Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs
Selline teema ajaks endal ka sita keema ja toimikski nii nagu Tolmuahv siin kenasti soovitas. Lisaks ei jätaks seda klinditeenindaja keissi ka sinna paika - kui ikka nii ülbelt nähvatakse kliendile, kes kannataja rollis, siis midagi on väga valesti.
Selline teema ajaks endal ka sita keema ja toimikski nii nagu Tolmuahv siin kenasti soovitas. Lisaks ei jätaks seda klinditeenindaja keissi ka sinna paika - kui ikka nii ülbelt nähvatakse kliendile, kes kannataja rollis, siis midagi on väga valesti.

Comment