Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #3901
    Re: Leits - elu on lill

    lol esimest korda sõbra juures tyril piirdusin 5x0.33l coronaga ... oi kui hea on olla .. varsti tartu tagasi ja n olifema hakkama

    Ei saa mitte pilti üles panemata jätta. Ammu pandud eesmärk siis täitus. Järgmine goal 100k... Korra pidi ju pildi ära tegema, ennem kui downswing tuleb :D:D:

    Last edited by leits; 22.08.10, 09:38.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3902
      Re: Leits - elu on lill

      kadedaks teeb!

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #3903
        Re: Leits - elu on lill

        Play money on liiga vähe. :(
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #3904
          Re: Leits - elu on lill

          inb4epicdownswing.
          very nice leits, very nice!

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #3905
            Re: Leits - elu on lill

            Mul punkte rohkem.

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #3906
              Re: Leits - elu on lill

              Millal nl200?

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #3907
                Re: Leits - elu on lill

                Krt ei teagi, mõtlesin ~300k ära mängida NL100s, siis ehk prooviks .. mingi ~12k kandi pealt ehk

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #3908
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  kadedaks teeb!
                  Ei maksa olla. Photoshopitud pilt ju.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #3909
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Ei maksa olla. Photoshopitud pilt ju.
                    Wrong, ma nii balla ei ole .. Paint ajas ka asja ära

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #3910
                      Re: Leits - elu on lill

                      Ahjaa, mingi kuu aja jooksul saabub mu "pilt" ka koju loodetavasti. Ehk tegin automaati ilusat nägu, loodame et bemm jäi ka kenasti peale ikka ... saab raamidesse panna

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #3911
                        Re: Leits - elu on lill

                        Kus seier oli tol hetkel?

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #3912
                          Re: Leits - elu on lill

                          Natukene rohkem kui võis vist ..

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #3913
                            Re: Leits - elu on lill

                            mul ei tulnud pilti, tuli ainult protokoll. Just lasin 97ga 90 alas, roimar olen. 200 eeku.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #3914
                              Re: Leits - elu on lill

                              V2he tohmanimad regularid on kenasid valucalle tegema hakanud ..

                              Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 876244
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              BB: $104.65
                              UTG: $119.15
                              UTG+1: $146.20
                              UTG+2: $101.50
                              MP1: $107.60
                              MP2: $103.10
                              Hero (CO): $103.10
                              BTN: $54.15
                              SB: $100.00

                              Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with K K
                              3 folds, MP1 raises to $3.50, 1 fold, Hero raises to $12, 3 folds, MP1 calls $8.50

                              Flop: ($25.50) J J 5 (2 players)
                              MP1 checks, Hero bets $17, MP1 calls $17

                              Turn: ($59.50) 8 (2 players)
                              MP1 checks, Hero requests TIME, Hero bets $37, MP1 raises to $78.60 all in, Hero calls $37.10 all in

                              River: ($207.70) A (2 players - 2 are all in)

                              Final Pot: $207.70
                              MP1 shows 8 8 (a full house, Eights full of Jacks)
                              Hero shows K K (two pair, Kings and Jacks)
                              MP1 wins $204.70
                              (Rake: $3.00)

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #3915
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                mul ei tulnud pilti, tuli ainult protokoll. Just lasin 97ga 90 alas, roimar olen. 200 eeku.
                                Ma mõtsin, et 350.- on miinimum :?

                                Comment

                                Working...