Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #3946
    Re: Leits - elu on lill

    Paljuga selle teed?

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3947
      Re: Leits - elu on lill

      leits, kuulsin et ostsid endale 100 000 FPP eest spetsiaalse riista...

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #3948
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        leits, kuulsin et ostsid endale 100 000 FPP eest spetsiaalse riista...

        Neid pakub ju ainult armin OO's ... :(

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #3949
          Re: Leits - elu on lill

          ei ole näinud ega kuulnud :(

          Comment

          • Tuul
            Grinder
            • Oct 2008
            • 989

            #3950
            Re: Leits - elu on lill

            seda tunneb, mite ei näe ja kuule

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #3951
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              Anyway, kellelgi Garmin 3790T navi või Ipod Touch 32GB 3 generatsiooni vastu huvi pole? Kui on siis minu kaudu saab hea hinnaga :D Mõtlen kumba tellida FTP poest atm ja kumba neist lihtsam maha parseldada oleks ..
              Mul ammu selle touchi vastu huvi, aga endal praegu aint 32k punkte. Palju tahad $$$? Kuigi mul ilmselt mõtekam paar kuud ise grindida, sest RB hit tuleb mega väike võrreldes poe hinnaga.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #3952
                Re: Leits - elu on lill

                Tellisin touchi ära .. ~4k tahaks saada. HV järgi kõige odavam tundus 4,7 vms olevat

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #3953
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  Tellisin touchi ära .. ~4k tahaks saada. HV järgi kõige odavam tundus 4,7 vms olevat
                  Ok, ma ikka kogun oma punktid ära. Mul 120gb ipod nagunii hetkel olemas, aga touchil see wifi jubin meeldib+pdfe saab ka sirvida. Võid siin ka pakkuda: http://www.emug.ee/foorum/
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #3954
                    Re: Leits - elu on lill

                    Mis krt keegi n2eb siin foldi v?Vastane: http://www.pokertableratings.com/ful...icemanmaverick
                    Käsi oli vana kohta iant 4-5 seega statid on mõttetud. Kuigi ptrist vaatasin enne AI vana järgi ja siis otsustasin ikkap ushida

                    Viimasel ajal mingi gay raisde vastas ongi ainult AA, keegi n2eb siin foldi v?

                    Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 886702
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    MP1: $106.15
                    MP2: $110.40
                    CO: $100.00
                    BTN: $104.90
                    SB: $100.50
                    BB: $101.90
                    UTG: $177.55
                    Hero (UTG+1): $100.00
                    UTG+2: $100.00

                    Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG+1 with K K
                    1 fold, Hero raises to $3, 1 fold, MP1 raises to $8, 5 folds, Hero requests TIME, Hero raises to $19, MP1 raises to $106.15 all in, Hero calls $81 all in

                    Flop: ($201.50) 2 7 A

                    Turn: ($201.50) 6

                    River: ($201.50) J

                    Final Pot: $201.50
                    MP1 shows A A (three of a kind, Aces)
                    Hero shows K K (a pair of Kings)
                    MP1 wins $198.50
                    (Rake: $3.00)

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #3955
                      Re: Leits - elu on lill

                      1vs1 ma ei foldi kunagi KK preflopis.. kahe vastase vastu olen vist 1-2x foldinud..

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #3956
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        1vs1 ma ei foldi kunagi KK preflopis.. kahe vastase vastu olen vist 1-2x foldinud..
                        mis su lifetime graafik on pre KK shovemise-shove callimisega? Minul on näiteks hetkel miinuses:(

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #3957
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          Mis rolliga soovitaksite NL200 shotti võtta, mingi 12k+?
                          overrolled on sama halb olla kui underrolled!

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #3958
                            Re: Leits - elu on lill

                            nojah l2heb aega kuna sai variatsiooni ka staketud ning tasa souad kaugele jouad.. tundub et nl100s on mul veel kovasti omandada ning odavam on seda madalamal teha

                            Comment

                            • VinQbator
                              FPP Pro
                              • Dec 2008
                              • 214

                              #3959
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                              mis su lifetime graafik on pre KK shovemise-shove callimisega? Minul on näiteks hetkel miinuses:(
                              See graafik ei vaata pot-oddse...

                              Comment

                              • oksesteak
                                Julm Donk
                                • Feb 2010
                                • 42

                                #3960
                                Re: Leits - elu on lill

                                kas sa panid 10 kilosest rollist 2k stake alla?

                                Comment

                                Working...