Re: Leits - elu on lill
lol esimest korda sõbra juures tyril piirdusin 5x0.33l coronaga ... oi kui hea on olla .. varsti tartu tagasi ja n olifema hakkama
Ei saa mitte pilti üles panemata jätta. Ammu pandud eesmärk siis täitus. Järgmine goal 100k... Korra pidi ju pildi ära tegema, ennem kui downswing tuleb :D:D:
lol esimest korda sõbra juures tyril piirdusin 5x0.33l coronaga ... oi kui hea on olla .. varsti tartu tagasi ja n olifema hakkama
Ei saa mitte pilti üles panemata jätta. Ammu pandud eesmärk siis täitus. Järgmine goal 100k... Korra pidi ju pildi ära tegema, ennem kui downswing tuleb :D:D:
K 
J
5
Comment