[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #3961
    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    tulevad meelde olukorrad, kus restoranides/õllekates ühes lauas käib hull räuskamine. Teisest lauast tõuseb püsti üks indiviid ning läheb viisakalt ütlema, et hää küll poisid, võtame vähe rahulikumalt. Räuskajad see peale: "tra sina ei tule ütlema mulle, et ma olen homo, oled kõva mees vä, tule siia!"

    Ei loe moraali - ise ma joogisena käituda ei oska, seega prolly olen sattunud mõlemasse otsa. Point on aga see, et keegi ei pidanud ennast paremaks, vaid lihtsalt ütles herrjanksile, et tal on püksilukk lahti, mille eest janks ka tänas :) Mille peale teised kerisele läksid, beats me
    Ty for the cliffs, jäigi see tänamise osa kahe silma vahele.

    Mis puutub väljendisse "beats me", siis sellega seoses tuleb kunagine klassiõe ja klassivenna vaheline dialoog meelde, kus meespool kasutas seda sama väljendit nendevahelises vestluses, millepeale klassiõde suhteliselt teravalt vastas - anybody can beat the hell out of you!

    Aga see ei ole tegelikult selle päeviku jutt.

    Comment

    • valgelendur
      Jube Noob
      • Oct 2012
      • 121

      #3962
      Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Algselt postitas bluelite Vaata postitust
      Ty for the cliffs, jäigi see tänamise osa kahe silma vahele.

      Mis puutub väljendisse "beats me", siis sellega seoses tuleb kunagine klassiõe ja klassivenna vaheline dialoog meelde, kus meespool kasutas seda sama väljendit nendevahelises vestluses, millepeale klassiõde suhteliselt teravalt vastas - anybody can beat the hell out of you!

      Aga see ei ole tegelikult selle päeviku jutt.
      Vist on pop küsida "Pilte klassiõest?"

      Comment

      • bi0hazard
        Vana Tegija
        • Jul 2010
        • 1342

        #3963
        Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Algselt postitas bluelite Vaata postitust
        Olete te nüüd paremad inimesed seetõttu, et võite rusikaga vastu rinda taguda, et teate ja oskate õiges kohas -mata vormi kasutada? Või mis veel parem antud kontekstis - mis see kuradi -mata vorm pokkeris üldse maksab?
        Jätsin valuebettimata

        Minu arust ka täiesti savi, kuidas keegi kirjutab.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #3964
          Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          tüüpiline sõnavabaduse juhtum - obv on täiesti savi, kuidas keegi kirjutab. aga tore ja viisakas on anda jänksile teada, et ta teeb sellist viga. edasine on jänksi otsustada - kas tänab/saadab per*se või ignoreerib. ning jätkab kirjutamist, kuidas tahab.
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #3965
            Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Janks istus Greg Mersoni laudadesse ja Merson pani jooxu. BOSS

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #3966
              Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
              Janks istus Greg Mersoni laudadesse ja Merson pani jooxu. BOSS
              ebaoluline antud hetkel.

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #3967
                Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                tüüpiline sõnavabaduse juhtum - obv on täiesti savi, kuidas keegi kirjutab. aga tore ja viisakas on anda jänksile teada, et ta teeb sellist viga. edasine on jänksi otsustada - kas tänab/saadab per*se või ignoreerib. ning jätkab kirjutamist, kuidas tahab.
                Nigga what? Parimal juhul (aga ka sellel juhul väga naeruväärne) oleks see sõnavabaduse piiramine kui keegi juhtkonnast hakkaks bännima inimesi kes kirjavigu teevad. Hetkel ei ütle keegi kellegile mida tohib teha ja mida ei tohi vaid käib mingi random hõõrumine.

                Ma olen endas natukene pettunud, et ma kogusse sellesse diskussiooni üldse õli juurde valan.
                Last edited by Fabulous; 08.05.14, 10:09.

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #3968
                  Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                  Janks istus Greg Mersoni laudadesse ja Merson pani jooxu. BOSS
                  LOL

                  Siiski peab tunnistama, et neticashi ta küll ei jaga. Eks tema graafik räägib ka enda eest.

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #3969
                    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                    LOL

                    Siiski peab tunnistama, et neticashi ta küll ei jaga. Eks tema graafik räägib ka enda eest.
                    Päriselt? Nolan ühes videos way way back ütles, et mees väga solid.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #3970
                      Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      Päriselt? Nolan ühes videos way way back ütles, et mees väga solid.
                      Vastus su küsimusele.

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #3971
                        Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Algselt postitas overbet Vaata postitust
                        Päriselt? Nolan ühes videos way way back ütles, et mees väga solid.
                        Muidu ta ei paneks midstakesis stabiilselt raha auku

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #3972
                          Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Mis nimeline ta on?

                          Comment

                          • 8GRN
                            Räme Fish
                            • Jan 2014
                            • 7

                            #3973
                            Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                            Mis nimeline ta on?
                            gregy20723 ?

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #3974
                              Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Jap, õige kasutaja.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #3975
                                Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Kuna käes nädala lõpp, siis sai ka tulemust kaetud.



                                Mängutunde on see kuu kogunenud 43, mis on hea tulemus(eesmärk 125).

                                Mängust niipalju, et tundub, et tegelikult on pigem isegi "downswingi"-laadne asi käsil.

                                Enamus sessid kõik punases ja W$SD% on 48, mis näitab et selgelt olen "variatsiooni halvemas pooles".

                                Ometi on väga positiivne, et vaatamata sellele graafik on plusspoolel.

                                Samuti on kogunenud 10,542.57 VPP'd, mis teeb umbes täpselt 590$ rakebacki lisaks.

                                Kirsiks tordil suutsin täna ca 90/40 mängiva fishi vastu terve stacki kaotada


                                Grabbed by Holdem Manager
                                NL Holdem $6(BB) Replayer
                                SB ($660)
                                BB ($600)
                                Hero ($600)
                                UTG+1 ($600)
                                UTG+2 ($600)
                                MP1 ($890)
                                MP2 ($240)
                                CO ($270)
                                BTN ($438)

                                Dealt to Hero A A

                                Hero raises to $15, fold, fold, fold, fold, fold, BTN calls $15, SB calls $12, fold

                                FLOP ($51) 6 Q 4

                                SB bets $48.70, Hero raises to $144, BTN folds, SB calls $95.30

                                TURN ($339) 6 Q 4 6

                                SB checks, Hero bets $174, SB raises to $501 (AI), Hero calls $267 (AI)

                                RIVER ($1,221) 6 Q 4 6 3

                                SB shows 6 7
                                (Pre 19%, Flop 21.6%, Turn 95.5%)

                                Hero shows A A
                                (Pre 81%, Flop 78.4%, Turn 4.5%)

                                SB wins $1,218

                                Aga elu on ilus ja suundun motiveeritult uude nädalasse.

                                Comment

                                Working...