Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #4051
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    kõigepealt **** täies hiilguses (originaalfoto paluks, photoshoppida ei tohi)
    Vastik pedejutt. Kõigile alaealistele tuleks hoiatuskiri saata, et predator on liikvel.

    Mis kontodesse puutub, siis need kõik muidugi nullis :(, muidu poleks ju aega siin möllata hullult heade mängijate ja võitjatega.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #4052
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      See teema juba hakkab minema! Nice!
      jaaa +1 :D

      Comment

      • qjet
        Grinder
        • Apr 2009
        • 806

        #4053
        Re: Leits - elu on lill

        võitja saab kõik?

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #4054
          Re: Leits - elu on lill

          Out, before I turn shit into gold.
          Mis ma ikka siin tarkade ja rikastega vaidlen.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #4055
            Re: Leits - elu on lill

            Tänane pühapäeva kõige funnim! :)

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #4056
              Re: Leits - elu on lill

              mis leitsiga ja tema kasutajaga juhtunud on?

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #4057
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                mis leitsiga ja tema kasutajaga juhtunud on?
                Kui ta võidab sitaks pappi, siis ta läheb tilti ja laseb oma konto bannida.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #4058
                  Re: Leits - elu on lill

                  Nonii elus jälle vist.

                  Pokkeriga jäin m2nguliselt nulli. Augusti kuu keskel olev variatsioon jälitas terve septembri .. elu haigeim kuu coolerite ja suckoutide ja enda sita mängu poolest.

                  Anyway kolmapäev tulin maale, et neljapäeva varahommikul tlna laeva peale minna ning soome kalale. Teisipäeva õhtu hakkas kõht jube kahtlaselt valutama, kolmapäev jõudsin õhtu maale ja järjest haigemaks läks kõhuvalu ,, damn enam ei kannatanud .. davai haiglasse minek. Mõtlesin ehk mingi viirus, saan tabletti ja kannatab neljap2ev ikka kalale minna.

                  Nii kahjuks ei läind. Kõmm lendasin viljandisse haiglasse sise, räme kõhuvalu ja palavik oli ka tekkinud. Arst tuli katsus ja kaboom pimesool lõpetas töölepingu ... Kolmapäeva öösel opile ning praegu sain just koju. Tuleb vist jumalat tänada, et pimesool ei lõhkend ... päris serious oli see teema juba ...

                  Nüüd peab nädal-2 rahulikult võtma .-. nii kaua at least kuni niidid eemaldatakse ...


                  Oktoober võiks pokkris ka arumiline tulla.
                  FTP on ka oma updatedega j2lle huianud oma systeemi veel gaymaks ..

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #4059
                    Re: Leits - elu on lill

                    Leits tore sind jälle näha

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #4060
                      Re: Leits - elu on lill

                      mingit v2gevat brainwashi oleks vaja, et normaalseks j2lle saada .. mingi v2gev syndroom on tekkinud, arvan et kogu maailm ainult bluffin ja callin ja callin neid AI'e mingi 2-3 paaridega .. pole vist elus oma mõttesetiga nii ****** olnud, korralik klots j2lle auku aetud..

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #4061
                        Re: Leits - elu on lill

                        Ma ei saa aru, mis muga lihtsalt toimub, callin mingeid ai 88,66, ainult blufin ... ühestki käest valuet ei saa .. tra wtf juhtunud on ... non-sd jookseb nullis ja sd on mingi ma ei tea -2k+ ... tra ennem oli konkreetselt kõik vastupidi ja raha tuli .. ja j2rsku p2eva pealt on midagi muutunud, et lihtsalt tõstan vist köed yles ja ei oska enam .. nagu mida ***** .. sakaudid sakautideks aga ma ei m2nginud poolteist aastat tagasi ka vist nii jubedalt kui hetkelt .. ***** mässa nende videotega, tee neid coaching sesse ... tee pause .. mitte vittugi ei aita enam .. nahhui lihtsam on vist alla anda

                        e: im beat ... 19 päeva pole sessi olnud nl100s mis lõppeks plussiga ... rollile on p2ris kena "põnts" tulnud .. tundub et hiiter saigi otsa ning ei oska enam ei lakboxi ega ka fishe biitida ... tuleb vist nl25 leivaraha teenima minna .. kui sealgi suudab midagi..
                        Last edited by leits; 03.10.10, 20:30.

                        Comment

                        • Helmps
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 828

                          #4062
                          Re: Leits - elu on lill

                          pane freerolle

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #4063
                            Re: Leits - elu on lill

                            stake laasi

                            Comment

                            • WIN
                              FPP Pro
                              • Feb 2010
                              • 275

                              #4064
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              Ma ei saa aru, mis muga lihtsalt toimub, callin mingeid ai 88,66, ainult blufin ... ühestki käest valuet ei saa .. tra wtf juhtunud on ... non-sd jookseb nullis ja sd on mingi ma ei tea -2k+ ... tra ennem oli konkreetselt kõik vastupidi ja raha tuli .. ja j2rsku p2eva pealt on midagi muutunud, et lihtsalt tõstan vist köed yles ja ei oska enam .. nagu mida ***** .. sakaudid sakautideks aga ma ei m2nginud poolteist aastat tagasi ka vist nii jubedalt kui hetkelt .. ***** mässa nende videotega, tee neid coaching sesse ... tee pause .. mitte vittugi ei aita enam .. nahhui lihtsam on vist alla anda

                              e: im beat ... 19 päeva pole sessi olnud nl100s mis lõppeks plussiga ... rollile on p2ris kena "põnts" tulnud .. tundub et hiiter saigi otsa ning ei oska enam ei lakboxi ega ka fishe biitida ... tuleb vist nl25 leivaraha teenima minna .. kui sealgi suudab midagi..
                              FUCK mul sama seis põmst, viimased 16 päeva järsult hakkas NONSD langema meeletult, SD langeb meeletult + alla EV langen mee... 14BI alla EV atm ehk siiis olen üle 40% rollist kaotanud selle ajaga gg!

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #4065
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas Helmps Vaata postitust
                                pane freerolle
                                Loodan, et ta sind kuulda ei võtnud, keegi Leits lõi mu igatahes Bigbet freerollilt koht enne rahasi välja Ehk mitte sama.

                                Comment

                                Working...