Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #3886
    Re: Leits - elu on lill

    sain ka jalad alla lopuks ning kauine .. kerge puhkus ja l2heb grindiks

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3887
      Re: Leits - elu on lill

      ma ei leia fishe yle laudadest .. ise donaidin ka normaalselt .. eilne võtt ei aidanud raisk

      Comment

      • EestiMats
        Grinder
        • Jul 2009
        • 625

        #3888
        Re: Leits - elu on lill

        Järelikult vähe võtsid.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #3889
          Re: Leits - elu on lill

          Huvitavad poisid on laudades ...

          Full Tilt Poker $0.50/$1 Pot Limit Hold'em - 9 players - View hand 873471
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          CO: $100.00
          BTN: $100.00
          SB: $100.00
          BB: $186.95
          UTG: $84.45
          UTG+1: $186.50
          UTG+2: $132.70
          MP1: $100.00
          Hero (MP2): $241.40

          Pre Flop: ($1.50) Hero is MP2 with K A
          UTG calls $1, UTG+1 raises to $4.50, 2 folds, Hero raises to $15, 5 folds, UTG+1 calls $10.50

          Flop: ($32.50) Q T K (2 players)
          UTG+1 bets $32.50, Hero calls $32.50

          Turn: ($97.50) 7 (2 players)
          UTG+1 bets $97.50, Hero raises to $193.90 all in, UTG+1 calls $41.50 all in

          River: ($375.50) 7 (2 players - 2 are all in)

          Final Pot: $375.50
          UTG+1 shows Q J (two pair, Queens and Sevens)
          Hero shows K A (two pair, Kings and Sevens)
          Hero wins $372.50
          (Rake: $3.00)

          Comment

          • wousha
            FPP Pro
            • Oct 2009
            • 268

            #3890
            Re: Leits - elu on lill

            rofl ..

            päris julge mäng ..

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #3891
              Re: Leits - elu on lill

              Sain ka päris hea käe eile ühe tohmani vastu. See oli tõsine drooler ikka.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #3892
                Re: Leits - elu on lill

                Peab volyymi veel kütma .. ~15bi oleks mängulist kasumit veel teha, siis oleks kuuga rahul ka. Hetkel 57k ktätt ka täis .. ehk mingi ~75k jõuab ära mängida

                Comment

                • soouni
                  Grinder
                  • Jul 2010
                  • 771

                  #3893
                  Re: Leits - elu on lill

                  mitu tundi on 57k?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #3894
                    Re: Leits - elu on lill

                    HEM näitab hetkel 75.3h

                    Comment

                    • soouni
                      Grinder
                      • Jul 2010
                      • 771

                      #3895
                      Re: Leits - elu on lill

                      Kuidas coach project edeneb või läheb?

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #3896
                        Re: Leits - elu on lill

                        Kui miskit teada saad, anna siin ka teada, mis sul FullTildiga rääkimisest saab. Ehk kas võimaldavad seda ostuteenust ka Eestile, et arve alusel majandatakse punktidega.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #3897
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                          Kui miskit teada saad, anna siin ka teada, mis sul FullTildiga rääkimisest saab. Ehk kas võimaldavad seda ostuteenust ka Eestile, et arve alusel majandatakse punktidega.
                          oukei .. tho nende support just maailma kiireim pole, et võib aega minna. Kuda endal kuu edeneb .. tuleb 30bi+ kuu vabalt ära :D?

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #3898
                            Re: Leits - elu on lill

                            Lootust on.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #3899
                              Re: Leits - elu on lill

                              oli plaan grindida, aga juba oandega tyril ning õlled k2es .... fail

                              Comment

                              • Blackbirds
                                FPP Pro
                                • May 2010
                                • 206

                                #3900
                                Re: Leits - elu on lill

                                nice graph. Hästi paned:)

                                Comment

                                Working...