Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #3751
    Re: Leits - elu on lill

    Chuck Norris tuleb NL10k?

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3752
      Re: Leits - elu on lill

      norris on nl10 jaoks
      trra selle ftpga on ilge jama, suhtlen technology osakonnaga neuil .. midagi on ****** selel softiga .. nett on okei ehk saab kiiresti lahenduse tho reinstalli pole proovind veel

      Vaatab .. atm on p2ris jube ghrindida .. korra tunnis ssoft lihtsalt lampi freezib ja minuti p2rast ok

      Comment

      • ingu
        Bännitud
        • Jan 2010
        • 1283

        #3753
        Re: Leits - elu on lill

        Kaks tüdrukut istuvad paku peal. Üks on pandav, arva ära kes teine on ?

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #3754
          Re: Leits - elu on lill

          j2tkame all mighty runniga .. täna 6bi eest suckoute .. 20k kohe t2is ja +25 usd vms. peale kuut aega on mind nii johkralt crushima hakatud ikka et jube

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #3755
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            Vaatab .. atm on p2ris jube ghrindida .. korra tunnis ssoft lihtsalt lampi freezib ja minuti p2rast ok
            Mul teeb sellist jama siis kui omal või teisel arvutil (mis on samas võrgus) miskid torrentid tõmbavad.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #3756
              Re: Leits - elu on lill

              leits, tule rushima!

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #3757
                Re: Leits - elu on lill

                rushin ammu juba
                oleksid voinud tartlase asemel midagi koomilisemat mõelda
                Last edited by leits; 09.08.10, 21:50.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #3758
                  Re: Leits - elu on lill



                  Kipub väga-väga-väga raskelt see kopikas taskusse tulema. Coolereid on ka muidugi magusalt, mida härra ev joon ei näita

                  Võiks midagi nagu kuhugi paremuse poole nats liikuda .. Volume suudan normalilt panna nii tundide kui käte arvu poolest .. 20k kätt 4 käega see kuu ... Ehk suudan napilt rakeback pro olla

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #3759
                    Re: Leits - elu on lill

                    hea, et ma sellise runi otsa ei sattund:D
                    reis tegi head (y)

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #3760
                      Re: Leits - elu on lill

                      No küll tuleb...millal korralikult tiltasid?

                      E:Ja kui palju oli abi coachist?

                      20k kätt 4 käega see kuu=AMAZING STUFF

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #3761
                        Re: Leits - elu on lill

                        Krrr, see jama hakkab haigelt mindseti suruma juba, tekib tunne, et ABC mängimisega on raskusi. Enda lohutuseks leidsin t2na regulari, kes on minust veel hullem:



                        Mõni fancy k2si fishide vastu:

                        Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 851347
                        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                        MP2: $100.40
                        CO: $110.45
                        Hero (BTN): $100.00
                        SB: $150.70
                        BB: $35.00
                        UTG: $120.20
                        UTG+1: $100.00
                        UTG+2: $52.80
                        MP1: $83.10

                        Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with K K
                        1 fold, UTG+1 raises to $3.50, 1 fold, MP1 calls $3.50, MP2 calls $3.50, CO requests TIME, CO raises to $13.50, Hero raises to $28, 1 fold, BB requests TIME, 1 fold, UTG+1 raises to $100 all in, 2 folds, CO requests TIME, CO raises to $110.45 all in, Hero calls $72 all in

                        Flop: ($308.50) J 7 7

                        Turn: ($308.50) 7

                        River: ($308.50) 8

                        Final Pot: $308.50
                        CO shows A A (a full house, Sevens full of Aces)
                        Hero shows K K (a full house, Sevens full of Kings)
                        UTG+1 shows Q Q (a full house, Sevens full of Queens)
                        CO wins $305.50
                        (Rake: $3.00)




                        Ma ei leidnud foldi siin .. haaaiged fishipojad .. see kord ei kippund tulema

                        Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 851348
                        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                        UTG+1: $132.85
                        UTG+2: $105.25
                        MP1: $100.00
                        Hero (MP2): $177.50
                        CO: $100.00
                        BTN: $104.05
                        SB: $80.85
                        BB: $143.00
                        UTG: $100.00

                        Pre Flop: ($1.50) Hero is MP2 with A K
                        1 fold, UTG+1 raises to $5, 2 folds, Hero raises to $16, 2 folds, SB calls $15.50, 1 fold, UTG+1 raises to $132.85 all in, Hero requests TIME, Hero raises to $177.50 all in, SB calls $64.85 all in

                        Flop: ($347.55) 2 T J

                        Turn: ($347.55) 2

                        River: ($347.55) K

                        Final Pot: $347.55
                        UTG+1 shows J J (a full house, Jacks full of Twos)
                        Hero shows A K (two pair, Kings and Twos)
                        SB shows 6 6 (two pair, Sixes and Twos)
                        UTG+1 wins $104.00
                        UTG+1 wins $240.55
                        (Rake: $3.00)
                        Last edited by leits; 10.08.10, 11:39.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #3762
                          Re: Leits - elu on lill

                          Tänane grind siis jälle tehtud. Rollercoaster toimib .. lõppeks need cooleri mehed ka, oleks juba p2ris 2ge .. ei mäletagi millal viimati 5k kätt j2rjest tegin



                          Anyway see kuu kokku 25,4k kätt 5 päevaga ... rakebackbro elu on mõnna :)

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #3763
                            Re: Leits - elu on lill

                            Kas rakebacki tuleb FTP-st rohkem, kui Starsist, eeldusel, et oled Supernova. Ma ikka tahaks tuba vahetada kanesti, aga kuna kuu lõpus supernova staatus tuleb, siis ei teagi, mida teha.

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #3764
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                              Kas rakebacki tuleb FTP-st rohkem, kui Starsist, eeldusel, et oled Supernova. Ma ikka tahaks tuba vahetada kanesti, aga kuna kuu lõpus supernova staatus tuleb, siis ei teagi, mida teha.
                              Supernova on nõka kõvem teema. FTP võlud hakkavad alles siis välja lööma kui oled aastaid järjest ironman ära teinud. Ja maksimumi saab asjast alles siis, kui iga kuu 25 päeval mängida. Mulle FTP regina hakkab Starsi boonusprogramm üha enam sümpaatsemana tunduma.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #3765
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                                Supernova on nõka kõvem teema. FTP võlud hakkavad alles siis välja lööma kui oled aastaid järjest ironman ära teinud. Ja maksimumi saab asjast alles siis, kui iga kuu 25 päeval mängida. Mulle FTP regina hakkab Starsi boonusprogramm üha enam sümpaatsemana tunduma.
                                + räägitakse, et cashout/deposit pidavat MGR'i vähendama, mis otseselt kajastub rakebackis.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...