Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI
lahe, et oled võtnud eesmärgiks kindlustada tagalat, kindlasti oluline ja tähtis otsus eriti sellisel ebastabiilse tulevikuga alal nagu pokkerimäng, edu sellega ja soovitan otsida/lugeda kuidas teised highstackesi mehed on oma investeeringud teinud ja mitte ise päris jalgratast leiutada, aga esmalt oma isiklik kinnisvara on õige suund ma arvan.
Aga muuhulgas tõstab pead minus grammarnazi... mata vorm kirjutatakse alati ühe t-tähega: tegemata, saavutamata, kirjutamata jne
lahe, et oled võtnud eesmärgiks kindlustada tagalat, kindlasti oluline ja tähtis otsus eriti sellisel ebastabiilse tulevikuga alal nagu pokkerimäng, edu sellega ja soovitan otsida/lugeda kuidas teised highstackesi mehed on oma investeeringud teinud ja mitte ise päris jalgratast leiutada, aga esmalt oma isiklik kinnisvara on õige suund ma arvan.
Aga muuhulgas tõstab pead minus grammarnazi... mata vorm kirjutatakse alati ühe t-tähega: tegemata, saavutamata, kirjutamata jne


Comment