Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #2866
    Re: Leits - elu on lill

    sorry aga LOL @ flop check, 60-50 oleks ta su flopishove maha callinud, aga siis oleks sa vähemalt õigesti mänginud selle käe.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #2867
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas vennike
      sorry aga LOL @ flop check, 60-50 oleks ta su flopishove maha callinud, aga siis oleks sa vähemalt õigesti mänginud selle käe.
      fck off .. flopi check ei ole halb

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #2868
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits
        fck off .. flopi check ei ole halb
        LOL...flopi check on ülimalt saast, seal betiks tervet range, vähegi mõtlev mängija saab aru mis toimub

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #2869
          Re: Leits - elu on lill

          flopi check ei ole halb? ahhh? ma oleks all in läinud tuimalt, sul on juba 10 daala sees, samuti teisel jorsil, ja sul on flopil toppairtopkikker, ma arvan, et check siinkohal on kõige halvem lahendus, selliste vigade pärast jäädki üle saama, mis siis kui tal oleks olnud TT-KK, ja turn üks neist kaardidest?

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #2870
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas Rigged
            LOL...flopi check on ülimalt saast, seal betiks tervet range, vähegi mõtlev mängija saab aru mis toimub
            vastas pole "vähegi mõtlev mängija" DUCY?

            Comment

            • wousha
              FPP Pro
              • Oct 2009
              • 268

              #2871
              Re: Leits - elu on lill

              Miks see flopi check halb on ? Imo well played .. ma oleks ise ka arvatavasti checkinud flopil, i mean wtf seal karta ?

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #2872
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas Rigged
                LOL...flopi check on ülimalt saast, seal betiks tervet range, vähegi mõtlev mängija saab aru mis toimub
                4bet potis pole väga tähtis olla balanced + what lenc said.

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #2873
                  Re: Leits - elu on lill

                  mh, ma v6taks juba flopis siiski valuet Ax kaartidelt + mis ahven ytles selle kohta, et turn
                  v6ib ohtlik olla. Et kui kysida miks check halb on seal..siis kysin, miks check hea seal on?

                  Comment

                  • tdx
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 768

                    #2874
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas lebovend
                    Et kui kysida miks check halb on seal..siis kysin, miks check hea seal on?
                    villain shoveb oma blufid.

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #2875
                      Re: Leits - elu on lill

                      sedandkyll jah, aga samas, kui juba level 1st k6rgemal m6elda, siis v2lja bettides
                      v2hem v6iks villain m8elda, et me teeme tyhja cbeti ja floadib meid siis oma alla A paariga
                      + ta v6ib teha veel seda ja toda
                      + 2rgem unustagem,et ta v6ib teha ka nii



                      noh, mis ma tahan 8elda, milleks asju keeruliseks ajada, NL25 siiski ju, betime ja
                      oleme 6nnelikud kui saame calli ning oleme 6nnelikud, kui folditakse.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #2876
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas lebovend
                        mh, ma v6taks juba flopis siiski valuet Ax kaartidelt + mis ahven ytles selle kohta, et turn
                        v6ib ohtlik olla. Et kui kysida miks check halb on seal..siis kysin, miks check hea seal on?
                        No 4bet potis paneb donk Ax-ga positsoonis enamasti ise raha sisse, sest ässa ta ju hittima läks ja ta ei põe oma kickeri pärast. Vb oli tal QK ja hitib turni Q ja maksab kinni. Mingit 2-outerit ka üsna naeruväärne karta kui alla poti on raha järel.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #2877
                          Re: Leits - elu on lill

                          check on nii stanrard imo .. siin shovetakse ja blufitakse igat sitta .. nahhui nada ma pean siin cbettima? obv ma võin aga see ei ole mingi 100% tõde.
                          ja mind eihuvita see turn yldse, olgu K, Q, j or what evere, ma ei kavartse nii ehk naa foldida

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #2878
                            Re: Leits - elu on lill

                            Siin on obv check standard, tegemist on ikkagi 4bet potiga, vastase paneme seega 2 outeri või 3 outeri peale ning flop checkida, et induceda bluffi või anda vastasele enesekindlust oma suure paari jaox on standard!

                            Kohe näha, kes fishid on ja results oriented tulevad kohe ässama siin :)

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #2879
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas RudiTurbo
                              Siin on obv check standard, tegemist on ikkagi 4bet potiga, vastase paneme seega 2 outeri või 3 outeri peale ning flop checkida, et induceda bluffi või anda vastasele enesekindlust oma suure paari jaox on standard!

                              Kohe näha, kes fishid on ja results oriented tulevad kohe ässama siin :)
                              1.loe reply #2878 uuesti läbi. ei arva, et check väga halb on, aga ka cbet pole halb.
                              seega milleks NL25s asju keeruliseks ajada.
                              2.teeme nii, et sina mind fishiks ei s6ima.

                              ty.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #2880
                                Re: Leits - elu on lill

                                See 43o on tema ranges täiesti ebaoluline, sest kui ta nõustus sellega 4beti callima, siis ta gutshoti ei foldi ei flopil, ega turnil ega siis kui ta hitib.

                                [ ] Flopi check = keeruline
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...