KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #841
    Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

    Selline teema ajaks endal ka sita keema ja toimikski nii nagu Tolmuahv siin kenasti soovitas. Lisaks ei jätaks seda klinditeenindaja keissi ka sinna paika - kui ikka nii ülbelt nähvatakse kliendile, kes kannataja rollis, siis midagi on väga valesti.

    Comment

    • Poke
      Grinder
      • Mar 2010
      • 995

      #842
      Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

      Sellist teemat oleks võsapeetris hea vaadata.

      Comment

      • numnuts
        Grinder
        • Dec 2010
        • 846

        #843
        Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

        poll ülesse; kas Kristjan peaks oma murega pöörduma petsi poole?

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #844
          Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

          poolt!

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #845
            Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

            jep. septembris oli endal sama teema. Olin Soomes ja vaja kütte jaoks raha välja võtta. Aeg pressis peale, kuna laevale oli veel 250km teed ka.
            Annab checki, et -xxx EUR võetud aga raha ei andnud. Checki peal oli veel mingi kiri ka juures, millest ma aru ei saanud.
            Samamoodi proovisin mitmeid kordi aga õnneks olin tark ja hoidsin checkid alles.
            Lõpus selgus jah, et visa kaartidega seoses uuritakse mingit ''pettust'' ja selle ei saanud neid kasutada.


            Õnneks endal raha maha ei läinud ja sellest jamast pääsesin. Aga edu sulle.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #846
              Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

              Kindel võsapetsi laks, kaart ei töötanud ja klienditeenindaja ütles, et mitu päeva läheb aega probleemiga. Finantsinspektsiooni tuleks kindlalt teatada, panevad selle panga kinni äkki ja klienditeenindaja kinni.
              Millegipärast meenub selle teemaga see pilt:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #847
                Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                lol, wtf alaska:D

                Läksime Rootsi, et jõuluostud sealt osta ja ei saanud maksta. Võtsime seda super rahulikult ja ei teinud sellest mingit probleemi.
                Probleem on selles, et järgmine päev Eestis avastame, et mitusada eurot on kontolt võetud ja konto on täiesti busti tõmmatud ja selle peale öeldakse, et võib-olla vaatavad üle, aga enne 27 ja kui me kuskile kontorisse ei tule ei tehta midagi.
                Ma ei saa aru kuidas see sinu arust ei ole ebanormaalne olukord? Ma ise küll ei arva absoluutselt, et ma kuidagi üle reageerin. Täielik juhus, et MB-st oli raha tulnud 24. dets ja saime asjad tänu sellele aetud. Muidu oleks olnud väga nõme olukord.

                Toon näite: Kui mul on vaja maksta pangalaenu, siis kas panka huvitab, et ma näiteks ei saa palka kätte ja ma vaatan x päeva pärast, et võib-olla ma maksan. Aga te peate ikka kellegi mulle siia järgi saatma selleks, sest ise ma küll maksma ei viitsi tulla.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                In b4 "Järgmine kord oled targem ja ostad jõulukingid kuu varem ära/ hoiad €x sularahas igaks juhuks/ ei käi üldse välismaal"

                Comment

                • WeThePeople
                  Vana Tegija
                  • Mar 2010
                  • 1163

                  #848
                  Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                  Mitu korda juhtunud nii. Käin skandinaavias tööl ja tihti Statoilides esimese korraga ei lähe makse läbi ja võtab kaardilt maha papid. Tavaliselt helistad korra ja seletad probleemi ning 15 mintiga asi korras. Sinu puhul tõesti sick teema.

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #849
                    Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                    Raha saad sa tagasi 100%. Küsimus on selles, kas sulle muud kulud kompenseeritakse. Esimese hooga üritatakse nahhui saata. Kui lubad probleemi suureks puhuda või seda juba tegemas oled, siis hoidutakse jamast ja kaetakse su kulud.

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #850
                      Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                      Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                      poll ülesse; kas Kristjan peaks oma murega pöörduma petsi poole?
                      Sorry, aga Petsi juurde pöörduvad ainult saamatud õlid.

                      Kogu selle teema kohta: saaks aru, et "sa oled eriline" lubaduse peale süütuse kaotasid vms., aga hetkel on küll täiesti standard.

                      PS. laene võid vabalt pühade tõttu 4 päeva hiljem tagasi maksta ja kõik on okei.
                      Last edited by Spewmonkey; 25.12.11, 06:29.

                      Comment

                      • numnuts
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 846

                        #851
                        Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                        Sorry, aga Petsi juurde pöörduvad ainult saamatud õlid.
                        Sorry, kui vähemalgi määral arvasid, et tõsiselt seda mõtlesin.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #852
                          Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                          Sorry, aga Petsi juurde pöörduvad ainult saamatud õlid.
                          Obv Laasi kohta see võsapetsi värk oli huumor aga üldiselt ma küll selle lausega nõus pole.
                          Päris palju asju seal saates ikka siukseid olnud kus seadusesilm eriti ei saa midagi teha või siis kohtu kaudu võtavad asjad aastaid aega või kui kellegile vastu hambaid annad antakse sind ise veel menti ja ei saa midagi korda.
                          Enne olen siis õli juba kui saan rahadeg üle, võetakse varad ära või mingi muu jama.
                          Last edited by qbj0hn; 25.12.11, 13:34.

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #853
                            Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                            TV3 oli just uudistes sama probleem tudengikaardiga noormehel. Raha kadunud. Raha pidi tagasi saama sellest pangast kust raha välja oli võtnud.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #854
                              Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Obv Laasi kohta see võsapetsi värk oli huumor aga üldiselt ma küll selle lausega nõus pole.
                              Päris palju asju seal saates ikka siukseid olnud kus seadusesilm eriti ei saa midagi teha või siis kohtu kaudu võtavad asjad aastaid aega või kui kellegile vastu hambaid annad antakse sind ise veel menti ja ei saa midagi korda.
                              Enne olen siis õli juba kui saan rahadeg üle, võetakse varad ära või mingi muu jama.

                              confirmed.

                              Comment

                              • KraindOnMaind
                                FPP Pro
                                • Jun 2009
                                • 228

                                #855
                                Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                                Comment

                                Working...