Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #3871
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    arvan, et täna ei viidsi ... l2hme 2kki olympsi BJ grindima... jube coolerine p2ev kipub olema
    kusised lauad ka suht .. homme ka p2ev ju
    Japp, sul on tuline õigus homse suhtes.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3872
      Re: Leits - elu on lill

      ja homme on ju lauad v2ga v2ga v2ga head juba .. seega .. milleks täna n2rve nussida, kui homme saab lihtsamalt .. ja BJ pro olen ka ju .. mõne tonni ikka h2vitada voib

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #3873
        Re: Leits - elu on lill

        Kahju, et lüpsma teid sinna tulla ei saa, kuna asun tallinnas :S

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #3874
          Re: Leits - elu on lill

          kuda sa BJ mind lüpsad :d

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #3875
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            kuda sa BJ mind lüpsad :d
            nagu kadunud vanaema lehma

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #3876
              Re: Leits - elu on lill

              a kuhu lehm kadus :D

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #3877
                Re: Leits - elu on lill

                pigem vanaema kadus mulla alla ära :D
                E:Ja lehm läks lihaks

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #3878
                  Re: Leits - elu on lill

                  J2i -5bi see kusine p2ev .. .ja seda rushi ma ei puutu enam .. **** asi

                  Homme ehk suudan +10bi teha, siis oleks 2ge j2lle, kuu kasum lanes 3,4bb peale

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #3879
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    Kuna sai järgmine 100k ka NL100 täis, siis panen oma selle aasta NL100 graphi, sepcially yhe poisi jaoks, kes ootab mu "downswingi"...

                    Ehk siis olen ikka "heateril"...

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    ei, kaotasin ommikul HUs ka normaalselt .. saame vist ilusa kynka t2na PTRi joonistada ... rage toetuseks võib öelda et hiiter sai l2bi ja doomswitch tuli kohale p2rast 220k k2tt
                    Stfu, sest sa pole downswingi nl100s näinudki. Just grind :/.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #3880
                      Re: Leits - elu on lill

                      +1

                      siin graafikul ma ei näe downswingi..
                      igasugune jutt sitast jooksust jne....OVERRATED.

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #3881
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        +1

                        siin graafikul ma ei näe downswingi..
                        igasugune jutt sitast jooksust jne....OVERRATED.
                        Ei saa ka nagu aru, et viimased päevad koguaeg - 5bi....jne, aga ptr miskipärast aina tõuseb :D.....leitsi bullshit FTW!

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #3882
                          Re: Leits - elu on lill

                          Väga eestlaslik ju, kunagi ei saa rahulolla millegagi, sest alati võiks parem olla :D

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #3883
                            Re: Leits - elu on lill

                            tähendab, see pokkeri leits, see on üks kuradima joodik ma ütlen. see on lausa roppus.

                            aga BJ sa ei biidi, ütleme kohe ära. peame lähiajal ühe coaching sessi veel tegema :D

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #3884
                              Re: Leits - elu on lill

                              tra mis trangel eile .. kõigepealt tampisin ~3k BJ auku vist .. siis grindisin v2lja end ...

                              ja andres ... lol miks sa seda arvad? arvad et kui sina runnisid kehvasti siis teised ei või mingi hetk kehvatsi runnida lol? ma olen lihtsalt staar biitija

                              anyway grindisin plussi end BJ ... suured tänud olympsi diilerile "Annikale", äkki sa loed seda blogi ... järjekordselt tõid sa mulle lakboxi ... siis pokkeris pf KK pidasid ja rida pidas ka vist .. enivei praegu vaatasin .. et mingi ~+4k ning sai HAIGELT looma eest joodud ... + ev p2ev


                              ja pea valutab ka

                              praegu mõni suuremeelne inimene võiks tuua grillitud tofu einesaia


                              e2: jumala t2is alles
                              Last edited by leits; 20.08.10, 12:30.

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #3885
                                Re: Leits - elu on lill

                                Sa ei kanna ju *******

                                Comment

                                Working...