KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jäämees
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1182

    #136
    Re: KristjanLaasi MTT päevik.

    Ai ai... See oli nüüd doomswitch kõrgemalt poolt, keerati net kohe kinni kuna kaart jooksis.

    Comment

    • marxiku
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 471

      #137
      Re: KristjanLaasi MTT päevik.

      auts, valus.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #138
        Re: KristjanLaasi MTT päevik.

        Püüdsin täna ka milestone käsi saada NL10 6-maxis 8-tabledes.
        Umbes poolteist tundi sain mängida, milestone ei saanud, aga royaleid hitime those days, basically see royali käsi teenis minu sessi kasumi, sest kasum oli.....dadaaddadadada $3.12! Samas pole hullu, mängin ilma HUDita ja vastikult palju coolereid oli minu vastu, seega ez, pluss pole ammu 6-maxi mänginud, aga kuna tegu NL10ga, siis ilmselt väga aega ei võta selle käppa saamine.

        Pühapäeval tulen merelt tagasi ja saan jätkata MTT-dega.

        Täna oli haige olukord, kuna pole ammu väljas käinud ja siseruumides passinud, siis miskipärast alateadlikult arvasin, et sügis või talv või mingi selline ebameeldiv periood, kus väljas külm on. Täna oli siis õppehäire ja pidi natukeseks tekile minema ja üllatusin lambist, et väljas soe on ja alles siis meenus, et suvi on. Korraks oli ikka täielik hämming:D

        Riveri mängisin kohutavalt, shovesin 2 vastase vastu ja hirmutasin badgei ära ptrist:(

        Last edited by KristjanLaas; 22.07.11, 00:20.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #139
          Re: KristjanLaasi MTT päevik.

          Olen nüüd paar päeva NL10 6-maxi mänginud lootuses milestone handile pihta saada ja turniiride mängimiseks aega pole.

          Mängin 8-10 lauda ilma HUDita ja senised sessid (kõik sessid 1-1.5h ja u. 1000 kätt, kuna kauem aega pole)

          857.62 to 860.74
          860.74 to 879.08
          879.08 to 866.99
          866.99 to 848.36

          848.36 to 876.96
          876.96 to 896.58


          Kuna varem pole kunagi üle 7 laua korraga mänginud ja mängin ilma HUDita, siis väga ilmselt kurta ei saa (eriti veel 6-max), objektiivselt hinnates usun, et olen kuskil 5-6 ( +-2) BI alla EV ka, aga täpselt ei saa kontrollida, kuna HEM viskab erroreid, peaks ilmselt uue tarkvara updatema, aga laevas seda teha ei saa. Samuti KK vs AA on vastaste kasuks 5-0:(
          Kahjuks peamine eesmärk, ehk milestone jäi saavutamata.

          Homme jõuan eestisse tagasi ja jätkan turniiridega.
          Kui võimalik postitan siis ka 6-max graphi ja statid, aga huvitav kogemus oli küll omamoodi.
          Homme Helsingi-Tallinn laevas teen veel seal viimase 2h sessi:)


          Silverstariks sain ka:(
          Last edited by KristjanLaas; 23.07.11, 23:11.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #140
            Re: KristjanLaasi MTT päevik.

            Päris läksin magama, tegin ühe 1.5h sessi veel.

            896.58 to 933.31

            NL10 mängides oleks MrRiver drawin alive, et stake isegi plussi jääks:D

            Multi-tablemine tundub äärmiselt huvitav, tulevikus tahan kindlasti proovida ka väljakutset pakkuval tasemel seda.
            Põnev on see pokker ikka, kui uusi asju proovida:)
            Milestone ikka ei saanud:(
            Last edited by KristjanLaas; 24.07.11, 01:44.

            Comment

            • dabljuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 494

              #141
              Re: KristjanLaasi MTT päevik.

              Kle sa ei tahaks üks video teha 6maxist, ses mõttes, et sa väidad, ei pane nitti ja shoved lightilt. Tahaks näha vastaste reageeringuid.

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #142
                Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                kes nitti paneb, on ment, halb ment

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #143
                  Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                  Nagu lubatud panen ka milstone handide ajal mängitud NL10 6-max graphi.
                  HEM ei tööta, seega pidin PT3 dlima:/
                  Lõpus kerge häving, kuna haigelt palju setupe oli minu kahjuks ja natuke isegi jooksin alla EV ja mängisin ka kehvemini kui peaks.

                  Kunagi kui rohkem aega, siis püüan samplit ka natuke saada.
                  Statse ei oska kuskilt vaadata, aga pmst siis 8-10 lauda ilma HUDita 3-6 mängijaga laudades.

                  Edaspidi keskendun vaid turniiridele.

                  Last edited by KristjanLaas; 25.07.11, 02:23.

                  Comment

                  • Mäksu
                    FPP Pro
                    • Aug 2009
                    • 238

                    #144
                    Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                    huvitav, tavaliselt on sinine ja punane joon microdes vahetuses :D

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #145
                      Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                      See on jah väga kummaline..

                      Comment

                      • Jäämees
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1182

                        #146
                        Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                        Meta-play :D

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #147
                          Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                          Mul endal on ka kõikides limiitides alates mikrost olnud non-SD joon otse taevasse ja SD negatiivne. Kuni NL10-ni oli sellega winrate 24bb/100. Ja mängida ma siis küll ei osanud. Ma arvan, et KL stiiliga lähevad need jooned ilusti kokku ja pole mingit põhjust seda vägisi muuta üritada.

                          Comment

                          • Pyha Karu
                            Grinder
                            • May 2010
                            • 565

                            #148
                            Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                            Non showdown ja showdown on vahetuses, sest ta mängib 6 maxi heads up stiilis, kus callib väga palju maha.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #149
                              Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                              Olen kaotanud oskuse võita flippe.
                              Või üleüldiselt all-ine turniiridel alates keskpaigast.

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #150
                                Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                                ma olen täheldanud et see tegelikult suhteliselt tähtis oskus MTT turniiridel. kuidas ilma hakkama saad ?

                                Comment

                                Working...