Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI
ei viitsi mingit põhjalikku update teha, pole midagi väga rõõmustavad olnd - EV suhtes ka suht kehvalt jooksnud
ca 1.6K$ see kuu profit
nüüd sõidan varsti bussiga riiga, sealt lennukiga londoni ja sealt maltale - probl 27 märts tagasi - vahepeal ei mängi ja puhkan ja kogun mõtteid ja loen mõnda raamatut/kirjutist ja kavatsen tagasitulles crushima hakata
kuna 6max on tulemused kehvad siis olen viimasel ajal hakand aind FR'ile ja HU'le keskenduma
fr lifetime so far
isegi nl200 olen biitind seda formaati(väikse sampel küll seni, aga tundub et saab asja :) )
peatse kohtumiseni
ei viitsi mingit põhjalikku update teha, pole midagi väga rõõmustavad olnd - EV suhtes ka suht kehvalt jooksnud
ca 1.6K$ see kuu profit
nüüd sõidan varsti bussiga riiga, sealt lennukiga londoni ja sealt maltale - probl 27 märts tagasi - vahepeal ei mängi ja puhkan ja kogun mõtteid ja loen mõnda raamatut/kirjutist ja kavatsen tagasitulles crushima hakata
kuna 6max on tulemused kehvad siis olen viimasel ajal hakand aind FR'ile ja HU'le keskenduma
fr lifetime so far
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
isegi nl200 olen biitind seda formaati(väikse sampel küll seni, aga tundub et saab asja :) )
peatse kohtumiseni

K
A


Comment