Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]
Ma ei saa kunagi sinust täpselt aru . Sa oled oma teooria järgi koguaeg bustos :D
Kust rolli saad muidu ?
Ma ei saa kunagi sinust täpselt aru . Sa oled oma teooria järgi koguaeg bustos :D
Kust rolli saad muidu ?
Comment