Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mrt1989
    Grinder
    • Mar 2010
    • 999

    #4651
    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Ma ei saa kunagi sinust täpselt aru . Sa oled oma teooria järgi koguaeg bustos :D
    Kust rolli saad muidu ?

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #4652
      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

      Teeb raha eest rimmingut. Maakeeli gigolo.
      Ise arvab küll, et kõrgklassi escort service.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4653
        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

        Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
        Ma ei saa kunagi sinust täpselt aru . Sa oled oma teooria järgi koguaeg bustos :D
        Kust rolli saad muidu ?
        Töötasin 2 kuud autopesulas .. sain NL25ks väikese rolli vahepeal .. aga nyyd jälle krt bustos .. otsin hetkel töökohta

        Comment

        • Mrt1989
          Grinder
          • Mar 2010
          • 999

          #4654
          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

          Pakkuda soome tööd üldehituse peale. Vajalik soomekeele oskus , B kat ja hea kui omaksid mõningaid tööriiste.

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #4655
            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            Keegi veel vahepeal bustosse on läinud peale minu? Koos oleks nagu toredam ..
            Ma varsti tulen..

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #4656
              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

              See leitsi värk on ikka naljast kaugel. Tüüp saatis oma graphi - sick lihtsalt. Otsi abi palun - hasartmängusõltlane.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #4657
                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                Ei taha vist hetkel soome minna, aga tänud pakkumast. Õhtul tuli mail, et selveri ja prismasse on kauba väljapanejat vaja poole kohaga .. midagi rasket ei ole, antakse nats raha ka, ilmselt lähengi ..

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #4658
                  Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  Ei taha vist hetkel soome minna, aga tänud pakkumast. Õhtul tuli mail, et selveri ja prismasse on kauba väljapanejat vaja poole kohaga .. midagi rasket ei ole, antakse nats raha ka, ilmselt lähengi ..
                  Sinu seisus usun, et ainus ja parim otsus. Edu!

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #4659
                    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                    Tõenäoliselt lõhud midagi ära seal. Ära mine.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #4660
                      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      Ei taha vist hetkel soome minna, aga tänud pakkumast. Õhtul tuli mail, et selveri ja prismasse on kauba väljapanejat vaja poole kohaga .. midagi rasket ei ole, antakse nats raha ka, ilmselt lähengi ..
                      Saad oliiviõli oma parimale sõbrale varastada....

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #4661
                        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                        Mu ylemusel on oliivifarm, kus ka 6li pressitakse, voin su sinna toole sebida, sa ju sel alal ilmselgelt ylipadev.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #4662
                          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                          Algselt postitas vennike Vaata postitust
                          Mu ylemusel on oliivifarm, kus ka 6li pressitakse, voin su sinna toole sebida, sa ju sel alal ilmselgelt ylipadev.
                          Eem eksid .. HCC'le meeldis see v2rk .. tho vahendajana võiks päris head €€€€ teenida :)
                          Palju õlitegijale makstakse

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #4663
                            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            Eem eksid .. HCC'le meeldis see v2rk .. tho vahendajana võiks päris head €€€€ teenida :)
                            Palju õlitegijale makstakse
                            sulle makstaks arbuusides.

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #4664
                              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              Eem eksid .. HCC'le meeldis see v2rk .. tho vahendajana võiks päris head €€€€ teenida :)
                              Palju õlitegijale makstakse
                              päris täpselt ei tea aga arvan et miski 20$ tunnis + tasuta elamine ja oliive võib ka süüa niipalju kui sisse mahub. seda on ju rohkem kui te oliiviõli-koolaga kahepeale praegu saate. (koola viimasel ajal on päris mitmel puhul kobistanud mingid kopikad mingitelt invapokkeriturniiridelt, aga ma olen päris kindel, et see jama lõppeb kohevarsti ära)

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #4665
                                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                                Austraalia oliiviõli ei pidand nii kvaliteetne olema ju itaalia .. HCC'le ei meeldi ma usun ..

                                Yolpa - mine nüüd kiiresti virsikuid korjama .. lähevad hapuks veel ..

                                Comment

                                Working...