Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2401
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas AshrakWhite
    tee parem rituali, articus müüd ennast pärisorjaks :D
    seal ujuda ka saab v

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #2402
      Re: Leits - elu on lill

      Nuux ,... teist korda kr2kivad pederastid mu american airlinsid .. unfair :/

      Härra fultilt pokkeri algortim .. ootan hiiterit juba ammu

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #2403
        Re: Leits - elu on lill


        FTP regularid biidivad niimoodi mängu ... OBV ja 2x bet flop AAga ka kr2kitud .. nagu tavaliselt. parim käsi ei võida kunagi as usual ... tohutud oddsid on ka muidug of

        Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        CO ($70.85)
        Button ($57.40)
        SB ($50)
        Hero (BB) ($55.70)
        UTG ($100.75)
        MP ($95.45)

        Preflop: Hero is BB with Q, Q
        3 folds, Button bets $1.75, 1 fold, Hero raises to $5.50, Button calls $3.75

        Flop: ($11.25) 5, 7, 9 (2 players)
        Hero bets $7.50, Button raises to $51.90 (All-In), Hero calls $42.70 (All-In)

        Turn: ($111.65) 9 (2 players, 2 all-in)

        River: ($111.65) 8 (2 players, 2 all-in)

        Total pot: $111.65 | Rake: $3

        Results:
        Button had K, 6 (straight, nine high).
        Hero had Q, Q (two pair, Queens and nines).
        Outcome: Button won $108.65

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #2404
          Re: Leits - elu on lill

          leits, peame jah articu vms kliendikaardid ära tegema :D
          ma ise ka juba üritan jõuda sinna väga pikemat aega...aga no huijar

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #2405
            Re: Leits - elu on lill

            mul ei ole ilmselt raha enm varstyi mille eest sinna minna.... 37k kättotse sumparisse ...

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #2406
              Re: Leits - elu on lill

              pohh, kobista mingil turnal :D

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #2407
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas hotcocacola
                leits, peame jah articu vms kliendikaardid ära tegema :D
                ma ise ka juba üritan jõuda sinna väga pikemat aega...aga no huijar
                palju plekib?

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #2408
                  Re: Leits - elu on lill

                  750 oli eeömine aasta jõukas + ujula kui kysisin .. fcking vitune pokker .. sain l2bi ussi munni nulli aga for what? et mingi munn saaks mu $$ eest fcking neegrit nussida (tyra 4bettigu neid litse eest ja tagant)

                  Aga mõeldav ion kyll muidu järgmisest kuust ... ma see kuu pean aura vahet panema 18x.

                  Detsembrist oleks ok i gess .... seal võis nii palju k2ia kuus kui tahad ja ise tead mis kell vist

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #2409
                    Re: Leits - elu on lill

                    artic on (Y) käinud 3 kuud juba,hetkel on kuutasu ca 850.-kuhu kuulub täis laks ja käi palju tahad ja mis kell,aga kui keegi tahab tulla siis andke teada mulle sest seal kampaania hetkel,et kui keegi articus olevatest vendadest kutsub sõbra/tuttava siis saab ca 150-200.- eeku alla,et andke teada!

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #2410
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas ranka
                      Ujumises olen pro. Ma Tartust ei tea aga Tallinas saab ka sees joosta - spordihallides. Ja need eriti nutsud, et jõusaalid ja saunad ning muud kõik koos, siis jube hea joosta, tõsta jõudu, saunatada - mida iganes.
                      ütled mõne sellise koha nime ehk?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2411
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas Codecci
                        ütled mõne sellise koha nime ehk?
                        Tallinna Spordihall - http://www.tsh.ee/est/760/. Ise käin seal ja suht mõnna värk, 90 krooni on üks kord sauna ja jõusaaliga.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #2412
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas ranka
                          Tallinna Spordihall - http://www.tsh.ee/est/760/. Ise käin seal ja suht mõnna värk, 90 krooni on üks kord sauna ja jõusaaliga.
                          jube kirves ju... mingi kuukaart vms ka on?

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #2413
                            Re: Leits - elu on lill

                            kusjuures... see QQ käsi... kui ma resultit ei teaks.. siis ootaks ma sealt KK'd või AA'd vastu ja sellise shove peale oleks vast isegi oma QQ foldinud..

                            Comment

                            • mihkel88
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 140

                              #2414
                              Re: Leits - elu on lill

                              olen ka mõelnud arcticus käima hakkamisele, kas seal tudengil soodustusi pole? Veits kahtlane on see personaalne hinnapakkumine vms ja et kodukal hindu pole.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #2415
                                Re: Leits - elu on lill

                                jah :D, minusugustele suurtele grinderitele on raudselt mingi highrollerite hind :S:D

                                Comment

                                Working...