Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]
Collapse
X
-
Re: Leits - elu on lill
S*tu pihku, prill!Algselt postitas leits Vaata postitust30 daala paluks siin teemas postitamise eest .. nii palju maksis rumm
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
söid öösel tuunikalakonsevri ja hakkasid suureks kkalaks v2Algselt postitas pastilaa Vaata postitustS*tu pihku, prill!
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
Korra juba soovitasin sulle, aga kordan üle. $40k.Algselt postitas leits Vaata postitustMis rolliga soovitaksite NL200 shotti võtta, mingi 12k+?
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
12k+ on enamgi kui küllalt, kui lähed sinna bumhuntima samamoodi nagu praegu teed. Ja paned algul mingi stoplossi ka kui tekib scared money ning alati võid alla liikuda tagasi. Ma arvan ma ise proovin juba mingi 6-7k pealt, oleneb kui head lauad on.
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
+1. Vaata, et pärast cashis paar BI otsa ei pane.Algselt postitas leits Vaata postitustÄRA MÄNGI NEID DEBIILSEID TUNRAMENTE JA SATIKAID, SEST NEED ON PIIDRITELE MÕELDUD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GIGA MILJON TRILJON TILTFullstacks have more fun.
Comment

Comment