jaa vana tallin piimaga on nuts.. tho mõned joovad kohvikoorega vms, see on liiga sicko imio .. aga 0.5l vana tallinnat kerre endale keerata, siis järgmine p2ev on ka v2ga nuts olla :D
Mina joon peale .. mulle segatult ei meeldi ... aga keefiriga olen küll seganud, siuke pärisomamoodi värk ... suht tudne järgi panna .. 1/3 vanakat ja 2/3 keefiri vms .. Ise pead maitsma .. 1/2 ja 1/2 on imo liiga raju .. siis v2ga pikka pidu pole :D
Mina joon peale .. mulle segatult ei meeldi ... aga keefiriga olen küll seganud, siuke pärisomamoodi värk ... suht tudne järgi panna .. 1/3 vanakat ja 2/3 keefiri vms .. Ise pead maitsma .. 1/2 ja 1/2 on imo liiga raju .. siis v2ga pikka pidu pole :D
ja siis ma pean su hala kuulama msnis :"Traaa kui sitt on olla" :D :D
baccardi apple + sprite läheb tõesti hästi naistele peale
sama beefeeter (ei mäleta kuidas kirjutatakse) + sprite meeldib neile
ja siis igasugused lögad nagu bealis jne.
see ouna ja vaarika rumm on kopa ette visand ... tume on hea jah ... valge on ka suht hea .. viimasel ajal on see old captain meeldima hakand tume ... ma ei tea, jube bueno maitse ka .. 2xx on liiter ka põhmst puhta muidu ..
Valge rumm on asi, mis ei ole mulle kunagi koppa ette visanud aga kahjuks tume rumm endale üldse ei maitse. Miski imelik kõrvalmaitse, meenutab natuke seenemaitset...
Magusad koksid (ala pisang, õuna baccardi jne) on head, kui neid tarbida harva aga kui juua mitu pidu järjest samat magusat jooki, siis kopa viskab väga kiirelt ja väga pikaks ajaks ette.
Aga üldiselt shotid on kõige paremad ja meeldivad kõige rohkem. Miinuseks, et pilt võib väga kiirelt ja ootamatult kaduda...
Küsiti mis ju naisterahvale meeldida võiks??
Kui lihtsalt siis ofcorse tume rumm/viski + coca (nt old captain, casino 60 jne) ja metaxa (5*+, kes ütlevad et vahet pole, siis jah juues ei ole vahet tärnidel, aga rsk hommikul on suur vahe:D) + coca.
Comment