KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #46
    Re: KristjanLaasi MTT päevik.

    Pigem fish karjub et fcking jokerstars I always lose w AA!

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #47
      Re: KristjanLaasi MTT päevik.

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Skillplayer vaatab AA ja ütleb rahulikult: Härra tahtis välja teha aga ei õnnestunud seekord
      FYP

      Comment

      • Jäämees
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1182

        #48
        Re: KristjanLaasi MTT päevik.

        Ei pigem lihtsalt stoiitse rahuga vaatab SKILLplayer oma AA ja ütleb; FML

        Juhul kui mingi statistilise erandi järgi AA elab üle nii Hispaanlase, Venelase ja Sakslase flopi hitimis anded siis ütleb ta lihtsalt: thank you for the birthday gifts.

        Aga ok peaks täna isegi natuke grindima microsid selle nalja peale ^^
        Last edited by Jäämees; 05.07.11, 19:41.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #49
          Re: KristjanLaasi MTT päevik.

          hahaha:D

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #50
            Re: KristjanLaasi MTT päevik.

            Kristjan kas sa mängid ka täna microsid? Üritaks sind kuskilt suckoutida 7 2o noh anti-tilt game stiilis.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #51
              Re: KristjanLaasi MTT päevik.

              Just jõudsin linnast, ma teen 5-6 turniiri jah:)

              Comment

              • Jäämees
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1182

                #52
                Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                Alustasid juba? Ja mis su kasutaja Starsis on kui küsida võib :P

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #53
                  Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                  klaaspro, tegin paarile turniirile juba late reg jah.

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #54
                    Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                    Hea küll kui kohtume kuskil, siis chatis ütlen..

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #55
                      Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                      hehe okei, gl!

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #56
                        Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                        HU turniiri 5. voor.
                        see voor saab $0, järgmine voor juba $80, mis on päris tüütu bubble $10 turna kohta.
                        Mängija hakkas siis peale käe kaotamist igat kätt shovema

                        PokerStars No-Limit Hold'em, 10.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        saw flop | saw showdown

                        Hero (SB) (t1770)
                        BB (t1230)

                        Hero's M: 39.33

                        Preflop: Hero is SB with A, 9
                        Hero bets t60, BB raises to t1050, Hero raises to t1770 (All-In), BB calls t180 (All-In)

                        Flop: (t2460) 6, 8, 4 (2 players, 2 all-in)

                        Turn: (t2460) 7 (2 players, 2 all-in)

                        River: (t2460) K (2 players, 2 all-in)

                        Total pot: t2460
                        Main pot: t2460 between Hero and BB, won by BB

                        Results:
                        Hero had A, 9 (high card, Ace).
                        BB had 2, K (one pair, Kings).
                        Outcome: BB won t2460

                        Kogu turniiri veel lambist connection probleemid ka, esimene voor blinditi 700 peale, 2. voor 2400 pealt 900 peale.
                        Täna veel $11 omaha turniir ka kus top9 rahades, sain 11. koha connection jamade pärast ja lõpetuseks veel set v set.
                        Pole varem kordagi olnud mingeid ühendusprobleeme, fuck me.
                        sdlfjpojx
                        Last edited by KristjanLaas; 06.07.11, 14:14.

                        Comment

                        • numnuts
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 846

                          #57
                          Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                          The Big 5.50 ei mängi preagu?

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #58
                            Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                            Ei mänginud, lõpetasin päeva nagu päev algas, rocca al mare olympicus €10, €5r turniir, top 5(esimne natuke üle €300, viies €75) saavad raha ja 7. koht.
                            Avg. stack kuskil 18k, minul 27k. Blindid 800-1600.
                            Vastane on shovenud 3 kätt järjest. Shoveb ka neljanda käe UTG pealt. Mina vaatan MP pealt KK ja otsustan riskida kõigi enda mängumärkidega. Risk oli asjatu, vastasel oli AA ja gg.

                            Ilmselt karma kuna eelnevalt oli selline jaotus:

                            Blindid 400-800 ja BB peal on äärmiselt nit venelane u. 6k stackiga, kes pole näidanud midagi peale KK ja JJ. Mina olen SB kuskil 13k stackiga. CO avab 1900 ja ma otsustan, et kuna ta avab väga laia rangega BB vastu ja mina olen 2 ringi järjest foldinud, seega callib piisavalt väikese rangega, siis shoven any 2. Shovengi, BB snapcallib ja CO foldib. Nagu arvata ongi näitab BB AA ja mina avan 8c2c. Flop A83r ja gg. Turn 8. River 8. Lol, runnerunnerquadaments:(
                            Polegi kordagi varem nii õnnestunud teha kellegile.
                            Last edited by KristjanLaas; 06.07.11, 23:16.

                            Comment

                            • N1x0n
                              Jube Noob
                              • Jun 2011
                              • 155

                              #59
                              Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                              omg .. live turnad on rigged !!! pff :D ..
                              a tõsiselt rääkides on nii hea küll kui mingi jamaga SD-le lähed ja lauale tulevad sellised kaardid .. samas kui ise oled AA-ga preflop AI siis tilt on kiire tulema :D

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #60
                                Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                Blindid 400-800 ja BB peal on äärmiselt nit venelane u. 6k stackiga, kes pole näidanud midagi peale KK ja JJ. Mina olen SB kuskil 13k stackiga. CO avab 1900 ja ma otsustan, et kuna ta avab äärmiselt laia rangega BB vastu ja mina olen 2 ringi järjest foldinud, siis shoven any 2. Shovengi, BB snapcallib ja CO foldib. Nagu arvata ongi näitab BB AA ja mina avan 8c2c. Flop A83r ja gg. Turn 8. River 8. Lol, runnerunnerquadaments:(
                                Polegi kordagi varem nii õnnestunud teha kellegile.
                                Quadminesid?

                                Comment

                                Working...