Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MrRiver
    Grinder
    • Oct 2008
    • 735

    #4216
    Re: Leits - elu on lill

    Tegid kätekõverdusi ja mobla kukkus välja taskust?

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #4217
      Re: Leits - elu on lill

      Istusin autosse ja dressipykste taskust libises v2lja ja kõmm asfaldile ... nagu eelmine kord :D Ei õpi ka oma "leakidest"

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #4218
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        Trademaa täna läks j2lle N86 klaas puruks .. no nnahhui nada, mis kuradi kriimustuskindel bs see on kui kukub 20 cm pealt asfaldile ja kõümm 2mblik j2lle ... ja insta -1bi .. fuck this shit
        20cm pealt? mis sul mingi lowrider? :D

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #4219
          Re: Leits - elu on lill

          no vb mingi 30cm .. no ma ei eta palju sealt uksepakust maani on,.. pime ka ..
          40cm tundub ulmeline juba .. lowriderid on mingi 2cm maast vms

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #4220
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            Istusin autosse ja dressipykste taskust libises v2lja ja kõmm asfaldile ... nagu eelmine kord :D Ei õpi ka oma "leakidest"
            No suht obv kui dressipükstega käid, siis moblajumal nuhtleb sind.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #4221
              Re: Leits - elu on lill

              lol. Päris naljakas, aga tõsi.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #4222
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                ma j2tan lilla selleks milleks ta mõeldud on ... pederastidest shortid
                double that:-)

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                Istusin autosse ja dressipykste taskust libises v2lja ja kõmm asfaldile ... nagu eelmine kord :D Ei õpi ka oma "leakidest"
                dressipüksid... ja bemm... nahktagi ka on w?

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #4223
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  double that:-)



                  dressipüksid... ja bemm... nahktagi ka on w?
                  nop .. mis ma pean poodi viigipykstega minema?

                  mul sitaks "sportlikuid" riideid .. meeldivad, mis teha

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #4224
                    Re: Leits - elu on lill

                    Dressikate ja viigipükste vahele mahuvad ühed mõnusad velvetid ka ära.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #4225
                      Re: Leits - elu on lill

                      Aga opkei .. vaatan yhe PLO video ja yritan kena 4-5h hydrogrindi teha ja kuud nulli poole liigutada

                      Comment

                      • Tylos
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 340

                        #4226
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                        20cm pealt? mis sul mingi lowrider? :D
                        Lühikesed jalad.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #4227
                          Re: Leits - elu on lill

                          vaatasin eile jõhkralt PLO videoid .. Mõtlesin teha PLO50 mingi 5k kätt 4tabledes .. vaatame kuidas läheb ... Hea mäng, mida päeval mängida, kui laudu v2ga pole NL100s .. tho PLO50 valik FTPs praegu on kyll nutune .. mingi 6-7 laud on. PLOga ongi vast nii lood`?

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #4228
                            Re: Leits - elu on lill

                            Päevasel ajal on FTP PLO suht nutune jah. Kusagil 19 paiku hakkab asi paremaks minema

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #4229
                              Re: Leits - elu on lill

                              Nojah, algas kenastti sess, sain ca +5bi .. lõpetasin miinuses .. tunudb et elu looselt callin maha neid oma 6 high mastide jms asjadega .. peab uskuma neid vist rohkem

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #4230
                                Re: Leits - elu on lill

                                Tänane õppetund: Kui sa oled 40h jooksul 1 tunni maganud, siis mängimine on VÄGAGI -ev.

                                Comment

                                Working...