Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #3931
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    vaga hea p2ev joomiseks ... nv saab grindida siis
    Tule Tallinna, tahaks ka juua

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3932
      Re: Leits - elu on lill

      tule hoss homme viimsi, rents on ka kodus, teeme mõned õllid. rentsil vaja miski väike töö korteris teha ja mul ka vaja annaka kapi siinid korda teha. a ja grindima peaks ka sitakanti

      sry leits for offtopic

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #3933
        Re: Leits - elu on lill

        30 daala paluks siin teemas postitamise eest .. nii palju maksis rumm

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #3934
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          30 daala paluks siin teemas postitamise eest .. nii palju maksis rumm
          S*tu pihku, prill!

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #3935
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            S*tu pihku, prill!
            söid öösel tuunikalakonsevri ja hakkasid suureks kkalaks v2

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #3936
              Re: Leits - elu on lill

              midagi rõõmsameelset ka vahe ...

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #3937
                Re: Leits - elu on lill

                pohmell ..

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #3938
                  Re: Leits - elu on lill

                  mis lakud siis, kui pea ei kanna?

                  E:Lase paar puljongit ja pakk tomati mahla ja kõik muutub. Võib ka paar õlti peale kütta, aga siis võib jälle joomaks minna.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #3939
                    Re: Leits - elu on lill

                    Mis rolliga soovitaksite NL200 shotti võtta, mingi 12k+?

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #3940
                      Re: Leits - elu on lill

                      ma arvan, et õige oleks 100BI min.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #3941
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Mis rolliga soovitaksite NL200 shotti võtta, mingi 12k+?
                        Korra juba soovitasin sulle, aga kordan üle. $40k.

                        Comment

                        • Fortune
                          IP
                          • Oct 2008
                          • 1396

                          #3942
                          Re: Leits - elu on lill

                          12k+ on enamgi kui küllalt, kui lähed sinna bumhuntima samamoodi nagu praegu teed. Ja paned algul mingi stoplossi ka kui tekib scared money ning alati võid alla liikuda tagasi. Ma arvan ma ise proovin juba mingi 6-7k pealt, oleneb kui head lauad on.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #3943
                            Re: Leits - elu on lill

                            ÄRA MÄNGI NEID DEBIILSEID TUNRAMENTE JA SATIKAID, SEST NEED ON PIIDRITELE MÕELDUD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


                            GIGA MILJON TRILJON TILT

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #3944
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              ÄRA MÄNGI NEID DEBIILSEID TUNRAMENTE JA SATIKAID, SEST NEED ON PIIDRITELE MÕELDUD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


                              GIGA MILJON TRILJON TILT
                              +1. Vaata, et pärast cashis paar BI otsa ei pane.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #3945
                                Re: Leits - elu on lill

                                Anyway, kellelgi Garmin 3790T navi või Ipod Touch 32GB 3 generatsiooni vastu huvi pole? Kui on siis minu kaudu saab hea hinnaga :D Mõtlen kumba tellida FTP poest atm ja kumba neist lihtsam maha parseldada oleks ..

                                Comment

                                Working...