Tervist,
Kuigi mul on eelnevalt päevik siin olemas, siis otsustasin vana avamise asemel uue teha, kuna eelnev oli minu poolt nii rumalat juttu täis, et häbi hakkas.
MTT päevikuid ei olegi väga, aga samamoodi ei olegi inimesi kes vaid MTT-si mängiks. Miks peakski tahtma hävitada enda närve pokkeri kõige värdjalikuma formaadiga? Minu enesehävituslik pool lööb ka loomulikult siin välja ja seetõttu ilmselt olengi ma leidnud enda jaoks MTT-de ilu.
Endast niipalju, et pokkerit olen mänginud liiga kaua selleks, et olla seal kus ma hetkel olen. Kui ma ei eksi, siis 5s aasta jookseb kindlasti, mille jooksul olen mänginud peaaegu kõike peale full ringi. Nendest tõsisemalt olen ma mängima hakanud alles see aasta. Tõsisemalt selles mõttes, et on olnud võimalus peaaegu alati mängida kui soov on. Ometi peab erinevatel põhjustel toimuma see liiga tihti stake all ja vahepeal tööl käies jõudsin ma sellest ka omajagu mõelda ja tegin endaga järgmise kokkuleppe. Edaspidi hoian ma enda "pärisraha" ja "pokkeriraha" eraldi. Pokkeriraha on see, mida ma olen otsustanud hoida enda pokkerikontodel ja mille eesmärk on teenida juurde raha. Pärisraha on raha, mis on minu pangakontol. Sellel ei tohi olla mitte mingit pistmist pokkerirahadega või üleüldse pokkeriga. Kui ma tahan mängida live, siis selle jaoks vajalik raha peab tulema minu pokkerirahade eest. Kui mul ei ole piisavalt palju pokkeriraha, siis ma ei mängi ja kõik. Kui ma kannan pokkeriraha välja muutub see automaatselt pärisrahaks. Kui mul peaks mingil põhjusel pokkeriraha otsa saama mängin ma stake all kuni on pokkeriraha jälle olemas.
See hoiab edaspidi ära igasuguse live üle rolli gamblimise ja võlad ja üleüldse igasugused pokkerijamad, mis segavad mind elamast ja nautimast õnnelikku elu, mis mind tegelikult ju ümbritseb. Mu ümber on inimesed kes minust hoolivad ja mul on võimalus mängida mängu, mida ma naudin ja oskan ja potentsiaalselt ka ära elatada suudaksin.
Tulemustest nii palju, et olen see aasta mänginud u. 500 turniiri enamasti micro buyiniga. See aasta on turniiripokker olnud päris edukas ja profit jääb kuskile $22-23k kanti. Pean end suhteliselt lahtise mõtlemise ja aruka peaga inimeseks seni kuni kõik läheb hästi, kui asjad hakkavad kehvasti minema või isegi natuke joogisena muutub minu judgement katastroofiliseks. Seega püüame siin kirjutades enda suurimast hukutajast vaikselt samm-sammult üle saada. Kui kellegil on mingit nõuannet vms siis võib siia kirjutada.
Graafikud
Stars:

FTP (roughly $2-3k peaks puudu olema profitit, ehk siis kuskil selle graphi peaki juures peaksin asetsema.)

