      Hero bets $72, raises to $324, Hero raises to $547 (AI), calls $223

                      TURN ($1,203) 7 2 4 5

                      RIVER ($1,203) 7 2 4 5 3

                      shows 7 6
                      (Pre 19%, Flop 21.6%, Turn 29.5%)

                      Hero shows 9 9
                      (Pre 81%, Flop 78.4%, Turn 70.5%)

                      wins $1,202

                      Andsin mõned kopikad veel ära ja kui tagasi hakkasin võitma, siis obvious fish quitis

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #3776
                        Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Aasta uustulnuk: Andreas Kivastik

                        Tore ja õiglane otsus etpf-i poolt!

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #3777
                          Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Tubli!

                          Vaatasin, et istusid täna ka üksi laudades. Hakkad vaikselt NL200 peale mõtlema?

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #3778
                            Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Kõva vend oled, Janks. NL2ks üksi istuda nii, et keegi nokkima ei tule, näitab ikka klassi.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #3779
                              Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              Aasta uustulnuk: Andreas Kivastik

                              Tore ja õiglane otsus etpf-i poolt!
                              Seda on tõesti meeldiv kuulda. Kahjuks ei saanud ise üritusel osaleda

                              Tänud

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #3780
                                Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                                Tubli!

                                Vaatasin, et istusid täna ka üksi laudades. Hakkad vaikselt NL200 peale mõtlema?
                                Ty,

                                Ei mõtle - mõned lauad ikka olid aegajalt mängimiseks.

                                Eks kui ma bankrolli boostin, siis hakkab vaikselt 6maxi poole ka vaatama.

                                Aga nende plaanide jaoks ei tunne ennast veel nii kindlalt mis kavas - deepimat bankrolli vaja.

                                Comment

                                Working...