Re: KristjanLaasi MTT päevik.
Okei, mul jäi märkamatuks, et sul chip üle kukkus, kuna sa olid eelnevalt korduvalt niimoodi otsuseid teinud, et ühe kaupa chipe sisse paned, nii eile kui üleeile.
Nojah, eks eile tildis peaga tundus mulle teistmoodi ja arvasin, et kogu laud sai aru, et ma lihtsalt callida tahtsin(ilmselt kuna ise sellest aru sain). Ei vaielnudki seetõttu, et sain aru, et ruling on absoluutselt Kelly kasuks, lihtsalt eeldasin, et tema ja sina ja kõik lauas said aru, et mul ei olnud kordagi kavas raiseda ja tegite oma standard live angleshooting värki, millest siingi foorumis mitu korda lugeda olen saanud (ei ütle, et teie poolt).
Parandasin enda vea kohe kui märkasin, et üks 1000 chip lisaks on läinud ja 99% kindlalt mäletan, et see oli enne seda kui Kelly isegi kaarte vaatas.
Aga las ta jääda, minu arust oli see kohutavalt ebaviisakas, aga reeglid on reeglid ja eks ta ole lihtsalt inimese enda asi kas ta tahab mõista kaasmängijat või no mather what endale 2.5bb lisaks saada. Ei olnud kahju sellest 1000st vaid kogu olukorrast kuidas see lahendati, alati saab viisakalt suhelda ja kasvõi öeldagi, et sorri, isegi kui ei tahtnud raiseda, siis sa panid ikkagi nii palju sisse ja see loeb raisena - kuidas ka näiteks tolmuahv tegi.
Aga viimane küsimus veel, miks on sinu kogemata üle joone paigutatud chip õiglasem kogemata kui minu kogemata üle joone läinud chip?
Aga tegin muidugi liiga Kellyle, lihtsalt pole kunagi varem sellist asja kogenud lauas ja tuli mulle shokina, ise püüan enamasti viisakas laua taga olla ja võita chipe ausalt enda mänguga...
Okei, mul jäi märkamatuks, et sul chip üle kukkus, kuna sa olid eelnevalt korduvalt niimoodi otsuseid teinud, et ühe kaupa chipe sisse paned, nii eile kui üleeile.
Nojah, eks eile tildis peaga tundus mulle teistmoodi ja arvasin, et kogu laud sai aru, et ma lihtsalt callida tahtsin(ilmselt kuna ise sellest aru sain). Ei vaielnudki seetõttu, et sain aru, et ruling on absoluutselt Kelly kasuks, lihtsalt eeldasin, et tema ja sina ja kõik lauas said aru, et mul ei olnud kordagi kavas raiseda ja tegite oma standard live angleshooting värki, millest siingi foorumis mitu korda lugeda olen saanud (ei ütle, et teie poolt).
Parandasin enda vea kohe kui märkasin, et üks 1000 chip lisaks on läinud ja 99% kindlalt mäletan, et see oli enne seda kui Kelly isegi kaarte vaatas.
Aga las ta jääda, minu arust oli see kohutavalt ebaviisakas, aga reeglid on reeglid ja eks ta ole lihtsalt inimese enda asi kas ta tahab mõista kaasmängijat või no mather what endale 2.5bb lisaks saada. Ei olnud kahju sellest 1000st vaid kogu olukorrast kuidas see lahendati, alati saab viisakalt suhelda ja kasvõi öeldagi, et sorri, isegi kui ei tahtnud raiseda, siis sa panid ikkagi nii palju sisse ja see loeb raisena - kuidas ka näiteks tolmuahv tegi.
Aga viimane küsimus veel, miks on sinu kogemata üle joone paigutatud chip õiglasem kogemata kui minu kogemata üle joone läinud chip?
Aga tegin muidugi liiga Kellyle, lihtsalt pole kunagi varem sellist asja kogenud lauas ja tuli mulle shokina, ise püüan enamasti viisakas laua taga olla ja võita chipe ausalt enda mänguga...

J
2
(
Comment