[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #3901
    Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    tolmuahv promod oma pensionifonde:P

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #3902
      Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      tolmuahv promod oma pensionifonde:P
      Täpselt sedatüüpi poste ma silmas pidasingi kui ütlesin, et teema peaks kinnine olema. Neid vaimukaid humoriste, kel on kõige kohta oma arvamus, aga kes midagi asjalikku ise lauale ei kipu tooma, pole vast investeerimisteemasse väga vaja.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #3903
        Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Eile õhtu hilja/öösel sain reisilt tagasi.

        Päris vägev värk ja suht mõnus puhanud mindset.

        Gruusia osutus üllatuslikult vägevaks: kohalike väga suur külalislahkus, väga muljetavaldavalt ilusad vaated, suurepärased söögid ja suurepärased joogid, täielik kaos liikluses ja elukorralduses( aga sellega harjub ), hulkuvad koertekarjad/koerad suht igalpool kuhu lähed, seisvad loomakarjad keset maanteid jms, samuti põrkusin mitmeid kordi vastu korralikku keelebarjääri, mis korralikult koomilisi olukordi esile kutsusid. Ühesõnaga täielikult erinev maailm, siin meie omast või euroopast - tehniliselt kiviviske kaugusel(3-3.5h lendu).

        Samuti jäi palju teha ja oleks tahtnud pikemaks jääda aga kindlasti leiab lähitulevikus aega et naasta.

        Täna hommikul sai väike proovisess tehtud, et natukene mängu meelde tuletada. Sellest kuust kavatsen minna on plaanidega samm edasi(sai ka mingi aeg tagasi proovitud, aga nüüd peab õnnestuma). NL400 valikust välja. NL600-2K. Kõik rahalaua formaadid holdemis(FR,6max,HU). Aga laudade arv ainult 4(kui ebaõnnestusin olin halvas jooksus ja proovisin nii 6e lauaga talitada). FR'i saan niimoodi ilmselt minimaalselt ja hakkangi 6maxi õppima/paremini omandama, mis on tore ja vajalik et kuhugi areneda. Hetkel väga häid tulemusi ei oota, pigem pühendun õppimisele ja distsipliinile. 6maxi puhul hoian hetkel NL2K'st sutsu distantsi - kuni tunnen ennast mugavalt ja oman natukene suuremat rolli.

        2014 kujunebki tõenäoliselt vundamendi ladumiseks, mille pealt aasta lõpuosas ja 2015 väga häid tulemusi näidata.

        Last edited by HerrJanks; 15.04.14, 10:15.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #3904
          Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust

          2013 kujunebki tõenäoliselt vundamendi ladumiseks, mille pealt aasta lõpuosas ja 2014 väga häid tulemusi näidata.

          15.04.2014

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #3905
            Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            meil siin euroopas on juba 2014.....

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #3906
              Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Minu viga, parandan ära

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #3907
                Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Kas see Nl400 valikust välja jätmine pigem pidurdama ei hakka?

                Kas tõesti saad omale 4 lauda Nl600+ iga kord kui sessi teed kus vähemalt 1 fish laus ja võiks siis olla ka paremal käel?

                Või fuck bumhunt ja mängid igas lauas mis jookseb?

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #3908
                  Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Kas see Nl400 valikust välja jätmine pigem pidurdama ei hakka?

                  Kas tõesti saad omale 4 lauda Nl600+ iga kord kui sessi teed kus vähemalt 1 fish laus ja võiks siis olla ka paremal käel?

                  Või fuck bumhunt ja mängid igas lauas mis jookseb?
                  NL400 väljajätmine on just hea, kuna kõrgemal läheb tase ikka tugevamaks.

                  4 lauda pole väga raske saada, neid on hulgaliselt kui 6max juurde panna.

                  Full ringi või 6maxi ei mängi kui nõrgemat mängijat lauas pole(aga põhimõtteliselt selliseid laudu ei teki).

                  HU'd mängin laua alustamiseks NL600-1K põhimõtteliselt kõigi vastu(kui mul juba 4 lauda ees pole) ja NL2K pigem teen valikuid.

                  HU laudades ei ole hetkel plaanis regularidega sõdida, kuna ma ei saaks samal ajal teisi formaate mängida ja fishi käest kerget raha saada.

                  Lähitulevikus sean eesmärgiks võimalikult palju mängijana areneda, et natukene kaugemas tulevikus selle vilju lõigata(tahaks ikka highstakesi mängida). Hetkel ei ole tunnitasu, kuu teenistus või volüüm prioriteetideks vaid võimalikult kõrgel tasemel ennast proovile panna ja selle läbi mängijana areneda, võttes seejuures võimalikult optimaalset riski.
                  Last edited by HerrJanks; 15.04.14, 12:09.

