Re: Leits - elu on lill
Vastik pedejutt. Kõigile alaealistele tuleks hoiatuskiri saata, et predator on liikvel.
Mis kontodesse puutub, siis need kõik muidugi nullis :(, muidu poleks ju aega siin möllata hullult heade mängijate ja võitjatega.
Algselt postitas Svenza
Vaata postitust
Mis kontodesse puutub, siis need kõik muidugi nullis :(, muidu poleks ju aega siin möllata hullult heade mängijate ja võitjatega.
TC
Ehk mitte sama.
Comment