Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #1141
    Re: Leits - elu on lill

    Äkki kui saaksid oma punase joone alla siis tulemus ka paraneks

    Comment

    • Timpz
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #1142
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas Fortune
      Mees ma ütlen sulle ausalt, pole mõtet vigiseda , kõigil juthub nii, thats poker. KK ja äss flopis, no mingi 30% kui mitte rohkem juhtub nii igal ühel. Põhiline on, et oled plussis ja bb/100 kohta on sul ka peale seda break-even swingi korralik ja nii see pokkerivärk käib. Võta vabamalt :)
      word

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1143
        Re: Leits - elu on lill

        Lugesin enda teemat .. endal on ka siiber sellest whinest. Niisiis tegin endale ebatavalise reegli. Kui ma kirjutan siia teemasse mingi whine postituse, et jälle tõmmati ära, elu on putsis ning kohe tõmban nööri kaela enda ... siis see kes esimesena siia teemasse vastab ning juhib mu tähelepanu sellele, sellele inimesele insta 10$ Pokerstarsi.

        Küll aga ei kehti see selle kohta, kui ma küsin mõne käe kõhta nõu jne jne .. ehk abi

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #1144
          Re: Leits - elu on lill

          lol
          ma olen valmis pappi teenima!

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1145
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas pikk28
            lol
            ma olen valmis pappi teenima!
            aga palun :)

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #1146
              Re: Leits - elu on lill

              Tuleb seda teemat tihedamini lugema hakata... 8)

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1147
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas Provoker
                Tuleb seda teemat tihedamini lugema hakata... 8)
                see ongi tagamõttega tehtud ... et teemat populaarsemaks saada :D:D

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #1148
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas leits
                  Lugesin enda teemat .. endal on ka siiber sellest whinest. Niisiis tegin endale ebatavalise reegli. Kui ma kirjutan siia teemasse mingi whine postituse, et jälle tõmmati ära, elu on ****** ning kohe tõmban nööri kaela enda ... siis see kes esimesena siia teemasse vastab ning juhib mu tähelepanu sellele, sellele inimesele insta 10$ Pokerstarsi.

                  Küll aga ei kehti see selle kohta, kui ma küsin mõne käe kõhta nõu jne jne .. ehk abi
                  ASD#¤%#¤&& topic hakkab t2ituma 3 korda kiiremini.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #1149
                    Re: Leits - elu on lill

                    Minu meelest kõikvõimalikud blogivormingud evivadki väärtust midagi hingelt ära karjuda. Suhteliselt vahetult, kiiresti. Inimesed on erinevad ja ei maksa teise inimese nutumüüri juures tänitada IMHO. Keep up whining, kui see aitab ennast maha laadida!

                    P.S Tihti on sellised inimesed reaalelus just rahulikud tüübid hoopis!

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #1150
                      Re: Leits - elu on lill

                      Räme leitsi psühholoogiline analüüs käib kogu aeg :D

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1151
                        Re: Leits - elu on lill

                        vaadake millega ma toime tulin, ei mäletagi millal viimati ... tra pf juba kahtlustasin et on AA,aga noh vahel peame kr2kkima

                        mingi teh niti vastu oleks ilmselt foldind, too oli mingi 20/18/6, 3bet 9 seega suht pohhui oli kas on aa v ei

                        PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        nut cracker (UTG+1) ($27.65)
                        MP1 ($26.60)
                        MP2 ($28.10)
                        CO ($21.95)
                        Button ($25.85)
                        SB ($25)
                        BB ($45.95)
                        UTG ($10.60)

                        Preflop: nut cracker is UTG+1 with K, K
                        1 fold, nut cracker bets $0.75, 2 folds, CO calls $0.75, 1 fold, SB raises to $3, 1 fold, nut cracker raises to $10, 1 fold, SB raises to $25 (All-In), nut cracker calls $15

                        Flop: ($51) 2, K, 10 (2 players, 1 all-in)

                        Turn: ($51) 8 (2 players, 1 all-in)

                        River: ($51) J (2 players, 1 all-in)

                        Total pot: $51 | Rake: $2.55
                        Main pot: $51 between nut cracker and SB, won by nut cracker

                        Results:
                        SB had A, A (one pair, Aces).
                        nut cracker had K, K (three of a kind, Kings).
                        Outcome: nut cracker won $48.45


                        +4bi ja päeva võib lõppenuks lugeda vast see kuu juba 20k kätt, bb/100'le on samas masendav, peame volyymi lisama, pappi on vaja

                        Comment

                        • Cash87
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1402

                          #1152
                          Re: Leits - elu on lill

                          Nüüd peaks 30 tükki kaotama ja siis mõni flip jälle sulle :P

                          Comment

                          • virx747
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 751

                            #1153
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas leits
                            bb/100'le on samas masendav
                            Kas annan oma Pokerstarsi konto andmed?

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1154
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas virx747
                              Kas annan oma Pokerstarsi konto andmed?
                              bii may gest

                              Comment

                              • virx747
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 751

                                #1155
                                Re: Leits - elu on lill

                                Tegin niisama nalja, minupärast ela ennast välja, palju tahad! :)
                                Ega seda jama ei saa alati enda sisse jätta.
                                Tegelikult loen praegu "The Poker Mindsetti" ja kuigi omaarust on olnud suht terve suhtumine kõigesse negatiivsesse, mis tihti pokkeriga kaasneb, siis juba esimese 30 lk. järel läks mitu pirni palju heledamalt põlema. Nii et soovitan, see on tõesti väärt raamat!

                                Comment

                                Working...