                  Comment

                  • Majandaja
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 2133

                    #3909
                    Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Parim päevik for sure. Lihtsalt nii palju on su jutust õppida, eriti mindseti osas. Meeldib su ambitsioonikus. GL!

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #3910
                      Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                      Parim päevik for sure.

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #3911
                        Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                        Parim päevik for sure. Lihtsalt nii palju on su jutust õppida, eriti mindseti osas. Meeldib su ambitsioonikus. GL!
                        Tänud

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #3912
                          Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Täna sai küll päris normaalselt actionit, 3.5h ainult mängisin ja ligi 1000 kätt - max 4tabeldades pole üldse paha.

                          Tõsi, FR'i käsi praktiliselt ei kogunenud, enamus 6max ja veits HU'd ka. Jakedamusega sai kõige enim HU käsi mängitud - jäin isegi mõned BI'd plussi. Jooksin ta vastu hästi ka ja tegin ühe hea herocalli.

                          Üks fish suutis ühe päris hea riveri hittida


                          Grabbed by Holdem Manager
                          NL Holdem $6(BB) Replayer
                          SB ($564)
                          Hero ($997)
                          UTG ($781)
                          CO ($600)
                          BTN ($651)

                          Dealt to Hero T J

                          fold, fold, fold, SB raises to $18, Hero calls $12

                          FLOP ($36) J 7 4

                          SB bets $12, Hero calls $12

                          TURN ($60) J 7 4 J

                          SB bets $18, Hero raises to $72, SB calls $54

                          RIVER ($204) J 7 4 J 2

                          SB checks, Hero bets $135, SB raises to $462 (AI), Hero calls $327

                          SB shows 2 2
                          (Pre 49%, Flop 13.3%, Turn 4.5%)

                          Hero shows T J
                          (Pre 51%, Flop 86.7%, Turn 95.5%)

                          SB wins $1,127

                          Aga sain üsna kiirelt tagasi

                          Grabbed by Holdem Manager
                          NL Holdem $6(BB) Replayer
                          SB ($748)
                          BB ($636)
                          UTG ($666)
                          UTG+1 ($618)
                          CO ($1,239)
                          Hero ($606)

                          Dealt to Hero K J

                          fold, fold, CO raises to $12, Hero raises to $42, fold, fold, CO raises to $90, Hero calls $48

                          FLOP ($189) K 7 8

                          CO checks, Hero checks

                          TURN ($189) K 7 8 J

                          CO bets $55.86, Hero raises to $192, CO calls $136

                          RIVER ($573) K 7 8 J 5

                          CO checks, Hero bets $324 (AI), CO calls $324

                          CO shows 2 K
                          (Pre 30%, Flop 17.8%, Turn 0.0%)

                          Hero shows K J
                          (Pre 70%, Flop 82.2%, Turn 100.0%)

                          Hero wins $1,218

                          Kahjuks ei ole veel hoogu sees, pidin nagunii varem ära lõpetama aga tunnike oleks saanud veel mängida - sellele vaatamatta ei suutnud lõpuni pingutada. Samas vägisi mängida pole kindlasti optimaalne.

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #3913
                            Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Grrrrrrrrrr, tänane sess oli mõnus. Pika tööga ca 4000$ plussi ja siis 100 käega tagasi nulli

                            Aga pole viga - you lose some, you learn some


                            Edit: Samas BI'des ei ole see kõikumine mitte midagi, mida tasuks üldse arvesse võtta. Avg BI oli täna ilmselt 1000$ juures.

                            Ja mingi hetk oli happy moment, kui ühelt 6max regilt NL2K HU laua ära võtsin ja fish järgi istus

                            Ostis 1000$'ga sisse, bustisin ta kiirelt ja kahjuks ta rebuyd ei teinud

                            Pärastpoole tuli üks viimasel ajal kaotuselainel highstakes mängija proovima lauda võtta, kaotasin kaitstes ca 800$ võidust ära aga kaitsesin edukalt ja ta lahkus
                            Last edited by HerrJanks; 18.04.14, 07:41.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #3914
                              Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              See kuu on alanud väga ägiseva BE jooksuga aga võib vist rahule jääda, kuna tunnen ennast järjest kindlamalt ja enamus mängud on valitud ka maksimaalselt raskel tasemel(bankrolli piires). Olen ka regularidega palju 3handed mängu mänginud.

                              Täna oli päris fun swingine jooks, natuke mõtlikuks tegi see, et mingi hetk ei olnud keegi enam nõus laudu alustama

                              Paistab et NL600-1K on enamus regularid oma mugavustsoonis ja väga arengusse ei panusta ning valivad ainult kõige suurema EV'ga mänge(kui fish liitub lauaga).

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #3915
                                Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Hu'd tahad taguda, siis tavalistes hu laudades peaksid ju reg vs reg actionit saama küll?

                                Comment

                                Working...