Mängin FTP-s, Pokerstarsis ja vahel harva ka OO-s. FTP-s ja Starsis on kasutajanimi klaaspro ja OO-s KristjanLaas.
Mingi aeg tahan teha üleminekut full ringile, millega kokkupuude praktiliselt puudub. Kunagi mängisin NL25-50 full ringi 3-4 päeva ja siis see jäi unarusse. Ilmselt tahaks teha ka mingisugust prop beti, et olen võimeline võitma näiteks 50k(või ükskõik missuguse arvestatava) sampli peale 5bb/100 NL25-50 vms, pole veel läbi mõelnud seda. Ainus kokkupuude on siis need 3-4 päeva ja selle foorumi full ring strateegiaosakond. Aga sellest lähemalt siis kui see võimalikuks saab.
Kui on mingeid muid jutte, küsimusi või mida iganes, siis võib siia kirjutada ja loodetavasti keegi ikka loeb siin neid tegemisi.
Kuigi mul on eelnevalt päevik siin olemas, siis otsustasin vana avamise asemel uue teha, kuna eelnev oli minu poolt nii rumalat juttu täis, et häbi hakkas.
MTT päevikuid ei olegi väga, aga samamoodi ei olegi inimesi kes vaid MTT-si mängiks. Miks peakski tahtma hävitada enda närve pokkeri kõige värdjalikuma formaadiga? Minu enesehävituslik pool lööb ka loomulikult siin välja ja seetõttu ilmselt olengi ma leidnud enda jaoks MTT-de ilu.
Endast niipalju, et pokkerit olen mänginud liiga kaua selleks, et olla seal kus ma hetkel olen. Kui ma ei eksi, siis 5s aasta jookseb kindlasti, mille jooksul olen mänginud peaaegu kõike peale full ringi. Nendest tõsisemalt olen ma mängima hakanud alles see aasta. Tõsisemalt selles mõttes, et on olnud võimalus peaaegu alati mängida kui soov on. Ometi peab erinevatel põhjustel toimuma see liiga tihti stake all ja vahepeal tööl käies jõudsin ma sellest ka omajagu mõelda ja tegin endaga järgmise kokkuleppe. Edaspidi hoian ma enda "pärisraha" ja "pokkeriraha" eraldi. Pokkeriraha on see, mida ma olen otsustanud hoida enda pokkerikontodel ja mille eesmärk on teenida juurde raha. Pärisraha on raha, mis on minu pangakontol. Sellel ei tohi olla mitte mingit pistmist pokkerirahadega või üleüldse pokkeriga. Kui ma tahan mängida live, siis selle jaoks vajalik raha peab tulema minu pokkerirahade eest. Kui mul ei ole piisavalt palju pokkeriraha, siis ma ei mängi ja kõik. Kui ma kannan pokkeriraha välja muutub see automaatselt pärisrahaks. Kui mul peaks mingil põhjusel pokkeriraha otsa saama mängin ma stake all kuni on pokkeriraha jälle olemas.
See hoiab edaspidi ära igasuguse live üle rolli gamblimise ja võlad ja üleüldse igasugused pokkerijamad, mis segavad mind elamast ja nautimast õnnelikku elu, mis mind tegelikult ju ümbritseb. Mu ümber on inimesed kes minust hoolivad ja mul on võimalus mängida mängu, mida ma naudin ja oskan ja potentsiaalselt ka ära elatada suudaksin.
Tulemustest nii palju, et olen see aasta mänginud u. 500 turniiri enamasti micro buyiniga. See aasta on turniiripokker olnud päris edukas ja profit jääb kuskile $22-23k kanti. Pean end suhteliselt lahtise mõtlemise ja aruka peaga inimeseks seni kuni kõik läheb hästi, kui asjad hakkavad kehvasti minema või isegi natuke joogisena muutub minu judgement katastroofiliseks. Seega püüame siin kirjutades enda suurimast hukutajast vaikselt samm-sammult üle saada. Kui kellegil on mingit nõuannet vms siis võib siia kirjutada.
Graafikud
Stars:

FTP (roughly $2-3k peaks puudu olema profitit, ehk siis kuskil selle graphi peaki juures peaksin asetsema.)

Mängin FTP-s, Pokerstarsis ja vahel harva ka OO-s. FTP-s ja Starsis on kasutajanimi klaaspro ja OO-s KristjanLaas.
Mingi aeg tahan teha üleminekut full ringile, millega kokkupuude praktiliselt puudub. Kunagi mängisin NL25-50 full ringi 3-4 päeva ja siis see jäi unarusse. Ilmselt tahaks teha ka mingisugust prop beti, et olen võimeline võitma näiteks 50k(või ükskõik missuguse arvestatava) sampli peale 5bb/100 NL25-50 vms, pole veel läbi mõelnud seda. Ainus kokkupuude on siis need 3-4 päeva ja selle foorumi full ring strateegiaosakond. Aga sellest lähemalt siis kui see võimalikuks saab.
Kui on mingeid muid jutte, küsimusi või mida iganes, siis võib siia kirjutada ja loodetavasti keegi ikka loeb siin neid tegemisi.


Comment