KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #241
    Re: KristjanLaas NL50-100 HU

    Did u mean
    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    loltiltaments.?

    $1.50[/color], Hero raises to $5, SB calls $3.50

    Flop: ($10) 7, 6, 9 (2 players)
    Hero checks, SB bets $8, Hero calls $8

    Turn: ($26) Q (2 players)
    Hero checks, SB bets $22.50, Hero raises to $37.75 (All-In), 1 fold

    Total pot: $71 | Rake: $0.50
    Main pot: $71 returned to Hero

    Results:
    Hero didn't show 10, A.
    Outcome: Hero won $70.50

    Comment

    • QKulgur
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 484

      #242
      Re: KristjanLaas NL50-100 HU

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Ma mängin ka juba mõnda aega HU-d ja MTT-sid.

      MTTsid mängin ainult FPP-de eest ja koguaeg sama süsteemiga. 235FPP-d on 6 max hyper turbo kus 2 essat saavat 11$ pileti millest saab obv unregada.
      3k punni eest saab juba mingi 12 satikat teha siukest ja need punktid tulevad sitaks ruttu. Saadud raha eest mängin 3.30$,5.50$ ja 11$ turniire. Vahel ka mõni 22$ sekka.

      Neid hyppereid on ikka sitaks kasuliklum money wise mängida kui punnide eest mingeid boonuseid välja osta.

      2500FPP on 25$ poes ja 4500 FPP on 50$. 4500 eest ainult pooltel cashid siis see juba 110$. Anyway isegi kui pooltel ei cashi siis rohkem kui 50$ võidad nagunii. Ise lasen koguaeg neid. Kui kallimaid turnasid ei mängi siis jube mugav ikka.
      Mängin aint GTD turkasid ka ja ainult õhtuti siis paremad valikud.
      Turnadel siuke variace ka ja igapäev ei mängi neid siis vahepeal on mõnus lasta. 2-3 päeva lased cashi siis juba piisav kogus punne kogunenud, et soliidne laar neid turkasid lasta.

      Njah samas kui võtta, et PS-is RB-d pole siis pmst RB eest lasen turkasid kui nii võtta :D. Aga turnadega soliidselt plussis nii, et np.
      kasulikum sunday cubed sati mängida pole? 575fpp buyin 6players ja esimene saab 55 dollarit

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #243
        Re: KristjanLaas NL50-100 HU

        Käisin seenel täna, täitsa mõnus vaheldus oli.
        Korjasin vaid kukeseeni ja sain mingi 3-4 kilo neid:)

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #244
          Re: KristjanLaas NL50-100 HU

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          Käisin seenel täna, täitsa mõnus vaheldus oli.
          Korjasin vaid kukeseeni ja sain mingi 3-4 kilo neid:)
          Tallinna lähedalt?

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #245
            Re: KristjanLaas NL50-100 HU

            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
            Tallinna lähedalt?
            Mitte väga, Viitnal käisin.

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #246
              Re: KristjanLaas NL50-100 HU

              Selle jutu peale avasin just selleaastased kodus marineeritud kuuseriisikad. Täielik nuts värk õllekõrvale.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #247
                Re: KristjanLaas NL50-100 HU

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                Käisin seenel täna, täitsa mõnus vaheldus oli.
                Korjasin vaid kukeseeni ja sain mingi 3-4 kilo neid:)
                Be careful! Elu24.ee monitoorib raudselt su blogi ja nüüd ootab juba elu24.ee uudist, kus sa seenel käisid ning miskid paparatsod pildistasid võsa vahelt põdraks maskeerituna. qqqqqqqqqq

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #248
                  Re: KristjanLaas NL50-100 HU

                  Ilmselt peaks siiski seenel peksa saama, teel sinna avarii tegema või hoopis võlgade eest sinna pagema.

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #249
                    Re: KristjanLaas NL50-100 HU

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #250
                      Re: KristjanLaas NL50-100 HU

                      haha

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #251
                        Re: KristjanLaas NL50-100 HU

                        Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                        hahahaaaaa

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #252
                          Re: KristjanLaas NL50-100 HU

                          mhm, fantastiline, imeline, faking hurmav.

                          Keegi leitsi konto nr. ei tea? saadaks talle €0.01, et doomer üle läheks.



                          Last edited by KristjanLaas; 03.09.11, 20:56.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #253
                            Re: KristjanLaas NL50-100 HU

                            kui mulle midagi saadad, saadan sulle hivi

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #254
                              Re: KristjanLaas NL50-100 HU

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              kui mulle midagi saadad, saadan sulle hivi

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #255
                                Re: KristjanLaas NL50-100 HU

                                Esimesed päevad HU-d läbi ja päris rõvedad on olnud EV wise.
                                Selline tunne, et ükski käsi mitte kunagi vastu ei pea ja olen doomed for life.
                                Siiski üllatavalt positiivsena olen suutnud aju hoida ja mental breakdownid enam väga kaua ei kesta.

                                Kahju, et vaid starsi käsi saan trackida, kuna arvan, et teisel saidil olen isegi kehvemini jooksnud.
                                Seal olen vaatamata sellele siiski paarsada € plussis.

                                Panen starsi esimeste päevade graphi ka koos kõigi joontega.

                                Comment

                                Working...